>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bet4win - oszuści?

Status
Zamknięty.
K 123

karwan1988

Użytkownik
Nie wygląda to za fajnie te ich typy ;)
Grając swoją głową miałbyś ✅ , oni jakieś dziadostwo Ci wysyłają.
Ps: widzę że już pokasowane posty naganiacza z ich fejsika ????
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Zakład numer 6 live
Polska - Japonia
Typ Polska remis nie ma zakładu (zakład po pierwszej połowie)
Stawka 67
Wygrana 124
Stan konta 1023
Ps. Spokojnie, na razie nie oceniam. Tak jak wspomniałem, robię wszystko od nowa, to co było wcześniej zostawiam za nami. Mam nadzieje, że będzie jeszcze dobrze. Wysłali nawet wiadomość, że Polska na plus ale jeszcze są rachunki do wyrównania z bukiem, więc będą zakłady jeszcze live a później nba na noc.
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Typ numer 6
Rosja - Francja
Typ - Francja over 34,5
Stawka 55
Kurs 1,7
Wygrana 91.

Ale...zwyczajnie nie zdążyłem postawić, info, że będzie live było bodaj ok. 19:30, zakładam dostałem o 21:59 (miałem jednak ważne spotkanie) i ciężko było od razu mi zagrać, o 22;02 już opcji zakładu na bet365 nie widziałem. Generalnie założenie jest takie, że będę bite 2 godziny czekał jak na szpilkach aż dostane info o zakładzie. Naprawde nie wiem jal oni działają, ale czy nie można kilka minut wcześniej poinformować o prawdopodobnym zakładzie by można było się przygotować.

Czyli tak, raz nie zagrałem, bo apka nie dawała powiadomień, drugi raz, bo zwyczajnie typ przyszedł w nieodpowiednim momencie. Co gorsza próbowałem kombinować, stwierdziłem, że jak over wejdzie to możliwe, że wejdzie na Francje under - 11,5 gola. No i zagrałem to za 55, niestety nie siadło.
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Typ numer 7 dubel
Hyouston Rockets - Miami Heat
typ - Under 228
Timbervoles - Spurs
Typ Spurs handi - 5
Stawka 65
kurs - 1,98
wygrana 128
Typ numer 8
Timberwolves - Spurs
Typ - Karl Andthon Thomas under 20,5 pkt
kurs - 1,95
stawka 54
zakład przegrany
To kupony z nocki
Od południa natomiast jest śmiesznie, bo przychodzą do mnie powiadomienia z kuponami a to na zakład przedmeczowy czy live, ale nie zawierają one nic poza kursem, zakład poza tym jest pusty, wiadomo jedynie, że dotyczy np. tenisa albo siatkówki, nie wiadomo jednak jakiego konkretnego meczu i tam gdzie jest podany typ jest puste miejsce. Na ich fanpageu nikt na to nie zwrócił uwagi, widzę natomiast ciągłe skany z wygranych zakładów wysyłanych od kilinetów, czyli jestem jedynym, który ma coś takiego.
Ps. Wszedłem również na swoje konto, jest ono puste, nie ma historii zakładów, nie ma nic, możliwe, że zweryfikowali mnie i postanowili zablokować. Nie ma również terminu wygaśnięcia pakietu, poza imieniem moim i nazwiskiem wszystko jest puste, same zera. I z jednej strony mam w******e, bo ta gra była z nimi bardzo nużąca, z drugiej zastanawiam się co z tym zrobić, bo z jednej strony jestem wkurwiony, w końcu straciłem te 260 złotych, z drugiej jedynie utwierdziłem w przekonaniu co myśleć o tej firmie i prawdopodobniej tym podobnych. Tylko czy coś z tym teraz robić, hmmm... ktoś ma jakiś pomysł?
 
F 40

fly198

Użytkownik
przecież to jest serwis słynnych w necie krętaczy panów KK ???? panowie odpuśccie sobie bo szkoda czasu na nich ????
 
K 123

karwan1988

Użytkownik
Maszynka do zarabiania pieniędzy ????
Kupują sobie komentarze, albo zakładają fejkowe konta i o dziwo same piękne komentarzyki + zrzuty ekranu.
Wszystko ubrane w ładne słówka, statystyki, piękne grafiki, aplikacje - PROFESKA!
Chętnie sam bym coś takiego otworzył i liczył hajs ???? , załóżmy że sprzedadzą miesięcznie 200 pakietów po 250zł, to daje 50k, całkiem fajnie, w zamian mogą wysyłać czyjeś zakłady z darmowego forum,i tyle ich roboty. Pokasują złe komentarze na fejsbuczku, zostawią ładne, dodadzą z fejkow kolejne i machina się kręci i łapią kolejnych pelikanów, a takich dużo co myślą że nic nie robiąc zarobią kilka tys mies. Pewnie za jakiś czas się ludzie opamiętają i stronka padnie al póki co zbiera plony.
Ktoś chętny wejść w spółkę? ????
 
A 19

al-capone

Użytkownik
przecież to jest serwis słynnych w necie krętaczy panów KK panowie odpuśccie sobie bo szkoda czasu na nich
To nie jest ich serwis, a innych krętaczy. Łatwo po KRSie sprawdzić kto jest w organach spółki i kto za tym biznesem stoi.
link http://www.krs-online.com.pl/b4w-sp-z-o-o-krs-5237634.html
Łatwo ich odszukać na facebooku i dowiedzieć jak się za kasę naiwnych polaków bawią. W młodym wieku jeździć już najnowszym mercedesem to raczej legalnie nie da się dorobić, ale mniejsza z tym.
Na swoim fanpage mają tylko pozytywne komentarze, negatywne są usuwane. Te pozytywne są często kupowane. Mają też pracowników do działań marketingowych m.in zakładanie kont na forach i pisanie pozytywnych opinii. Był wpis tutaj usera 1992Mateusz czy jakoś tak, on też na innych forach i wykopie pisał te same posty. Na wykopie udziela się pracownicy firmy plus sam szef (poznać go po zdjęciu na FB i wykopie). Jeszcze bezczelnie pisze, że jest zadowolonym klientem tego serwisu, żenada!)
Zobaczcie to ogłoszenie pracy:
https://www.olx.pl/oferta/specjalista-ds-sprzedazy-i-marketingu-b4w-sp-z-o-o-CID4-IDiRJqT.html

Zrobili sobie maszynę do zarabiania pieniędzy i koszą naiwnych Polaków. Faktur nie wystawiają, mimo że ich przydupasy na forach piszą, że wystawiają. Prokuratora, a co najmniej urząd skarbowy powinien się nimi zająć. Paragrafy pod urząd celny też by się znalazły.
Kiedyś Stonoga powiedział, że Kaczyński będzie nas dymał, bo Polacy lubią być dymani. (czy jakoś tak). Niestety, taka jest prawda, osoby które kupują jakiekolwiek typy czy na tym serwisie, czy innym to nic innego, jak dawanie się dymać, a druga strona na waszej naiwności zarabia.
W amber gold ludzie myśleli, że zarobią fortunę na wysokim procencie. Tutaj ludzie myślą, że na płatnych typach zarobimy na Malediwy, samochody czy dom. Przepraszam, ale trzeba być idiotą, aby kupować typy i myśleć, że są unikalne i pewniaki.
Ludzie nie dawajcie się dymać i włączcie myślenie! Sami analizujcie sobie mecze lub wspomagajcie się typami/analizami, które są na forach bukmacherskich.

Pozdro, Bogdan
ps. apel do admina/moda o zmianie tematu i dodanie słowa np. OSZUŚCI, NACIĄGACZE itp.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
A z ciekawości spojrzałem co tam jeden z prezesów wypisuje na fejsbuczku:
Dzis jak widac forma tez dopisala.
To ostatnie dni oferty &quot;Gwarancja zysku&quot;&#39; -&#39;czyli takiej, dzięki której w mojej wiedzy mozesz tylko zyskac!
Promocja dotyczy dużych budżetów!
(Gwarancja pisemna!)
Pisemna GWARANCJA hah tego w bukmacherce jeszcze nie widziałem ????
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Cóż, brałem pod uwagę, że to pic na wodę, ale nie spodziewałem się takiego oszustwa, 250 zł krzywdy mi nie zrobi wiadomo, dobrze jednak, że powstał temat. Ktoś zanim się zastanowi to będzie szukał informacji na ich temat i będzie tutaj trafiał. Pytanie tylko czy można isć w tej sprawie gdzieś dalej...
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Wiesz, dla Ciebie 250zł to jeszcze ujdzie ale dla innych podejrzewam, że ten pakiet to zarobek z całego miesiąca jak ktoś pracy nie ma : D
Pieniądze oddali za czas jaki nie wykorzystałeś? Zapytam zabawnie ????
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Mój obiektywny jest taki, że zablokowali mi konto (a czy były ku temu podstawy?), zablokowali również możliwość komentowania gdy raz ich na fanpageu skrytykowałem. Gdzie mam szukać faktury Vat, jaką drogą ją otrzymałeś?
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
od razu zaznaczam nie jestem pracownikiem B4W, wynajętym gościem do pisania komentarzy ani nic w tym stylu.
Wierzymy HAHA szczególnie, że w tych waszych daremnych postach pochwalnych ciągle piszecie o tym samym. Wypad gdzie indziej robić ludzi w chuja. Jaki normalny &quot;klient&quot; chodziłby po wszystkich forach pisał takie pierdoły ? Tylko opłacony gamoń albo właściciel ????
 
K 123

karwan1988

Użytkownik
Mój obiektywny jest taki, że zablokowali mi konto (a czy były ku temu podstawy?), zablokowali również możliwość komentowania gdy raz ich na fanpageu skrytykowałem. Gdzie mam szukać faktury Vat, jaką drogą ją otrzymałeś?
Szybko Cię szpicle rozszyfrowali ;)
Nie potrzebnie masz w nicku Maciek, pewnie porównali Twoje wiadomości z Facebooka z Forum Bukmacherskim i zablokowali, cwane bestie. Dziwi mnie jakim cudem oni wystawiają faktury za granie u nielegalnych bukmacherow ????
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Ciekawa opinia na temat tego interesu (znalezione w sieci)
Tak na zdrowy, chłopski rozum. Czy osoba, która odpowiada na milion komentarzy dziennie, ma totalny burdel na profilu, spędza czas na tworzeniu grafiki, non stop się reklamuje ( poszukuje nowych klientów) , nie odpowiada w należyty sposób na neutralne, bądź niewygodne pytania, nastawiona jest na sprzedaż produktu itp. itd. ma wystarczająco tyle czasu by skupić się na prowadzeniu TWOJEJ inwestycji ?

Fachowo. Załóżmy, że działają zgodnie z proponowaną subskrypcją ( nie działają, ponieważ od czerwca widnieje 525 typów ) i podają 30 typów miesięcznie w sekcji &quot;Pre Match Tips&quot; ( ewidentnie widać po komentarzach, screenach, że spodziewać się możesz kilkukrotnie większej ilości typów, wręcz do jednego spotkania 7-10 propozycji ).
Od czerwca 2016 roku po 240 typach zanotowali 8,92 % Yield. Na profesjonalnym graczu nie robi to żadnego wrażenia.Mając taki Yield w miesiącu głupio mi jest członkom cokolwiek proponować. Mniejsza o to.
Kolejna rzecz. Aby uzyskać takie statystyki jakie są podane musisz zagrać WSZYSTKIE typy o TAKIM SAMYM kursie a to przy takiej ilości &quot;klientów&quot; i takiej liczbie typów jest po prostu niemożliwe. Poczytaj komentarze a jest ich mnóstwo, że tego i tamtego nie dało się zagrać. I znów na chłopski rozum, pomyśl kto ma czas wstawiać codziennie komentarze ze screenami. Osoba, która pełni jakieś ciekawe stanowisko, ma własne życie itp itd. czy osoba, która napierdala przed kompem. Wniosek ? Statystyki są NIEREALNE. Skoro są nierealne to najzwyczajniej w świecie NIE ZARABIASZ.
Najciekawsze są jednak statystyki odnośnie profitu. Ten wyrażony jest oczywiście w Euro bo my Polacy oczywiście tylko i wyłącznie posługujemy się &quot;euraczami&quot;. Ustalone jest 1j = 110 Euro. Jednakże rzeczywiście musisz zagrać za dwa razy więcej zgodnie z archiwum. 220 Euro, czyli tysiąc złotych na jedno zdarzenie. Stać Cię na to ? Widziałeś jakiegoś bogacza po komentarzach ?
Na chłopski rozum. Widziałeś gdzieś komentarz od zagranicznego klienta ? Po co więc treści odnośnie promocji, subskrypcji, statystyk są po angielsku ? Jako NOWICJUSZ taki profil musi Cię zachęcić do kupna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom