>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bet4win - oszuści?

Status
Zamknięty.
M 66

mac-iek

Użytkownik
Co o tym sądzicie?
Na FB się publikują, wysyłane w komentarzach zdjęcia wygranych zakładów wytypowanych przez nich typów. Same pochlebne komentarze, aż zbyt pochlebne. Ktoś korzystał z tego, korzysta lub ma zamierza? Ja już wykupiłem pakiet gold za 256 zł na 1mc i na ten moment dramat, dostałem propozycję kuponu za 25zł meczów nba, kupon składał się z trzech meczów, dwa po kursach 1,3 i jeden po ok. 1,8
Teraz dostałem typ na ręczną, że w drugiej połowie żadna z drużyn nie zdobędie 17 goli, jedna zdobyła 18 więc wtopa. Na FB z kolei same komentarze o niesamowitych plusach.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
szkoda że najpierw kupujesz potem pytasz ;)
stronka z typami na fb nigdy nie jest wiarygodna. lajki, komentarze można sobie załatwić. ktoś wchodzi, widzi same plusy (zrobienie kuponu w programi graficznym to pewnie kilka minut roboty) i kupuje abonament na niezweryfikowanym serwisie.
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Wiesz co, fakt, że nie pomyślałem o forum by zapytać jest rzeczywiście dosyć dziwny. Tylko pytanie, jeśli to ściema to jest to jawne oszustwo, jak z tym walczyć? No i prawda jest taka, że i tak bym to sprawdził, bo te 250zł nie robi mi zbytnio szkody.
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Na razie to z tych co mi dali wszedł mi 1 gdzieś na 6 spotkań (w tym jeden kupon na nba gdzie dali trzy me ze po kursach ok. 1,3, 1,3 i 1,8) i żaden z tych meczy niecwszedł. ???? Na szczęście jednego meczu dzisiaj nie dało mi się zagrać. Najciekawsze, że oni wszystkim chyba te same mecze wysyłają, a na fb same opnie o kolejnej nocce na plus. Nie ukrywam, mnie natomiast ciężko do takich rzeczy przekonać, kupiłem to i tak ze sporymi wątpliwościami, ale tak jak wyżej napisałem. Te 250zł jakoś bardzo portfela mi nie uszczupli. Jeśli to wszystko jest ściemą, niczego nie przesądzam.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
A może nie doczytałeś i ich typy należy grać odwrotnie? ????
Bo w tej opcji mają bardzo wysoką skuteczność..
...............
down:
Zagrałem odwrotnie a kursy się zgadzały?
Poza tym tej nocy dali też jeden mecz i jakoś odwrotnie nie zagrałem i akurat wszedł.
@Mac-iek&gt;&gt; Ty nie tylko nie masz rozumu w głowie, ale także (co idzie w parze) i poczucia humoru!
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Zagrałem odwrotnie a kursy się zgadzały?
Poza tym tej nocy dali też jeden mecz i jakoś odwrotnie nie zagrałem i akurat wszedł. Narazie ogółem jestem na plus 6zł. ????
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Ktoś chyba testował tę grupę na YT.
Ogólnie na FB ciężko znaleźć coś dobrego a już &quot;abonamenty&quot; to hit : D
Zginie jedna grupa, zaraz pojawia się kolejna. Ludzie wiedzą jak sobie dorobić na głupocie innych. Oczywiście są dobre, z analizami i faktycznie przynoszące zysk ale to pewnie jakieś 5% wszystkich.
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Teraz ładnie trafili z meczem siatkówki, tylko, że na bet365 niestety nie mogłem z tego korzystać, a kurs 1,6-1,7. Chyba będe musiał założyć konto na pinnacle.
 
pamelka 66

pamelka

Użytkownik
Za 25 złoty przycisnoles?
Wydales na typy 250 pln i ta grupa doradziła Ci grać dzień w dzień za 20 złoty? Coś tu nie halo, i po co podajesz tu te typy po a nie przed?
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
A może nie doczytałeś i ich typy należy grać odwrotnie? ????
Bo w tej opcji mają bardzo wysoką skuteczność..
...............
down:

@Mac-iek&gt;&gt; Ty nie tylko nie masz rozumu w głowie, ale także (co idzie w parze) i poczucia humoru!
Szybko oceniasz ludzi widzę, to na pewno wysoka umiejętność. Nie zwróciłem uwagi jednak na emotkę i myślałem, że piszesz poważnie.
Pamelka - stawki są różne, poza tym mam opcję łagodnej gry, oni dyktują tempo stawek w zależności do tego jaką opcje strategii wybiorę i jaką kwotą obracam u buka. Są trzy, save, balance i agresive, cały czas to stawki od 25 do 60 zł. Teraz leci mecz tenisa Evan King - Clay Thompson, po kursie 1,53 poszło 50 zł na tego pierwszego, przegrywa w tym momecnie 2:3 ale serwuje.
Zresztą nie o tym chciałem gadać, błąd może popełniłem, że zacząłem dyskusję już po wpłaceniu kasy (choć jak wspomniałem to i tak bym pewnie spróbował), myślałem, że po prostu na bukmacherskim forum są ludzie, którzy znają ten temat a niejedni próbowali swoich sił i wiedzą czy to oszustwo czy też nie. No i tyle. Generalnie mam konto drugi dopiero u nich dzień, co będzie za cały miesiąc pakietu mam i tak zamiar zostawić dla siebie. No chyba, że dojdę do wniosku, że to mega ściema, więc po prostu odradzę by inni się w to nie wrypali.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Które zapewne mają mało wspólnego z prawdą.
Ale nie ma co, ktoś wziął się porządnie za tą robotę, bo strona wygląda wiarygodnie, jakieś znaczki +18, rzetelna firma i tego typu; strona po angielsku jeszcze bardziej dodaje profesjonalizmu, że niby są światowi. Na fejsie dużo nabitych polubień, w sklepie można zakupić towar już od 2,9zł za pojedynczy typ ????
Dobrą kasę muszą zbijać na łatwowiernych.
 
M 0

maciek166

Użytkownik
Byłem bardzo bliski zakupu pakietu GOLD za 255 zł u bet4win expert ale postanowiłem poczytać wczesniej fora i mam ogromny mętlik w głowie. Na fejsie same plusy, strona mega profesjonalna, statystyki itp. ( chyba najbardziej profesjonalna strona jaką w życiu widziałem). Dodatkowo gadam na messengerze z nimi od dwóch dni bardzo szybko i rzetelnie odpowiadają i piszą, że jak sie bede stosowal do ich rad to bardzo szybko pomnożę swój kapitał, natomiast jak spytałem sie wprost czy ktoś u nich stracił wszystko to nieodpowiedzieli jednoznacznie ale nie zrażałem się tym. Bardzo bym prosił aby ktoś napisał jak to mozliwe, że ich statystyki są wziete z palca jak tak ładnie wszystko dokumentują i o co chodzi z tą weryfikacją serwisu?? Jak poznać czy serwis jest zweryfikowany czy nie ??
Mac-iek mam ogromną prośbę, skoro już zainwestowales w pakiet daj znac za jakis czas jak ci poszło, bo szkoda innych jakby okazała sie to sciema. Uważam nawet, że można by się zastanowić nad założeniem im sprawy sądowej gdyby ktoś miał jakiegos dobrego adwokata i duzo wolnego czasu, bo jeśli faktycznie jest tak, że 6 typow ci nie weszło pod rząd a mogło nawet 6 jakbys obstawił to nie mam pytań. Drugie amber gold
P.S.
Czy wogóle spotkał sie ktos z rzetelnymi typerami czy wszyscy jak jeden to naciągacze
I właśnie podaj jakies typy przed, żebysmy mogli zweryfikować czy róznią sie z tymi co podają w statystykach .
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Założyć im sprawę? Nie widzę aby mieli napisane iż 100% typów wchodzi więc myślę, że to od razu odpadają takie działania. A na fejsbuczku pełno takich grupek co zawijają się, bo wiedzą, że im można pogwizdać. W Polsce nie trafiłem jeszcze na takich ludzi choć na pewno są jacyś (5% wszystkich), za to udało się poznać Greków lub Hiszpanów, których konta padają w dwa-trzy dni. Można znaleźć Hiszpańskiego experta tenisa łatwo, 500 ojro wstęp.
Więc ludzie są co potrafią ale niestety 95% to &quot;raz się uda raz nie&quot; ale szukać warto.
Co do tej grupy porównując z innymi znanymi też z fejsbuka wygląda &quot;wiarygodnie&quot;.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Czyli potwierdzasz, że to raczej też oszuści??
Nie, tego nie powiedziałem tylko, że jak im nie wyjdzie dzień a Ty przez to np. przegrasz pół wypłaty to wtedy ciężko będzie coś zrobić ale z tego co śledziłem podają stawki więc bankrutem nie powinieneś zostać :cool:
Tylko jak na przeglądane warunki mają wysoką opłatę ale może niesieni sukcesami dadzą Ci zarobić ????
 
M 0

maciek166

Użytkownik
Nie, tego nie powiedziałem tylko, że jak im nie wyjdzie dzień a Ty przez to np. przegrasz pół wypłaty to wtedy ciężko będzie coś zrobić ale z tego co śledziłem podają stawki więc bankrutem nie powinieneś zostać :cool:
Tylko jak na przeglądane warunki mają wysoką opłatę ale może niesieni sukcesami dadzą Ci zarobić ????
Ja jednak odpuściłem. Nie wiem czy dobrze robię, ogólnie mam mętlik w głowie ale dochodzę do wniosku, że to jednak niemożliwe co oni tam podają. Komentarze można w sumie kupić, strone ładnie zrobić i być bardzo przekonywującym również. Jeżeli faktycznie są tacy dobzi to czemu sami nie zagrają z budżetem 10 milionów ?
 
K 123

karwan1988

Użytkownik
Inna sprawa że ktoś na tym kosi fajny hajs, być może jest sporo na plusie ale porażki które są nieuniknione rekompensuje sobie z wielkim plusem sprzedając te pakiety, ciekawe czy w ogóle ten założyciel fanpagu gra s te typy co podaje czy wystarczy mu zysk z ludzi ????
Też mi wyskoczyła reklama tego bet4win na face i zaciekawiło mnie to. Próbował może ktoś skomentować im że to lipa i oszuści? Ciekawe czy kasują komentarze ???? Aż dziwne że tyle pozytywnych opinii a zero złych, podejrzane ;)
Edit: Wystarczyło tu poczytac:
http://www.wykop.pl/wpis/20004127/bukmacherka-ktos-kiedys-probowal-typow-z-bet4win-e/
Pic na wode ????
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Ja im napisałem negatywny komentarz, usunęli go i zablokowali możliwość komentowania. Niby to wszystko ma sens, live mają dobry, ale no właśnie, wyślą Ci info o live z kursem, a zanim postawisz zwykle ta dobra minuta minie i się już może trochę pozmieniać, choć nie zawsze, ale też nie z kursu 2,2 na 1,3 jak to napisał gość z linka przez Ciebie zapodanego. Według nich jestem w tej chwili 165 zł na plusie w 3 dni, nie jest to prawdą, bo oni liczą wszystkie zakłady, które mi wysłali, tyle tylko, że ze dwa razy nie zdążyłem postawić i to akurat były zakłady wygrane. W rzeczywistości nie jestem na plus nawet 100zł. Niemniej to dopiero trzeci dzień, zobaczymy co będzie jak skończy mi się pakiet. To co napisałeś odnośnie zrzutki by się nie sprawdziło, czasowo by nie było opcji tego ogarnąć, nikt by nie zdążył postawić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom