>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

sven@ 808

sven@

Użytkownik
Witam. Jaki czas zajmuje wyplata na bet365 ? Wpłacam skrillem ale wypłacać jeszcze nie wypłacałem konto mam 2 dni
I czy nie będzie żadnych problemów prawnych
Od 4 do 6h jeśli chodzi na skrill, u mnie tak przeważnie było zarówno ze starszymi jak i nowymi kontami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Jakieś dwa wiszą które kilka godzin temu powinny być rozliczone. Czyli coś jest. Jak sobie nie zamkniesz to trzeba poczekać ;)
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Kto gra w 365, z rozliczaniem zakladow nie macie problemu dzis?Czy mogę się zacząc martwic o konto ????
U mnie dziś jeden wisiał ale jakieś 45min i jak napisałem, póki możesz się zalogować to wszystko ok, gorzej jak już nie będziesz mógł ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
bet juz nie blokuje przy bloku?
bo przy 1 wyplacie wyplata wisiala 24h,no to napisalem na chat i chca 2 dokumenty + list ale na konto moge sie zalogowac juz 5ty dzien i wyplate anulowac
za kazdym razem w takim przypadku wystarczylo anulowac i zlecic wyplate raz jeszcze i zazwyczaj dochodzila obojetnie co tam chcieli,teraz zrobilem juz tak z 2x i nei dochodzi,cos sie zmienilo czy dalej warto &quot;probowac&quot; zlecac?
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
Tak, dlatego sie zdziwilem bo zawsze przy takich okolicznosciach byl blok i ACTSA,
a tu moge sobie dalej normalnie anulowac wyplate i grac dalej+ zlecic od nowa na skrill,
bylem ciekaw czy cos sie zmienilo i teraz juz nie leca bloki, ale szans na wyplate nie ma
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
przyslali w koncu maila po kilku dniach
&quot;
Kontaktujemy się z Panem w nawiązaniu do konta gracza w serwisie bet365.

Uprzejmie informujemy, że w kwestii konta gracza wymagana jest dodatkowa weryfikacja.

W tym celu zwracamy się z prośbą o przesłanie w ramach wiadomości email następujących dokumentów:

- zdjęcie dwóch form potwierdzających tożsamość (prawo jazdy / paszport)

- zdjęcie Pana trzymającego przy twarzy dokument tożsamości.

- zdjęcia dokumentu potwierdzającego Pana adres zamieszkania, mianowicie listu z pocztowym kodem weryfikacyjnym.

Nasz adres e-mail to [email protected]. Prosimy dołączyć Pana nazwę użytkownika i czterocyfrowy numer bezpieczeństwa.

Dziękujemy za Pana pomoc w tej sprawie.

W przypadku dodatkowych pytań, możemy poprosić o potwierdzenie Pańskiej nazwy użytkownika i 4-cyfrowego numeru bezpieczeństwa. Jeżeli nie pamięta Pan tego numeru, prosimy w dolnej części strony bet365, wybrać bet365 FAQ i zapoznać się z pytaniem Nie pamiętam swojego czterocyfrowego numeru bezpieczeństwa.
Nasi doradcy z Biura Obsługi Klienta są dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, za pomocą czatu na żywo, emaila: [email protected] , lub pod bezpłatnym numerem telefonu +800 12 365 365 lub ewentualnie pod numerem +44 1782 684632.
Serdecznie pozdrawiamy,
Kamil S
Zespół bet365
&quot;


konto wisi dalej odlobkowane,moge sobie grac, zlecac wyplaty, ale nie dochodza, czyli jednak cos pozmieniali w systemie
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
mozna, stad bylo moje zdziwienie bo nigdy tak nie robili,
a zawsze jak mieli jakis &quot;problem&quot; to zawsze dzialalo zlecenie wyplaty raz jeszcze i dochodzily
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Cały czas się doskonalą, bo właśnie pamiętam jak był komunikat o możliwości wypłaty środków przy ACSTA i zleciło się wypłatę to dochodziły, teraz już niestety zostają w nicości ????
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Cały czas się doskonalą, bo właśnie pamiętam jak był komunikat o możliwości wypłaty środków przy ACSTA i zleciło się wypłatę to dochodziły, teraz już niestety zostają w nicości ????
Plus czasami jak ktoś zaryzykował i stworzył na „podejrzaną” nacje to także potwierdzenie rezydentury oraz zasilenie skrilla - o takich przypadkach także słyszałem.
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Od**bałem straszną kaszane.
Zmieniłem na skrillu adres mailowy do logowania i usunąłem ten pierwotny.
Niestety na bet365 zleciłem wyplatę na adres ktory został usunięty %-)
Anulować wyplaty juz nie mogę no i tez mysle, ze jakby miala dojsc, to juz by doszla.
Kaplica, czy jakies pomysly?
Wróci do bet365.
 
dawidkudowa1 0

dawidkudowa1

Użytkownik
Dlaczego w bet365 gdy mam wygrany zakład np. zwrot jest 40pln a zamkne wygrany sam to zawsze jest 2-3 grosze więcej tzn 40,02 ? Ktoś później zsumuje te grosiki i odbierze z konta ?
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Dlaczego w bet365 gdy mam wygrany zakład np. zwrot jest 40pln a zamkne wygrany sam to zawsze jest 2-3 grosze więcej tzn 40,02 ? Ktoś później zsumuje te grosiki i odbierze z konta ?
Ja nie miałem przypadku aby mi zabrali te grosiki z zamkniętych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Panowie mam pytanie jeszcze z 4 miesiące temu dzieki NordVPN mogłem się zalogować z Polski na swoim koncie będąc na urlopie w Polsce. Teraz przyjechałem odpalam program strona się wczytuję jednak zalogować się nie idzie. Ktoś wie jak to obejść? Konto mam legalne ale jestem w PL na urlopie miesiąc czasu
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Panowie mam pytanie jeszcze z 4 miesiące temu dzieki NordVPN mogłem się zalogować z Polski na swoim koncie będąc na urlopie w Polsce. Teraz przyjechałem odpalam program strona się wczytuję jednak zalogować się nie idzie. Ktoś wie jak to obejść? Konto mam legalne ale jestem w PL na urlopie miesiąc czasu
Nord spalony więc pozostaje Ci inny, mniej znany dostawca lub VPSy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Do góry Bottom