>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bet4win - oszuści?

Status
Zamknięty.
M 3

mafcio1991

Użytkownik
Zakupiłem u nich parę dni temu pakiet Bronze (7dni). Generalnie jestem niezadowolony. Wynik finansowy po 4 dniach: -20. Mogę jeszcze przymrużyć na to oko, bo w końcu nie można odnosić się do 4 dni. Lepszą ocenę można by wystawić po miesiącu.
Co mnie jednak najbardziej irytuje.
Strona i cała otoczka wygląda na naprawdę profesjonalną. Jednak nakłanianie użytkowników do wystawienia pozytywnych komentarzy pod ostatnim postem na facebooku, usuwanie podanych typów, już takim nie jest.
PRZYKŁAD: Live mecz Qatar - Egipt, na początku meczu podany typ Live na Qatar - kursu nie pamiętam, w 2 poł. podany drugi typ na ten mecz z HA +4,5 na Qatar. Po meczu informacja: &quot;Ze względu na problemy techniczne jeden typ musieliśmy usunąć, ale był on dla Państwa i tak niewidoczny&quot; - patrze został tylko HA (wygrany) - skoro był niewidoczny dla wszystkich to po co komentarz, że usuwamy typ - paradoks.
Brak profesjonalizmu widać również w usuwanych komentarzach. Jakiś czas pracuję w marketingu i myślę, że każdy się ze mną zgodzi, że % negatywnych opinii co do danego produktu w dłuższej perspektywie czasu nie będzie równy 0 - ich profil facebookowy niestety przeczy mojej teorii.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Rozumiem.
Więc na &quot;chłopaka&quot; nikt nie naskoczył ze względu na typy, tylko &quot;sprawy prawne, sądy, policje, FBI, EKG&quot;. Jak przeczytasz to będziesz wiedział.
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Generalnie było pewne, że jakiegoś wysłannika na forum będą mieli, nie jestem jednak do końca w temacie, bo to bardzo długa dyskusja i nie chce się w nią wkręcać. No ale żeby straszyć kolegę wyżej sądami...trochę niepoważne myślę.
Wczorajszy zakład i analiza z poniżej 26,5 z Butlerem super, typ na ręczną również bardzo ładny. Generalnie ostatnie dwa typy na NBA bardzo trafne, wcześniej było z NBA bardzo kiepsko - i to jest prawda, ja tylko się odniosłem na podstawie kilku dni, możemy kaspermi sprawdzić skuteczność na NBA od 11 grudnia, nie ma problemu. Natomiast ani bet4win ani czegokolwiek nie zamierzam przekreślać. Jak zresztą wspomniałem, sobotę olałem a była bardzo trafna i można było zarobić. Natomiast żadnych wyroków nie foruje do końca pakietu. Generalnie na razie wszystko przekreślam grubą kreską i zaczynam od nowa. No a w dyskusję nie chce mi się wdawać.
Teraz mnie jeszcze się straszy, że mam sprostować coś czego nawet nie pisałem, w przeciwnym razie do sądu będę podany i ja.
Wspomniane kłamstwa, które zacytowaliście w wiadomościach nie padły spod palców mojej klawiatury...więc raczej nie mnie powinniście prosić o sporostowanie, bo jak mogę prostować coś czego nie pisałem?
Generalnie nie fajna bardzo sytuacja, bo powtórzę, na rzetelną opinię nt. Bet4win przyjdzie jeszcze czas i nie foruje żadnych wyroków ani nic nie przekreślam.
Kacpermi, co do kursów na typy live możesz mieć rację, nie twierdzę, że nie, czasem mogą podać kurs zawyżony, czasem nie. Ale to już ktoś tutaj nawet wspomniał. Dlatego pisałem, za wcześnie jest na forowanie wyroków. I ludzie litości...nie jestem z żadnej konkurencji... ????
Chętnie bym z wami porozmawiał ale niestety nie mam możliwości komentować czegokolwiek na waszej stronie. Czemu? Tego nie wiem.
I kończąc temat, czekam na wasze typy, rozumiem, że wczoraj mieliście jakieś problemy, oby dziś wszystko grało. Jeśli chcecie bym coś prostował to konkretnie napiszcie co, zacytujcie, kolega kacpermi może to zrobić, udowodnicie, że napisałem błędnie to nie problemu, będzie sprostowanie. Z pozdrowieniami dla bet4win.
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Maciek ten akurat post nie był w twoją stronę skierowany ????
Który &quot;ten&quot; post nie był kierowany do mnie? Masz na myśli straszenie
sądem czy coś innego?
Jak napisałem, że straszenie kolegi wyżej sądami jest niepoważne to zaraz mi odpowiedzieli jakby jakiś prostowań oczekiwali również ode mnie i jakby straszenie sądami dotyczyło również i mnie. To jak, sprawdzamy skuteczność na NBA od 11ego stycznia? Chcesz to możemy na priv, bo za komentarz na słabą skuteczność NBA się na mnie rzuciłeś. Nie liczę oczywiście ostatnich dwóch trafnych zakładów, bo mój komentarz miał miejsce przed nimi.
 
M 3

mafcio1991

Użytkownik
Panowie z B4Win,
Drogi kacpermi i 1992Mateusz
zacznę od tego, że sposób w jaki zostałem wywołany &quot;do tablicy&quot; jest zadziwiający.
Co do mojego poprzedniego postu dot. zakładów z meczu Katar - Egipt. Nie mam dowodów na to, że było tak jak mówię. Wy przedstawiacie argumenty przeczące moim zarzutom. Ok. Zgadzam się - po zalogowaniu się na platformę B4Win odnajduje wspomniane zakłady.
kacpermi, śmiem jednak przypuszczać, że nie jesteś osobą kupującą ich abonament... lecz czerpiącą z tych zakupów spore zyski. Dlaczego:
1) 12 postów na forum na forum, wszystkie w tym temacie
2) wypowiedzi miejscami stronnicze
3) 16:03 piszesz w tym temacie: &quot;Swoją drogą ja ostatnie 4 dni + 15 jednostek do przodu a ty piszesz tutaj że jesteś na --- :grin: No padnę zaraz. Zgłaszam to do nich bo to jest przegięcie jakie bzdury piszecie&quot;
15:59:28
pojawia się informacja na dostępnym dla wszystkich użytkowników B4Win &quot;Life feed-zie&quot;: o moich &quot;kłamstwach&quot;.
O 16:03 użyłbym słowa: &quot;zgłosiłem&quot;...
To czy ktoś wykupuje wasze pakiety, to sprawa indywidualna. Wyraziłem swoje zdanie.
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Dobra, myślę, że nie ma co się już nakręcać, mnie też to się nie podobało, że kacpermi nie jest zwykłym ich abonentem nie mam wątpliwości. W normalnej dyskusji nikt nikogo nie straszy, że gdzieś będzie coś zgłaszał. Ktoś podał link do podobnej rozmowy kilku użytkowników, jedni pisali komentarze pochlebne, a inni mocno negatywne nt. Bet4win, nikt nikogo jednak sądem nie straszył, ani, że im to zglosi, starał się ewentualnie argumentami przedstawić swoje racje i przekonać do nich.
Od dziś będę starał się rzetelnie przedstawiać co się dzieje także bet4win nie ma co się martwić, jeśli będzie dobrze to już możecie się cieszyć, bo moja pochelbna opinia zapewne przyniesie wam wymierne korzyści w postaci kolejnych osób wykupujących pakiet. Wszystko przekreślam grubą krechą, do końca pakietu gram tylko z wami, ewentualne swoje gry u innego buka by się zakłady nie mieszały. Oczywiście nie będę publikował tutaj typów przed ich zakończeniem, ewentualnie dopiero po nim.
Startuje z bankrollem 1080, taktyka safe. Czekam na typy, bo na razie cichosza, wiem, że są jakieś problemy z serwisem, kacpermi, wiadomo kiedy wszystko będzie grało?
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Typ numer dwa przedmeczowy dubel
Hornets - Celtics
Typ Hornets + 13
Kurs 1,28
Cavalriers - Wariors
Typ poniżej 235
Kurs 1,47
Łączny kurs 1,9
Wygrana 104,72
Stan konta 1076
 
W 7

wujcio

Użytkownik
Uwaga ten kacpermi (mi to pierwsze litery nazwiska ) to prawdopodobnie właściciel tego serwisu, dlatego macie już odpowiedź dlaczego tak ich broni.
Tak skojarzyłem, bo kiedyś pisał do mnie ze swojego konta facebook z reklamą swojego jak to ujął w tym temacie &quot;Profesjonalnego serwisu inwestycyjnego&quot;. A nick na forum dziwnym trafem się pokrywa z kontem fb.
Także kompromitacja totalna. Pozdrawiam.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Ehhh dobra ???? Mistrzowie bukmacherki. Powodzenia ????
odezwał się gość, który niby płaci innym za typy, zamiast samemu się wysilić :cool:
i typy widzę konkretne: nba po kursie @1,28 ????
tak, wiem, to jest INWESTYCJA!!!
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Teraz jestem na treningu, ciągle zerkam jednak na telefon.

Po zainstalowaniu aktualizacji o godzinie 14:49 zapalił mi się ekran, apke aktualizowałem ok. 13ej. Odblokowuje a tam nagle 5 wiadomości od bet4win, przede wszystkim zakład live na 17 goli Norwegii w ręcznej do końca pierwszej połowy po kursie 2,5 (proponowana stawka 40zł), powiadomienie niby dostałem o 14:29. Nie było jednak żadnego dźwięku ani nie mrugała dioda w smartfonie, a przed aktualizacją akurat powiadomienia przychodziły normalnie, a dźwięk ustawiony mam na full. Więc z oczywistych powodów zakładu nie zagrałem, było po prokach, typ okazał się trafny.

Dziwne, że nikt tego nie napisał na ich fan page, tylko skan z wygranego kupony. Dziwnym zbiegiem okoliczności jestem jedyną osobą co ma podobny problem?
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Wielki brat bet4win mnie obserwuje, przyszła wiadomość, że będzie kolejna aktualizacja apki likwidująca problemy z brakiem dźwięku przy powiadomieniach. Co ciekawe tej wiadomości juź dzwięk towarzyszył normalnie.
Ps. Z oczywistych powodów tamtego zakładu nie wliczam do postawionych. Co innego gdyby to był efekt przeoczenia z mojej strony, np. Zostawił telefon w szafce.
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
W normalny sposób otrzymałem również przedmeczowy na ręczną, ale o tym później. Propozycja by zagrać na unibet, bo kilka groszy większy kurs, zostanę jednak przy bet365.
Ps. Nie no nie twierdzę, że ten błąd to coś specjalnego, jednak na pewno wina nie moja, więc tamtego zakładu po prostu dla mnie nie było. To, że mam zaliczony u nich na stronce i dodany do zysku średnio mnie obchodzi.
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Zakład numer 5 live
Siatkówka
Vakifbank - Fenerbache
Typ - 3 set Vakifbank
Stawka - 55zł
Kurs 1,6 (jak ja zagrałem - tak przynajmniej myślałem, że zagrałem, ale się okazało, że zakład nie doszedł do skutku - to kurs był 2,5, jak pojawił się ten kurs to przyszła wiadomość, że można grać po kursie teraz 2,5, ewentualnie z bezpiecznym handicapem + 2,5 pkt gdzie kurs był 1,85)
Wynik bodaj 19:25 dla Fenerbache
Zakład przegrany
Stan konta 911 - byłby gdybym postawił, a tak to w dalszym ciągu 966, jednak, że niechcący nie wykonałem zakładu to przypadek, więc rzetelniej byłoby liczyć 911. Nie chce mi się jednak mieszać, więc liczę ile mam na koncie.
Ps. Nie muszę, ale mogę, prawda? W końcu między innymi dlatego temat został założony. Nic złego nie robię, typów nie sprzedaje, informuje o zakładach po zakończeniu spotkania. Celem jest pokazanie na ile bet4win jest skuteczne i jak wygląda z nimi gra od &quot;kuchni&quot;. Nie jest moim zamiarem również jechanie po bet4win i z niechęcanie do zakupowania pakietów, jak najbardziej bym chciał z nimi wygrywać i życzę sobie i im by to była umowa z której wszyscy są zadowoleni. Nie jestem tak jak sobie ubzdurano z jakiejś konkurencji. Zresztą dzień na razie kiepski a zauważ, że z mojej strony nie ma żadnej krytyki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom