>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Bet-at-Home - opinie

K 451

kolba121

Użytkownik
Ja nie polecam. Mam konto 1,5 roku i właśnie zostałem zlimitowany. Jak zaczynasz regularnie wygrywać to limit stawek i lipa. Dużo nie wygrywałem ale regularnie.
 
kubeq8 866

kubeq8

Użytkownik
Nie przegap: 600 PLN bonusu!
Do świętowania powrotu królów dodajemy coś ekstra: na start rywalizacji w 1/8-finału LM mamy dla Ciebie do 600 PLN bonusu! Ta oferta jest godna rozgrywek na najwyższym poziomie, zakład? Pamiętaj: promocja jest dostępna tylko do 20 lutego!
Wpłaconą kwotę łącznie z dopisanym bonusem należy obrócić 4 x w ciągu 90 dni od aktywacji bonusu po minimalnym kursie 1.70
 
M 220

mm25

Użytkownik
Witam czego nie mogę wejść na bet at home jako : logowanie jako gość?

Pisze Blocked!

co zrobić?
 
D 0

danielasek

Czesc
Witam od dwóch trzech tygodni nie mogę odpalić strony betathome , o co chodzi ,wcześniej nie było żadnych problemów , codziennie  logowalem sie i  korzystałem z darmowego spina w kasynie
 
D 0

danielasek

Czesc
Lantz niestety nie działa mi ten link. Mar kom zmiana tych dns nie spowoduje żadnych niekorzystnych zmian w użytkowaniu Internetu ? Bo oprócz mnie jeszcze trzy urządzenia/osoby  inne korzystają z tego samego internetu
 
markol1973 220

markol1973

Użytkownik
cytat z dnia 18 czerwca 2019 18:44 przez danielasekLantz niestety nie działa mi ten link. Mar kom zmiana tych dns nie spowoduje żadnych niekorzystnych zmian w użytkowaniu Internetu ? Bo oprócz mnie jeszcze trzy urządzenia/osoby  inne korzystają z tego samego internetu
zmień DNS w swoim komp. na DNS google.
 
paypal 1,4K

paypal

Użytkownik
Ku przestrodze!Aż się wierzyć nie chce że takie rzeczy się dzieją w tym buku.

Jeśli nie chcesz mieć nieprzyjemności z tym bukiem lepiej omijać go szerokim łukiem.Bywają sytuacje gdzie czyszczą konto z całej historii depozytów i oraz zawartych zakładów wygranych i przegranych tak jakbyś założył konto przed chwilą.Taka sytuacja spotkała kolegę z pracy który dziś zapytał support dlaczego nie otrzymał 1 spina od depozytu który robił tydzień temu na kwotę 20zł.

odpowiedz supportu

Witaj Zbyszku.

Dziękujemy za wiadomość"Po dokładnym sprawdzeniu pragniemy potwierdzić, że nigdy nie odnotowaliśmy próby wpłaty w kwocie 20 PLN na Pana konto gracza i nie jest Pan upoważniony do korzystania z tej promocji."

Mamy nadzieję, że nasza odpowiedź rozwiała Pana wątpliwości.

W przypadku dodatkowych pytań jesteśmy do dyspozycji.

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół bet-at-home.com            

dobre jaja a wczoraj jeszcze wygrał z tego spina 6zł na Gonzo????
ŁADNIE TEN BUK KRĘCI
 
Do góry Bottom