>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bet-at-home z polską licencją?

P 0

parkowy

Użytkownik
Cześć, też mam problem z dostaniem się na stronę.
Co można teraz zrobić? Maila już wysłałem z prośbą o wyjaśnienie i pomoc
 
B 0

bakaka

Użytkownik
Cześć, też mam problem z dostaniem się na stronę.
Co można teraz zrobić? Maila już wysłałem z prośbą o wyjaśnienie i pomoc
I jak, dostałeś odpowiedź? Z tego co się orientuję, możliwe że osoby ze stałym IP są banowane. Domyślam się tego, bo też nie mam dostępu do strony a kiedy próbowałam różnymi sposobami otworzyć witrynę, przekierowało mnie, na domenę Ministerstwa Finansów! Tam wyświetliła się informacja że żądam dostępu do strony która prowadzi nielegalne zakłady bukmacherskie. Także na dzień dzisiejszy z bet-at-home chyba można dać sobie spokój.
 
P 0

parkowy

Użytkownik
Witaj Andrzeju,
Dziękujemy za zgłoszenie zaistniałej sytuacji.

Uprzejmie prosimy o przesłanie zrzutu z ekranu przedstawiającego błąd pojawiający się podczas próby włączenia naszej strony. Pomocna może okazać się także informacja dotycząca dostawcy internetu, z którego usług Pan korzysta.

Z naszych informacji wynika, że strona jest cały czas dostępna i nasze usługi powinny być dla Pana w pełni dostępne.

Czekamy na wiadomość od Pana oraz oferujemy pomoc w razie dalszych pytań.

Serdecznie pozdrawiamy,

Taką dostałem odpowiedź.

Poza tym faktycznie, z internetu, z transferu danych strona działa, ale od razu środki wypłacam, szkoda zachodu.

Myślicie, że BetClic jest w porządku? Na tej liście strony Ministerstwa jej nie ma.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
nie wiem o co wszystkim chodzi... próbowałem na internecie neostrada, potem na mobilnym lte aż w końcu u kumpla na komórce wszędzie normalnie się otwierała stronka bet-at-home...
 
P 0

parkowy

Użytkownik
Dostałem kolejną odpowiedź, odnośnie powyższego tematu, wszystko jest w niej raczej wyjaśnione.

Witaj Andrzeju,
Kontaktujemy się z Panem w sprawie wczorajszego zgłoszenia o braku dostępu do naszej strony.

Dostęp do strony bet-at-home.com został nielegalnie zablokowany przez lokalnego dostawcę Internetu, firmę Vectra. Ponieważ blokada przeczy obowiązującym regulacjom ustawowym podjęte zostaną przez nas stosowne kroki prawne.

Natychmiastowy dostęp do naszej strony uzyska Pan już teraz za pośrednictwem www21.bet-at-home.com . Oczywiście odnajdzie Pan tam pełną ofertę naszych usług oraz promocji.

W przypadku dalszych pytań z chęcią udzielimy Panu pomocy.

Serdecznie pozdrawiamy,

Zespół bet-at-home.com

Pozostaje jednak pytanie, czy warto ryzykować wkładanie tam środków, skoro może ustawodawca, w jakiś sposób zablokuje stronę, tak jak jest to na pozostałych domenach z listy Ministerstwa. Co myślicie?
 
K 0

kamilmajster

Użytkownik
Witam wszystkich. Jestem nowy na tym forum wiec sorry jesli zasmiecam pytaniem ktore sie moglo powtorzyc.
a pytanie jest nastepujace: Jak na ta chwile i na przyszlosc wyglada sytuacja z polska licencja bet at home w związku z nowa ustawa hazardowa? co jest pewne w tym temacie a co nie ? pytam bo wiadomo sie pozmienialo w tym roku np bet365 z ktorego korzystalem ktory juz nie jest na terenie pl. Widze ze bet at home ma nie najgorsza oferte zakladow terminowych na pilke nozna wiec jesli korzystalbym z tych zakladow to w perspektywie dluzszego czasu stad pytanie. Dzieki za odp
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Bet-at-home.pl nie ma licencji, jednak pozwala grać. Utrudnieniem jest to, że lokalni dostawcy internetu blokują dostęp do tego buka. Vectra i UPC z tego co wiem już blokują.
Zgodnie z ustawą niestety ten buk znalazł się na liście domen do blokowania.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Bet-at-home.pl nie ma licencji, jednak pozwala grać. Utrudnieniem jest to, że lokalni dostawcy internetu blokują dostęp do tego buka. Vectra i UPC z tego co wiem już blokują.
Zgodnie z ustawą niestety ten buk znalazł się na liście domen do blokowania.
O licencję podobno się starają jednak jak wiele innych podmiotów które będą czekać.... i czekać zapewne.
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
O licencję podobno się starają jednak jak wiele innych podmiotów które będą czekać.... i czekać zapewne.
Na ostatnich targach w Amsterdamie mówili, że wcale nie zamierzają wchodzić na legalu do Polski. Nie wiem, może ktoś wie coś więcej.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Na ostatnich targach w Amsterdamie mówili, że wcale nie zamierzają wchodzić na legalu do Polski. Nie wiem, może ktoś wie coś więcej.
Jest tak jak piszesz, na razie nie starają się o polską licencje (oficjalnie). Gdyby tak było to zastosowali manewr Bwin, czyli zamykamy się do czasu uzyskania licencji. Każdy gracz otrzymał maila o stosowaniu VPNu ;)
 
Do góry Bottom