>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bet4win - oszuści?

Status
Zamknięty.
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Hahahaha. Mam nadzieję, że tak szybko znikniecie stąd jak negatywne opinie pod tą &quot;legalną spółą&quot; ????
 
K 123

karwan1988

Użytkownik
Skąd tyle nienawiści do drugiego człowieka?
Łatwo jest kogoś oczerniać, wylać swoje żale na drugą osobę, w tym przypadku na firmę.
Czy ktoś z Was z nimi grał, czy swoje wnioski wysnuł na podstawie przeczucia?
Polecam się nie spinać i pozwolić komuś wykonywać swoją pracę.
Czasami warto najpierw coś sprawdzić, aniżeli udzielić informacji na podstawie &quot;chujowe, ale nigdy z nimi nie grałem&quot; ????
Nie gubisz się pisząc z tylu kont naraz? Szacun.
 
Z 614,4K
Ale placenie za typy to głupoto.Jak nieznasz się na sporcie to niepakuj się w to.Niema pewnych typów.W większosci to decyduje przypadek.Niewykorzystane sytuacje,błąd sędziego,kontuzja,więcej szczęscia i tak dalej.W każdym praktycznie 3 drogowym jest 33 procent na wygraną,a 2 drogowym 50.Tak to jest i nikt tego niezmieni.Dlatego przeważnie gracze przegrywają i tak to się kręci.
 
M 78

michal89216

Użytkownik
A może administracja forum po prostu wkroczy z informacją, że nie chce promować scamu i zablokuje temat?
Każdy kto ma choć trochę oleju w głowie, widzi co to za firma.
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
A może administracja forum po prostu wkroczy z informacją, że nie chce promować scamu i zablokuje temat?
Każdy kto ma choć trochę oleju w głowie, widzi co to za firma.
Myślę, że powstała niezła antypromocja i mają chyba delikatny problem skoro zaglądają tutaj raz po raz nowi userzy co bronią firmę. W sumie z tego względu to przestaje żałować tych 260zł nawet, bo chyba zrobiłem im lekki burdel. Teraz każdy kto będzie zainteresowany ich typami wystarczy, że wpisze w google bet4win i zaraz im wyskoczy najpierw moja współpraca z nimi, co i jak wygląda w praniu, a następnie komentarze doświadczonych użytkowników dotyczące firmy.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Myślę, że powstała niezła antypromocja i mają chyba delikatny problem skoro zaglądają tutaj raz po raz nowi userzy co bronią firmę. W sumie z tego względu to przestaje żałować tych 260zł nawet, bo chyba zrobiłem im lekki burdel. Teraz każdy kto będzie zainteresowany ich typami wystarczy, że wpisze w google bet4win i zaraz im wyskoczy najpierw moja współpraca z nimi, co i jak wygląda w praniu, a następnie komentarze doświadczonych użytkowników dotyczące firmy.
A także na facebooku ????
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Nie wiem za bardzo co dzieje się na facebooku, co w bet4win w sumie także nie. Niech tam sobie prowadzą działalność, jak ktoś na nich zyskuje to super, ale mnie ta współpraca się nie podobała. To naprawdę trzeba czekać i siedzieć na telefonie, ja nie mam czasu na takie coś. Zresztą blokując mi konto nawet nie dali możliwości się dowiedzieć...a szkoda, bo gdyby to była współpraca piękna i cudowna to z chęcią bym to opisał, zresztą na taką miałem delikatną nie ukrywam nadzieję, może naiwnie... Natomiast czy to jest 100% oszustwo tak jak twierdzicie co nie którzy...kurde no nie wiem, kilka typów, które podali były jakby nie było profesjonalnie opisane i przeanalizowane i to mi się podobało. Problem był największy z typami live, jak ktoś daje radę szybko obstawić to okej, przynajmniej dla mnie to nie było możliwe.
W sumie to mógłby któryś z doświadczonych użytkowników założyć tam konto, zagrać i sprawdzić, może jemu by lepiej poszło. Ktoś chętny?
 
M 0

macak

Użytkownik
W sumie to mógłby któryś z doświadczonych użytkowników założyć tam konto, zagrać i sprawdzić, może jemu by lepiej poszło. Ktoś chętny?
Z racji, że czasami lubię iść pod prąd założył bym konto i sprawdził jak to jest naprawdę. Uwielbiam, jak jest tyle &quot;hejtu&quot;, a tak naprawdę oprócz tego co Ty napisałeś to nie ma konkretów, bo nikt u nich nie grał, a wszyscy krzyczą: &quot;oszuści&quot;!!!

Ale ja mam jeden zasadniczy problem - moja praca nie pozwala mi &quot;wisieć na telefonie&quot; i czekać na typy LIVE. A z tego co piszesz, na tym ta rzecz polega!
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Generalnie w żadnym momencie nie napisałem, że to &quot;oszuści&quot;, choć chłopaki powyżej jasno tak stwierdzają, może mają rację, może nie...nie wiem i w sumie czort z tym. Tylko dlaczego zablokowali mi konto? dlaczego nie mogę się w ogóle zalogować? To średnio fair...
Nawet jeśli im się nie podobało, że piszę o poczynaniach i efektach wspólnej współpracy to nie znaczy, że mogą blokować komuś dostęp do czegoś za co zapłacił. Przecież gdyby przynosiło to zyski to również bym ich zachwalał, bo czemu niby nie...
Ktoś wysyłał wcześniej link do jakiejś rozmowy na innym forum, założyciel (chyba założyciel, nie pamiętam) tematu nie był zadowolony, też pisał, że ciężko łapać wszystkie typy live. Może więc warto jedynie brać się za pakiety przedmeczowe, ale ja już się nie dowiem, trudno.
 
M 0

macak

Użytkownik
Generalnie w żadnym momencie nie napisałem, że to &quot;oszuści&quot;, choć chłopaki powyżej jasno tak stwierdzają, może mają rację, może nie...nie wiem i w sumie czort z tym. Tylko dlaczego zablokowali mi konto? dlaczego nie mogę się w ogóle zalogować? To średnio fair...
1) To już nie do mnie pytanie, tylko do nich. Napisz im maila czy jak tam wygląda kontakt. Wyjaśnij i się dowiedz, co i jak? Jak nie złamałeś jakiegoś tam &quot;regulaminu&quot; to nie mają prawa Cię blokować. Wszystko pewnie jest do wyjaśnienia.

2) Ty nie napisałeś, ale jak stwierdziłeś &quot;chłopaki powyżej&quot; jasno dali do zrozumienia, że tak. Chodź mam wrażenie, że nigdy z ich usług nie korzystali ;) Od razu przyjąć, że to też oszuści, jest proste, bo pewnie 95% takich typerów oszukuje i kręci, ale nie wszyscy!!!
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Generalnie w żadnym momencie nie napisałem, że to &quot;oszuści&quot;, choć chłopaki powyżej jasno tak stwierdzają, może mają rację, może nie...nie wiem i w sumie czort z tym. Tylko dlaczego zablokowali mi konto? dlaczego nie mogę się w ogóle zalogować? To średnio fair...
Nic dodać nic ująć? Zapłaciłeś i gdzie są Twoje profity? Ba, nawet nie ma po tym czymś oddania pieniędzy jak widać.
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
1) To już nie do mnie pytanie, tylko do nich. Napisz im maila czy jak tam wygląda kontakt. Wyjaśnij i się dowiedz, co i jak? Jak nie złamałeś jakiegoś tam &quot;regulaminu&quot; to nie mają prawa Cię blokować. Wszystko pewnie jest do wyjaśnienia.
2) Ty nie napisałeś, ale jak stwierdziłeś &quot;chłopaki powyżej&quot; jasno dali do zrozumienia, że tak. Chodź mam wrażenie, że nigdy z ich usług nie korzystali ;) Od razu przyjąć, że to też oszuści, jest proste, bo pewnie 95% takich typerów oszukuje i kręci, ale nie wszyscy!!!
Szczerze to mówiąc to mi to już wisi, blokować za co nie mieli, no chyba, że mają jakiś regulamin, że nie można rozmawiać nt. Ich działalności...
Tylko, że im chyba powinno na tym zależeć, w końcu jeśli są tak skuteczni to im więcej osób o tym się dowie tym lepiej.
Ja tam od razu nie przyjąłem, że to oszuści, zresztą nawet teraz mam co do tego wątpliwości, bo tak jak pisałem, przynajmniej ja na zakładach live nie nadążałem, a raz miałem ważne spotkanie i co miałem telefon wyjąć i szybko zagrać ???? ? Nie mam natomiast pewności czy inni mieli problemy z nadążaniem czy może tylko albo głównie ja, to już trzeba się dowiedzieć samemu, może na tym to po prostu polega, że musisz siedzieć i czekać, niestety w moim wypadku nie ma takiej opcji. No a w przedmeczowych zakładach mieli kilka wtop, kilka też ciekawie przeanalizowanych i trafnych typów. Suma sumarum na zakładach wyszedłem na zero, gdybym nadążał na live za każdym razem to pewnie miałbym jakiś plus, uważam jednak, że to strasznie trudne.
 
M 0

macak

Użytkownik
Szczerze to mówiąc to mi to już wisi, blokować za co nie mieli, no chyba, że mają jakiś regulamin, że nie można rozmawiać nt. Ich działalności...
Tylko, że im chyba powinno na tym zależeć, w końcu jeśli są tak skuteczni to im więcej osób o tym się dowie tym lepiej.
Ja na Twoim miejscu bym nie odpuszczał - 250 zł piechotą nie chodzi, a przynajmniej będziemy wiedzieli jaką skuteczność mają, przecież postawionych typów nie mogą się wyprzeć ;)

Mnie ciekawi pakiet &quot;przedmeczowy&quot;, bez tych LIVE (bo to nie dla mnie). Coś tam mają, ale jestem ciekawy jak wyglądają ich statystyki z tego czasu, zobaczymy co odpiszą ;)

A Ty pisz do nich na czacie, jak poważna firma to powinna dbać o każdego Klienta, a nie tylko o tych co piszą pozytywne komentarze :]
 
acab1923 9

acab1923

Użytkownik
Kupiłem ich pakiet z czystej ciekawości w tamtym roku, jeszcze mieli inną nazwę firmy.
Typy podawane chwilę przed meczem, bez wcześniejszych informacji, złapanie live graniczy z cudem.
Po kilku udanych typach chcą podwyższać cenę pakietu, bo twierdzą że są najlepsi.
Komentarze są wymuszane od ludzi z grupy w taki sposób ze jak napiszesz dobry komentarz dostajesz dzień więcej w grupie. Istny kabaret, bardzo mnie to bawiło , jak ludzie potrafią z siebie robić idiotow za śmieszne obietnice.
Większość ludzi w grupie nie ma zielonego pojęcia o bukmacherce, w ogóle o sporcie.
Krzysiek nie przyjmuje żadnej krytyki, jest bardzo arogancki, wyzywa ludzi od najgorszych, przeważnie bez powodu. Ogólnie widzimy się po &#39;sasiedzku&#39; co kilka dni, w realu to przyjemny chłopak.
Często wsrawiaja zdjęcia ze znanymi sportowcami, twierdząc że to ich informatorzy. Mogę pokazać całą serię zdjęć z Piszczkiem którego spotkałem na wakacjach, i powiem ze mam info na temat meczu.
Suma sumarum zagrałem 90 % typów, no i wyszedłem na 0. Można z nimi wygrać jakieś pieniądze, ale nie można mówić tu o tysiącach.
Większość członków grupy to malolaci, którzy lecą na świetną reklamę, i na obietnice nowego Mercedesa, dupeczek na Malediwach, i portfela ze zlota. Tego na płatnych typach się nie dorobicie.
Nie odradzam, ale również nie polecam, pakiet gdyby kosztował50 zl byłby warty swojej ceny, ale za ponad 200 nie.
No i niech zaczyna się teraz bitwa na słowa, bo użytkownicy grupy już wysłani na forum.
Pozdrawiam.
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Na przedmeczowych są chyba mniej skuteczni, plus jednak taki, że przedmeczowy jest łatwy do zweryfikowania, nie musisz się spieszyć itp. No i nie ma sytuacji, że po 30-60 sekundach spadnie ci kurs jak na typie live...
Kilka (chyba trzy razy) golfa typowali, (kursy ok. 1,8) i dwa weszły a jeden nie, była analiza i wydawało się, że wiedzą co piszą, w kosza to tak koniec końców chyba 50 na 50, na początku było słabo, później trochę lepiej. Co tam dalej, jakiś tenis chyba był i wszedł i to był challenger albo ITF a nie ATP.
Ps. Czyli tak jak kolega wyżej napisał, na live jest ciężko, niby wiesz, że będzie ale na spinie musisz czekać na typ i nie wiesz czy będzie on za 30 czy 150 minut. Gdyby info miało miejsce kilka minut wcześniej, że możliwy w najbliższym czasie live to byłoby inaczej. Nawet po tych kilku minutach mogliby wysłać info, że nic konkretnego się nie jednak nie znalazło i tyle, osobiście nie miałbym pretensji.
 
M 0

macak

Użytkownik
@Mac-iek - kiedy kupiłeś pakiet - pamiętasz dokładną datę - sprawdzę skuteczność przedmeczowych na ich statystykach i zobaczymy czy się pokrywa z Twoimi informacjami ;)

No i daj znać czy napisałeś do nich i co odpisali Tobie ;)
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Kupiłem ich pakiet z czystej ciekawości w tamtym roku, jeszcze mieli inną nazwę firmy.
Typy podawane chwilę przed meczem, bez wcześniejszych informacji, złapanie live graniczy z cudem.
Po kilku udanych typach chcą podwyższać cenę pakietu, bo twierdzą że są najlepsi.
Komentarze są wymuszane od ludzi z grupy w taki sposób ze jak napiszesz dobry komentarz dostajesz dzień więcej w grupie. Istny kabaret, bardzo mnie to bawiło , jak ludzie potrafią z siebie robić idiotow za śmieszne obietnice.
Większość ludzi w grupie nie ma zielonego pojęcia o bukmacherce, w ogóle o sporcie.
Krzysiek nie przyjmuje żadnej krytyki, jest bardzo arogancki, wyzywa ludzi od najgorszych, przeważnie bez powodu. Ogólnie widzimy się po &#39;sasiedzku&#39; co kilka dni, w realu to przyjemny chłopak.
Często wsrawiaja zdjęcia ze znanymi sportowcami, twierdząc że to ich informatorzy. Mogę pokazać całą serię zdjęć z Piszczkiem którego spotkałem na wakacjach, i powiem ze mam info na temat meczu.
Suma sumarum zagrałem 90 % typów, no i wyszedłem na 0. Można z nimi wygrać jakieś pieniądze, ale nie można mówić tu o tysiącach.
Większość członków grupy to malolaci, którzy lecą na świetną reklamę, i na obietnice nowego Mercedesa, dupeczek na Malediwach, i portfela ze zlota. Tego na płatnych typach się nie dorobicie.
Nie odradzam, ale również nie polecam, pakiet gdyby kosztował50 zl byłby warty swojej ceny, ale za ponad 200 nie.
No i niech zaczyna się teraz bitwa na słowa, bo użytkownicy grupy już wysłani na forum.
Pozdrawiam.
Jeśli użytkownik, który jest 8 lat i napisał swój post czego często nie robi coś musi oznaczać. I taka opinia jest bardzo wiarygodna.
 
M 0

macak

Użytkownik
Jeśli użytkownik, który jest 8 lat i napisał swój post czego często nie robi coś musi oznaczać. I taka opinia jest bardzo wiarygodna.
Przeczytałem uważnie i przyjąłem do wiadomości tą cenną uwagę - naprawdę.

Było to w zeszłym roku i jeszcze mieli jakąś inną nazwę firmy - wnioskuje że musiało to być ponad rok temu, gdyż obecna firma została założona -&gt; Data wpisu do rejestru przedsiębiorców: 2016-02-17 i od założenia nie zmieniali nazwy ???? (szpieguje ich - hahaha ???? ale w internetach jest wszystko ;) )

@acab1923 - zgadza się? Wiesz jak się nazywała ich poprzednia firma - zawsze można poszukać jakiś opinie, dlaczego zamknęli itp. itd.

@Sven - dołączyłem do dyskusji, nie po to aby bronić firmy b42 z o.o, tylko aby coś się dowiedzieć na ich temat, gdyż szukając informacji wpisałem w Wujka Google &quot;bet4win opinie&quot; i wyskoczył na pierwszym miejscu ten temat.

A możesz mi szczerze odpowiedzieć, skąd tyle niechęci nie tylko do tej firmy, ale i wszystkich płatnych typerów (bo chyba Twoja niechęć dotyczy wszystkich płatnych typerów)?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom