>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BET24 ROZDAJE 100ZŁ

Status
Zamknięty.
zomber 9

zomber

Użytkownik

Zasady :
- przyslij skan/zrzut takiego kuponu na adres [email protected] w tytule podajac stawke i kurs kuponu (przyklad tytulu maila: stawka12zl/kurs 22,00)
- losowanie odbywac sie bedzie, poczawszy od 04.12 , w kazdy poniedzialek o godz.15:00
- zwyciezca zostanie ogloszony w dniu losowania do godz. 18:00
- zglaszac mozna kupony wykupione od godz. 12:00 w poniedzialek poprzedzajacy losowanie do godz. 12:00 w dniu losowania
- kupony nadeslane po godz. 12:00 w dniu losowania wezma udzial w konkursie w kolejnym tygodniu

Warunki :
- kupon musi skladac sie z minimum 6 pojedynczych zdarzen z których nie wiecej niz jedno jest nietrafione
- do konkursu kwalifikuja sie wylacznie kupony proste (a nie zaklady systemowe)
- minimalny kurs calkowity kuponu to 12,00
- minimalna stawka kuponu to 5 zl



 
P 0

padilo

Użytkownik
wydaje mi się ze to jest wielkie naciaganie ze strony buka .... ???? ale jesli kto rzeczywiscie takiego ma pecha to po dostanieu 100 zł i tak przegra :p :p
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
WYSŁANIE E-MAILA NIC NIE KOSZTUJE
A JEŻELI WYCHODZISZ Z ZAŁOZENIA ŻE PRZEGRA SIĘ TĄ STÓWKE TO PO CO GRAĆ
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
a jeszce jedno co do anty nastawionych do tego buka kiedyś mialem wyjątkowego pecha trafiłem jedynaście meczy na kupnie z dwunastu obstawionych barcelona przegrała w doliczonym czasie gry z chelsea w LM już się załamałem że nie mam za c grać otfieram e-mail a tam wiadomość że w związku z tak dużą ilością trafionych meczy na jednym kuponie zwracają mi stawke + 77.82 ale przed wypłatą musze całą kwote obrucić :spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom