>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-Home - opinie

M 0

matisek99

Użytkownik
OK to rejestruje konto na matke,oczywiscie bez jej wiedzy.Tylko jak wyglada sprawa z wyplatami kasy.Trzeba posiadac konto czy moga przyslac kase do domu?Posiadam konto ING Studnet czy beda jakis problemy z przeslaniem do niego kasy?
PZDR
 
juvedevil 0

juvedevil

Użytkownik
Jak ktos cie nie sprzeda to mozesz spokojnie jechac na czymis koncie. Proponuje zebys wyplacil jakakolwiek kwote potem to sie przekonasz czy beda chcieli dowod tozsamosci. Wydaje mi sie ze jak za pierwszym razem nie beda chceli to juz potem kazda wyplate od razu zrealizuja. Chociaz czasem sa &quot;lapanki&quot; i zawsze moga chcec dowod przed wyplata.

CZyli ogolnie - mozna grac na koncie na kogos ale jak beda chcieli dowod to pozegnajcie sie z kasa
 
D 0

drzazga

Użytkownik
Proszę się nie obrazić tylko zdaje się, że dla dzieciaka zaczynać karierę zawodową od zakładów to nie najlepszy początek.
 
milosz2121 0

milosz2121

Użytkownik
24,04 postawiłem kupony dziś jest 26,04 wszystkie mecze, spotkania już się odbyły a ja nie mam nadal potwierdzenia że wygrałem. W innych kuponach wchodzą wyniki po 2 godz a z niektórymi to czekam 1 lub więcej dni. Czy u was też tak się dzieję??
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Nie grajcie tam , buk oszukuję ludzi. Znajdą zawszę jakieś kruczki w regulaminie żeby oszukać klienta np. dzisiaj rozliczyli mi wygrane spotkanie po kursie 1.00, tłumacząc się błędnym parowaniem tzn. zamienili gości z gospodarzami, tylko to dla mnie nie miało żadnego znaczenia.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Nie polecam tego buka osobom które obstawiają hokej, a zwłaszcza NHL lub inne Amercan Sports. Ściągają spotkanie dobre parę godzin przed rozpoczęciem a ich oferta co do tych meczy jest czasami słabsza niż u naziemnych buków, czasami nie posiadają nic oprócz kto wygra spotkanie w 60&#39;. Jeśli ktoś obstawia najczęściej American Sports lub hokej i chce stawiać go u nich naprawdę nie polecam.
 
lupe 0

lupe

Użytkownik
Generalnie jestem w bahu od niedawna, ale moge powiedziec ze fajny buk. Przejrzysta szata graficzna, szybko rozliczaja kupony, ale rzucila mi sie w oczy jedna duża wada: w piłce nożnej niema wogule zakladów na under/over ! Jak dla mnie to bardzo duzy minus, mimo ze mam kona u kilku innych bukow.
 
adinl 0

adinl

Użytkownik
czy ja jestem slepy czy w ofercie BAH nie ma Naszej Polskiej kopanej? nawet meczu o superpuchar Polski nie widze....

???
 
K 0

kris7777

Użytkownik
BAH był moim pierwszym internetowym bukiem i wiadomo: na początku wszystko fajnie, bo można obstawiać bez wychodzenia z domu. Później zaczelo mi brakować m.in. under/over w piłce nożnej i dodatkowych zakładów na siatke i tenisa. Teraz mogę szczerze powiedziec ze BAH nie był dobrym wyborem i zrobiłbym dużo lepiej gdybym zaczął od expekta :spokodfhgfh:
 
R 125

roger12

Użytkownik
BAH TO SUPER Serwis bukmacherski właśnie dziś mam urodziny włanczam pocztę a tu przesyłają wiadomość otwieram a tu życzenia oraz bon w wartości 10zł
właśnie do nich wczoraj przelałem kasę ale na dziś na pewno by nie doszło a chciałem obstawic dziś Polskę ze Serbia noi już sobie obstawie ????
oraz szybko przelewają kasę a jeszcze do tego podnieśli kursy ????
 
G 0

goju

Użytkownik
Jak dla mnie są bardzo niskie kursy. Oczywiście jestem nie pełno letni wszystko mam na siostrę która nie wyrzuca kasy w błoto (tak mi mówi). Chcieli skan dowodu to powiedziałem siostrze żeby przesłała i przesłała. Ale jak dla mnie expekt jest dużo lepszy. W bahu jest super szafa graficzna a reszta do kitu. Mało zakładów na jeden mecz (chodzi o under/over i takie tam). W czasie mistrzostw na live można było puścić kto rozpocznie mecz po kursach 1.80 (50% szans). Później widziałem jakiś inny zakład 50% szans po kursach 1.85 dlaczego?? Wczoraj gdy grali USA-Polska to kurs na USA był 1,65 a na Polaków 1.85. Tak jak na ten wcześniejszy co były szanse po 50% . DZIWNE Myślę czemu tak jest a nie wiem.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Wkurzylo mnie BAH z oferta na olimpiadę, poniewaz zamiast wszystkie dyscypliny miec w 1 zakładce, to oni niby je rozrzucili wszedzie.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
mnie na razie wkurza to ze jeszcze nie dodali kasy za k. olimp. moge zrozumiec ze to troche trwa ale w porownaniu z expektem to jest tragedia... tam mialem kase 24 godziny po wyslaniu danych zwyciezcy tu juz minelo kilka dobrych dni i... nic. ;/
 
mocko 0

mocko

Użytkownik
Najlepszy buk z jakim się spotkałem;) suport łatwo dostępny wpłaty i wypłaty w bardzo szybkim tępię dużo spotkań. Przejrzysta strona wszystko na+
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
dla mnie buk ok, nigdy nie miałem problemów i pamiętają o urodzinach i małe conieco prześlą z bonem ;) , ale poważnie wiadomo kursy czu oferta nie jest rozbudowan jak u innych ale gra się sympatycznie i oby tak dalej,
 
beenhakker 0

beenhakker

Użytkownik
To mój pierwszy bukmacher ! Właśnie w BAH zaczynałem swoje granie w necie.
Dlaczego już tam nie gram ?
Słaba oferta i tyle !
Przeniosłem się do bet365 z uwagi na ich under / over (np. over 1.5, under 3.5) oraz handicapy !
Nie mniej jednak polecam BAH osobą, którzy nie nie mieli wcześniej styczności z bukmacherką w necie.
TYLE :jezora:
 
Do góry Bottom