>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Bet4win - oszuści?

Status
Zamknięty.
K 123

karwan1988

Użytkownik
Pewnie na takiej zasadzie działają ich typy, po co gość miałby tracić czas na analizy co pochłania czas skoro w tym samym czasie trzeba kontrolować wszystkie fora bukmacherskie w celu pisania pochlebnych opinii i mieć refelks w kasowaniu złych komentarzy na fejsbuczku ???? Tsk to pewnie upatrzą kilku dobrych typerow z kilku forum i robota zrobiona, podają dalej jako GOLD PAKIET ????
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
NorbiE nie szkoda ci czasu na zachwalanie firmy ? Przecież możesz przegapić typ, który ci właśnie wyślą. Skup się!
Swoją drogą to słabo coś interes idzie, jak większość dnia musisz spamować po forach w celu szukania jeleni.

:grin::grin::grin::grin:
 
K 123

karwan1988

Użytkownik
Na Facebooku pod każdym ich postem produkują się czesto te same osoby ???? Nabijają komentarze, przykład jakiś neptyk z gumową twarzą Mateusz Szczęsny, ale pajac na gumce heheh
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Widać post na Facebook wrzucony przez kogoś zrobił znowu trochę szumu i także przyciągnął kolejnego osiłka z tej &#39;spółki&#39; ????
Ja próbuje cały czas dojść jakim właśnie cudem, wszystko legalnie mają ale typy z 365 czy innych podają, nawet właściciel na swojej osi czasu ma, jak gra na Becie.
 
M 0

macak

Użytkownik
Z racji, że jestem nowy na forum - na wstępie napiszę:
1) przeczytałem cały wątek tego płatnego typera (aby nie było).
2) korzystałem z różnych płatnych typerów (od tych za 50 zł za miesiąc po tych 50 zł za typ)
3) w bukmacherce siedzę od jakiś 2-3 lat (głównie gram tenis)
4) znam typerów takich co tracili wypłaty w kilka dni, ale i też takiego co zarobił na bukmacherce grupo ponad 1.000.000 zł w swojej 7 letniej przygodzie z typowaniem

Chciałbym dołączyć się do Waszej dyskusji na temat płatnych typów (ogólnie), nie na podstawie w/w typera (czy firmy).

Chciałbym abyście mi odpowiedzieli na pytania:
- Dlaczego jesteście nastawieni negatywnie do płatnych typów?
- Dlaczego wszystkich wrzucacie do jednego worka z napisem &quot;oszuści&quot;?

Obrażać w internecie kogoś, tylko dlatego że zarabia na tym, że podaje typy? Kurcze, jeżeli jest dobry w tym co robi to niech zarabia, jeżeli jest słaby lub oszust, to szybko utonie w tym &quot;bagnie&quot; co się porusza. Zazdrościcie, że ktoś ma Klientów i zarabia?

Wiem, że umiecie liczyć - 100 klientów co zapłacą 100 zł za pakiet na 1 miesiąc daje 10.000 zł i pewnie większość z Was tyle nie zarabia i to go boli, ale jak ktoś jest dobry, to niech sprzedaje typy i na tym zarabia - prawda?
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Witam Panowie,

Miłej lektury. Internet nie jest anonimowy.
Dokładnie, nie jest anonimowy a pierd*lenie, że to nie ma nic wspólnego z ustawą hazardową to jedno wielkie G.

Chcesz dochodzić po kontach na facebooku? To jakbyś nie zauważył główny użytkownik tej legalnej spółki ma włączonego &quot;nielegalnego&quot; BET365 z którego idzie większość typów i chwali się jeszcze tymi wynikami.

Postaram się bardziej jeszcze to wszystko zmącić, po pracy trzeba coś robić ????
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Witam Panowie,
Miłej lektury. Internet nie jest anonimowy.
Witaj, oczywiście, fan page tego czegoś to miła lektura dla urzędu celnego, te screeny z bet365 itp.
Oczywiście jesteś tylko ich klientem ???? ???? ???? ????
 
K 123

karwan1988

Użytkownik
Haha nagły wysyp nowych kont ????
I to wszystkie nagle lgną do tego tematu jak muchy do g...bronią jak lwica swoich lwiątek, do tego próbują straszyć ???? Wchodzą na nie swoje forum i chcą mącić i straszyć. Nie kompromitujcie się boty.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
- Dlaczego jesteście nastawieni negatywnie do płatnych typów?
- Dlaczego wszystkich wrzucacie do jednego worka z napisem &quot;oszuści&quot;?
panie prezesie:
1. Masz dostęp do super, ekstra, zajebistych typów. I co robisz: otwierasz serwis z płatnymi typami i je sprzedajesz, niszcząc przy tym kursy i rynek, zamiast trzepać u bukmachera kasę za te świetne typy? I nawet nie mów o tym że ktoś chce pomagać zarobić ludziom pieniądze, bo to kruche teksty.
Właściciele tej firmy po prostu wiedzą jak wydrzeć pieniądze od mało świadomych graczy. Stworzyli stronę internetową, prowadzony jest &#39;profesjonalnie&#39; facebook, wklejane kupony, komentarze itd, itp. Wiedzą, że z fejsbuka korzysta dużo ludzi, w zdecydowanej większości młodych, często rozpoczynających granie i myślących że dzięki typom z fejsbuka uda się zarobić. Czy się uda? Nie wiem, ja tylko piszę, że serwis jest stworzony do dobrego zarabiania na typach które wg. mnie niczym specjalnie się nie wyróżniają.
Oświadczenia formy nawet nie będę komentował. No ale przecież ludzie mają PISEMNĄ GWARANCJĘ :grin:
2. Wszystkich nie wrzucam do jednego worka, są w sieci typerzy odznaczający się dobrymi wynikami, ale to ludzie posiadający dobre informacje, grający value, specjalizujący się w konkretnym sporcie/lidze, a nie dający dziś ręczną, jutro nba, pojutrze hokej, a za tydzień Barcelonę+Real+Chelsea.
e: 3 nowe konta w godzinę, no byku by się nie powstydził ????
 
M 0

macak

Użytkownik
@Karwan1988, @shingper - byle co, byle napisać? ????

@zksstal - dzięki za szczerą odpowiedź. Po części się z Tobą zgadzam, ale jak ktoś ma pomysł na biznes i chce na tym zarobić - do dlaczego ma tego nie robić?? Jeżeli, ktoś jest uczciwy w tym co robi, to dlaczego ma na tym nie zarabiać, jak może??

Przecież każdy z nas może otworzyć firmę i sprzedawać typy. Dobrze typujesz? To, to zrób! Jeżeli jesteś słaby lub próbujesz oszukiwać, to szybko znikniesz, ale jeżeli jesteś dobry, to zarabiaj!

Nie chcę odnosić się bezpośredni do w/w firmy, ale bardziej ufam komuś kto ma działającą firmę i robi to oficjalnie (mogę sprawdzić dane, właściciela, itp. itd.), niż lewe konto na FB w lewej grupie pobierający opłaty na lewym Skrillu. Tak jak pisałem na wstępie, wiele typów kupowałem wygrywałem, ale też było, że sporo straciłem, a potem taka osoba znikała i zakładała nowe konto, nową grupę, nowego Skrilla.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom