>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bet4win - oszuści?

Status
Zamknięty.
K 123

karwan1988

Użytkownik
Ja im napisałem negatywny komentarz, usunęli go i zablokowali możliwość komentowania. Niby to wszystko ma sens, live mają dobry, ale no właśnie, wyślą Ci info o live z kursem, a zanim postawisz zwykle ta dobra minuta minie i się już może trochę pozmieniać, choć nie zawsze, ale też nie z kursu 2,2 na 1,3 jak to napisał gość z linka przez Ciebie zapodanego. Według nich jestem w tej chwili 165 zł na plusie w 3 dni, nie jest to prawdą, bo oni liczą wszystkie zakłady, które mi wysłali, tyle tylko, że ze dwa razy nie zdążyłem postawić i to akurat były zakłady wygrane. W rzeczywistości nie jestem na plus nawet 100zł. Niemniej to dopiero trzeci dzień, zobaczymy co będzie jak skończy mi się pakiet. To co napisałeś odnośnie zrzutki by się nie sprawdziło, czasowo by nie było opcji tego ogarnąć, nikt by nie zdążył postawić.
Zobaczymy w dłuższym czasie jakie będą efekty ;) odnośnie zrzutki to dałoby radę ale musiałby każdy mieć jakieś gg czy coś i cały czas siedzieć jak na szpilkach aż wyślą Ci typ ???? to jest minus tego, zanim sie postawi kursy sie zmienią ale czasem na korzyść..ciężko powiedzieć ale segregacja komentarzy na ich profilu jest stosowana, zresztą odwiedziłem parę tych kont co piszą pochlebne recenzje i jakoś większość miało mało znajomych na Facebooku, co jest dziwne, jakby fejki ????
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Dokładnie, ja tam sobie to zakupiłem z przymrużeniem oka, oczywiście chce wygrywać, ale biorę pod uwagę, że może być wręcz przeciwnie. Choć mimo wszystko, mimo niewątpliwych fejkowych kont o których wspomniałeś i kasowania negatywnych komentarzy nie napiszę, że są zupełnie niewiarygodni.
 
Z 618,7K
Przestancie się łudzić że płatne typy przyniosą wam fortune.Najważniejsze jest własne wyczucie.Jak ktoś płaci za typy to dla mnie jest niepoważny
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Sytuacja sprzed chwili z piłki ręcznej.
Kto pierwszy rzuci 17 goli, typ Poli Timisoara kurs 1,7, minute później już jest kurs 1,37. No ale i tak nie siadło, bo było 16 goli, więc kolejne 70zł plecy. ????
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
No oby, ale zobaczy się. W teorii jestem 160 na plus (według ich 220), ale oni to tak liczą by jak najlepiej im wyszło, nie biorą pod uwagę, że kurs, który był w momencie gdy wysłali mi o nim info mógł spaść o kilkadziesiąt groszy, albo, że miałem chwileczkę na wykonanie zakładu, ale nie zdążyłem. A napisałem, że w teorii 160, bo mam 3 zakłady w grze za te kwote, więc jak żaden nie wejdzie to będę na zero, a nawet chyba na minus, bo sam coś też wygrałem, powiedzmy te 60zł.
 
M 0

maciek166

Użytkownik
Edit: Wystarczyło tu poczytac: wykop Pic na wode
Na tym wykopie są również komentarze, które ich chwalą, ale jak wchodzę na profil to zazwyczaj jeden dodany komentarz, czyli tak jakby ktoś specjalnie założył konto żeby napisać fejkowom opinie
 
M 0

maciek166

Użytkownik
No oby, ale zobaczy się. W teorii jestem 160 na plus (według ich 220), ale oni to tak liczą by jak najlepiej im wyszło, nie biorą pod uwagę, że kurs, który był w momencie gdy wysłali mi o nim info mógł spaść o kilkadziesiąt groszy, albo, że miałem chwileczkę na wykonanie zakładu, ale nie zdążyłem.
W dodatku nie zawsze wysyłają typy z bet365 ale również od innych bukmacherów a co za tym idzie często nie bedziesz miał możliwosci postawic... no chyba ze powpłacasz pieniadze do 3 albo wiecej różnych bukmacherów jednocześnie ale wątpie :p
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Tak, raz tak było, że zakład, był na Pinnacle, chyba im siadł wówczas.
Ps. Kurde po co mi ten bet4win, wszedł mi 4 z rzędu under w ręcznej bez ich pomocy
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Wszedł piąty z rzędu, ale over na kontrze już nie. A co chodzi z tym Vipem?
Kilka zakładów z rzędu live bet4win weszło, ale i tak zysków specjalnych z dnia dzisiejszego nie ma, choć według nich to chyba ze 150 wygrałem dzięki nim. :p
 
K 123

karwan1988

Użytkownik
Wszedł piąty z rzędu, ale over na kontrze już nie. A co chodzi z tym Vipem?

Kilka zakładów z rzędu live bet4win weszło, ale i tak zysków specjalnych z dnia dzisiejszego nie ma, choć według nich to chyba ze 150 wygrałem dzięki nim. :p
Czyli póki co niby +150 ale minus 250 za ten pakiet = 100 w plecy na ten moment. Lepiej grać swoją głową albo typami niektórych userow z Live Bettingu...
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Na wnioski przyjdzie jeszcze czas, pakiet mam dopiero 5 dni, nie warto jednak grać nba, fatalną mają skuteczność. Na tym najwięcej straciłem. Wejdzie im co drugi kurs 1,5 albo i nawet gorzej...
Ps. Widzę, że wczorajszy golf za 60 nie wszedł, zatem mam z 1000 1150, 100 zarobiłem sam, a za ich 50 jest puszczony zakład na jutro.
Ps2. Natomiast z kursami na live też ładnie ładnie naciągają mimo wysokiej dosyć skuteczności, śledziłem sobie pierwszą połowę Brazylia - Polska i akurat sobie zagrałem po kursie 1,67, że Brazylia jako pierwsza zdobędzie 17 goli w pierwszej połowie, a oni wysłali mi info kilka sekund później na taki sam zakład i że kurs to już 1,9, a 1,67 jeszcze przez chwilę się utrzymywał i gdyby wpadł w tym czasie kiedy bierzesz się za obstawianie (powiedzmy w przeciągu 30-60 sekund) gol dla Brazylii to pewnie kurs by wynosił już 1,5 albo co najwyżej jeszcze przez jakiś czas się utrzymywał na poziomie 1,67. I potem oni sobie w statystykach liczą jeśli wejdzie, że zakład, który zaproponowali wszedł po kursie 1,9. Mimo wszystko jeśli ktoś jest zainteresowany ich ofertą to jedynie live gdzie są dosyć skuteczni, a za ich typy NBA to już w ogóle nie należy się brać.
 
M 1

masakra88

Użytkownik
Hej forumowicze. A szczególnie Ma-ciek i Sven.

Widze po waszych opiniach i domysłach o oszustach jesli chodzi o b4win ze nie za bardzo sie orientujecie jak krzywdzicie ta firme. Pytajcie ludzi ktorzy graja tam od poczatku jak to jest pomnazac włozony kapitał na gre. Jesli ktos nie ma chlodnej głowy nie ma co sie brac to gry z nimi. Bukmacherka to maraton a z nimi jestem juz 2 miesiac i idzie pieknie. ostatnie 30 dni to 25/30 dni z plusem i to nie małym.

A jesli chodzi o live to wiadomo ze w takiej recznej kursy zmieniaja sie co chwile wiec trzeba byc aktywnym non stop i czekac na typ:]
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Dziś dostałem live na mecz siatki, kurs niby 2,3, szukałem ten mecz ok. 60 sekund i zrobił się już 1,4.
Wczoraj bardzo dobrze typowali ale niestety ten dzień olałem i nie chciało mi się grać, generalnie jestem na 0, właściwie to - 260, bo zakupiłem pakiet. Chyba zaprzestanę jednak własnych gier i tego tysiaka co wpłaciłem poświęce ich przewidywaniom. Zostało mi jeszcze 3,5 tygodnia pakietu. Poza tym ja nie pisałem, że na pewno nie można u nich zyskać, może i można, ale na pewno nie tak absurdalne kwoty jakie oni sobie wliczają po najwyższych kursach. Tutaj mają duże przekłamanie, nie ma się co oszukiwać i gdyby byli obiektywni, napisali uczciwie, że ich statystyki są liczone po najwyższych kursach jakie były w momencie gdy zobaczyli kurs. Mogli by też nie blokować na fb konta by mógł nie komentować i nie kasować nie pochlebnych komentarzy. Na pewno zyskali by mocno na wiarygodności.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Hej forumowicze. A szczególnie Ma-ciek i Sven.
Widze po waszych opiniach i domysłach o oszustach jesli chodzi o b4win ze nie za bardzo sie orientujecie jak krzywdzicie ta firme. Pytajcie ludzi ktorzy graja tam od poczatku jak to jest pomnazac włozony kapitał na gre. Jesli ktos nie ma chlodnej głowy nie ma co sie brac to gry z nimi. Bukmacherka to maraton a z nimi jestem juz 2 miesiac i idzie pieknie. ostatnie 30 dni to 25/30 dni z plusem i to nie małym.
A jesli chodzi o live to wiadomo ze w takiej recznej kursy zmieniaja sie co chwile wiec trzeba byc aktywnym non stop i czekac na typ:]
Nikt nie krzywdzi, tylko wyrażamy opinię. Nie napisałem, że to oszuści, tylko w razie wpadek nie ma co liczyć na zwroty na przykład za te &quot;pakiety&quot;.
Gdyby właśnie nie usuwali komentarzy byli by bardziej wiarygodni ale Maciek to sprawdza i będziemy także mieli czarno na białym jak to wygląda. Napisałem, jeśli chodzi o profesjonalne podejście to tematu z innymi grupami to są grubo przed nimi.
Więc czekamy dalej!
 
M 1

masakra88

Użytkownik
&quot;Tutaj mają duże przekłamanie, nie ma się co oszukiwać i gdyby byli obiektywni, napisali uczciwie, że ich statystyki są liczone po najwyższych kursach jakie były w momencie gdy zobaczyli kurs.&quot;


Wszystko jest czrno na białym, na stronie na swoim koncie masz typy wraz ze skanem typu z kursem kiedy go podaja.
Zalużmy ze z kursu 1,8 postawi 100 osob duza kwote łaczna kurs spada, to nie uniknione.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Mam nadzieję, że nikt nie potraktuje Cię poważnie a nawet jestem tego pewien.
To jest chyba w tym WSZYSTKIM najważniejsze, skąd podają typy, że wyliczają sobie AKO itp itd. W takim wypadku jak gram legalnie na fortunie to mam automatycznie niższe kursy niż na bet365, Bah itp. Więc idąc Twoim tokiem oczywiście idą do sądu, że podają nieprawdziwe informacje lub nakłaniają do grania nielegalnie aby kursy się zgadzały.
@Maciek Mógłbyś okazać taką fakturą?
 
Z 618,7K
Czyli w sumie proponuję zrobić zrzutkę jak ktoś napisał, 25 osób po 10zł i potestujemy z Maćkiem tą legalną spółkę ????
I przekonamy się, skąd podają typy ale Maciek może nam to ułatwi i jak będzie to napisze ????
Placic za typy to paranoja.Oni są tacy dobrzy jak im typ wejdzie.Najważniejsze własny typ i strategia
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Placic za typy to paranoja.Oni są tacy dobrzy jak im typ wejdzie.Najważniejsze własny typ i strategia
To jest prawda, jednak kiedyś napisałem, są ludzie co naprawdę się tym zajmują ale to zupełnie inaczej wygląda i spotkać takiego kogoś jest bardzo ciężko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom