>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bet4win - oszuści?

Status
Zamknięty.
K 123

karwan1988

Użytkownik
Czy ta firma krzak zarejestrowana jest w UK? Widzę że mają stronę po ang i...angielski nr telefonu. Czyżby wiedzieli że to niegalne w PL dlatego sobie cwaniaki zarejestrowali działalność w UK? ???? w razie problemów zwiną się z &quot;polskiego rynku&quot; i fejsbuczka.
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Dobra spokojnie, napisali na mój email, jesteśmy w kontakcie, próbujemy odzyskać moje konto. Rozmowa przebiega raczej normalnie. Także bez forowania wyroków tak jak wspominałem.
 
A 19

al-capone

Użytkownik
Dobra spokojnie, napisali na mój email, jesteśmy w kontakcie, próbujemy odzyskać moje konto. Rozmowa przebiega raczej normalnie. Także bez forowania wyroków tak jak wspominałem.
Po fali krytyki muszą &quot;ocieplić&quot; swój wizerunek, dlatego teraz będą mili,a na ich fejsie nawet można już napotkać negatywne komentarze.
Generalnie na facebooku jest zakaz reklamowania i promowania hazardu, dziwne że jeszcze nie usunęli im konta. Zniknęła już opcja &quot;zgłoś stronę&quot;?

Karwan1988
Mają firmę w PL założoną, była wcześniej mowa o tym wraz z linkiem do KRSu.
 
M 0

macak

Użytkownik
@shingper oraz Karwan1988 przepraszam, że to napiszę, ale &quot;JaPeDe&quot;, czy Wy umiecie czytać ze zrozumieniem? Czy tylko &quot;hejtować&quot; chcecie tutaj? Bo naprawdę sprowadzacie dyskusję to rynsztoku, a nie o to chyba chodzi - prawda?
Firma B4W z o.o. powstała dnia 2016-02-17 i od tego czasu nie zmieniała nazwy oraz z racji, że jest to spółka &quot;z o.o.&quot; jest zarejestrowana w Polsce, a nie w Angli wtedy by było &quot;ltd&quot;, a w Niemczech to by było &quot;GmbH&quot; ;)

@Mac-iek
- Czyli kontakt jest - zobaczymy czy odzyskasz konto.
Jak możesz to odpowiedz jeszcze na moje wcześniejsze pytanie: kiedy kupiłeś pakiet - pamiętasz dokładną datę - sprawdzę skuteczność przedmeczowych na ich statystykach i zobaczymy czy się pokrywa z Twoimi informacjami
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Konto wykupiłem 10ego na wieczór, mowa o styczniu rzecz jasna. Moje statystyki już nie mają pokrycia, bo od tych dwóch dni nie gram. Co oczywiste wszystkiego też nie pamiętam. Ze dwa razy natomiast nie było mi dane zagrać, a były to trafne typy akurat, raz z golfa, więc pech. Z tego co wiem to B4W powstało chyba w czasie euro, o jakiś starych nazwach firmy przynajmniej ja nic nie wiem.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
@Macak
Nie, płatna typerka jest, ja już to wiele razy pisałem ale to jest 5% wszystkich, może nawet niecałe. Jest, czy było mi dane współpracować z Grekami, gdzie ich system nie pozwala tak naprawdę na Skrilla i Netellera dzięki czemu ja zyskałem.
Moja niechęć jest do takich &quot;legalnych spółek&quot; po prostu. Gdyby faktycznie przynosili zyski i przyjmowali krytykę w normalny sposób to każdy by patrzył inaczej ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom