>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher BetClic - opinie

D 0

dawidh

Użytkownik
W każdym normalnym portalu dochodzi się dwoma kliknięciami do interesującej nas ligi np.NHL,AHL,...w BetClic jest to droga przez mękę.
Nie wiem czy ja mam coś nie tak z przeglądarką ale po wyszukaniu jednego zdarzenia i dodaniu go do kuponu resztę spotkań muszę odszukiwać ręcznie.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Czy ten buk ma w ogóle piłkę nożną, czy tylko horror, dramat i żużel?
Chciałem sprawdzić kursy, ale kopanej za ch.... nie mogę znaleźć
Gra tam ktoś?
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Odpowiedź, którą dostałem od tego pseudo-buka

Dziękuję za e-mail.
Uprzejmie informuję, że w naszej bazie danych nie ma konta zarejestrowanego pod takim adresem mailowym. W związku z tym, zlokalizowanie Twojego profilu na chwilę obecną jest niemożliwe. Bardzo proszę o ponowny kontakt, korzystając z adresu e-mail, zarejestrowanego na Twoim koncie, wpisując w treści wiadomości dane takie jak:


  • Login
  • Imię i nazwisko
  • Datę urodzenia
  • Podanie adresu email, który jest zarejestrowany w naszym serwisie


Szkoda, że nie chcieli numeru i smak prezerwatywy, którą nakładam przed stosunkiem :)
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Uprzejmie informuję, że w naszej bazie danych nie ma konta zarejestrowanego pod takim adresem mailowym. W związku z tym, zlokalizowanie Twojego profilu na chwilę obecną jest niemożliwe. Bardzo proszę o ponowny kontakt, korzystając z adresu e-mail, zarejestrowanego na Twoim koncie, wpisując w treści wiadomości dane takie jak:

Login
Imię i nazwisko
Datę urodzenia
Podanie adresu email, który jest zarejestrowany w naszym serwisie
Szkoda, że nie chcieli numeru i smak prezerwatywy, którą nakładam przed stosunkiem
Musiałeś napisać wiadomość z maila, z którego nie rejestrowałeś się u nas. Innego wytłumaczenia nie ma. Dodatkowe pytania mają służyć jedynie temu, żeby zabezpieczyć Twoje konto przed osobami, które nie powinny mieć do niego dostępu - to chyba dobrze.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
ale ten buk to jest zenada, w betclicu w calej karierze jestem na zero, zaprosili mnie do jakiegos konkursu vip, zagralem ze 3 lekkie value kazdy moze po 3 procent i dostalem limit 5 euro, betclic to kaszana dla dzieciakow i amatorow, no ale to raczej kazdy wie, nie wplacalem tam chyba z rok jak widac jak byl smiesznym bukiem tak zostal. NIE POLECAM CHYBA ZE CHCESZ PRZEGRAC KASE ALBO NIE POTRAFISZ GRAC
 
M 0

miaski

Użytkownik
Nie polecam tego buka. Podczas gdy chciałam zlecić wypłatę 2000PLN. Kazano mi podsyłać niezliczoną ilość dokumentów potwierdzających tożsamość. Finalnie gdy nie odebrałam telefonu z którego do mnie dzwonili z zza granicy, zablokowali mi konto wraz z środkami na nim. Oczywiście bez możliwości odwołania. Jednym słowem zostałam oszukana. Jeszcze raz nie polecam!!
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
Potwierdzę opinię Legionisty : Kaszanka dla dzieci.
Teraz do każdego konta wymagane jest zdj dowodu przy twarzy , rachunek , wyciąg z banku który trzeba zamówić , zapłacić i czekać kilka dni i wypłacają tylko na konto bankowe. Akurat ja wpłącałem bankiem bo chciałem skorzystać z bonusu , potem przeszłem na SKRILL i rozmawiałem z Nimi bo dzwoniłem czy tak można.Otrzymałem odpowiedź ,że mogę i nie ma problemu.Chyba dlatego ,że miałem tylko przegrane zakłady.Po tym wszystkim zdążyłem zagrać 1 zakład za naprawdę małą kwotę. Dostałem limit 200 i emaila z ponowną weryfikacją, Z tego co czytam na s innych forach to każdy tylko się skarży.
Teraz ponownie zakładam konto w banku bo stare zamknąłem ,teraz chcę odzyskać chociaż depozyt jak nie zabiorą mi wygranej choć dostałem odpowiedź , że wypłącą także ok.
Chyba im cienko idzie w tym roku...
 
vielebny 0

vielebny

Użytkownik
Nie tylko Ty masz problem... mnie przerobili konkretnie, a i tak nie dali się tknąć żeby wypłacić innym sposobem niż konto bankowe tylko że kwota była znacznie wyższa więc szkoda było im odpuścić. Tak więc omijajcie tego Bukmachera szerokim łukiem. NIE POLECAM!!!
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
bukmacher schodzi na psy, wpłaciłem dziś 500 zł, chciałem pograć za te kasę singla (tenis WTA) na live po @3,50 - oczywiście k.... jak zawsze w takich przypadkach izi weszło, klikam i co widzę? limit na to zdarzenie 170 zł - kpina, ale dobra mówię, sprawdzę coś jeszcze, klikam jakiś inny tenis ATP bodajże, kurs @1,20 i co? maksymalna stawka 200 zł. Co najlepsze nie jestem jakimś wybitnym graczem, który ich ogrywa, jeżeli już to oscyluje na niewielkim plusie a bukmacherkę traktuję jako zabawę, ale po tej akcji w dniu dzisiejszym zakończyłem przygodę z tą &quot;pseudo&quot; firmą
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Potwierdzę opinię Legionisty : Kaszanka dla dzieci.
Teraz do każdego konta wymagane jest zdj dowodu przy twarzy , rachunek , wyciąg z banku który trzeba zamówić , zapłacić i czekać kilka dni i wypłacają tylko na konto bankowe. Akurat ja wpłącałem bankiem bo chciałem skorzystać z bonusu , potem przeszłem na SKRILL i rozmawiałem z Nimi bo dzwoniłem czy tak można.Otrzymałem odpowiedź ,że mogę i nie ma problemu.Chyba dlatego ,że miałem tylko przegrane zakłady.Po tym wszystkim zdążyłem zagrać 1 zakład za naprawdę małą kwotę. Dostałem limit 200 i emaila z ponowną weryfikacją, Z tego co czytam na s innych forach to każdy tylko się skarży.
Teraz ponownie zakładam konto w banku bo stare zamknąłem ,teraz chcę odzyskać chociaż depozyt jak nie zabiorą mi wygranej choć dostałem odpowiedź , że wypłącą także ok.
Chyba im cienko idzie w tym roku...
Ja weryfikowałem tylko przez prawo jazdy i rachunek za towar.
Wypłata z tego co wiem tylko na konto bankowe jeśli wpłacane przez Przelewy24. Tak obecnie twierdzą i tak mają w regulaminie. I nie ma mowy o tym czy zakład przegrany czy wygrany.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Cytat:
&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;6&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt; &lt;tbody&gt;&lt;tr&gt; &lt;td style=&quot;border:1px inset&quot; class=&quot;alt2&quot;&gt; Napisał bmw14.5 -&gt;

Uprzejmie informuję, że w naszej bazie danych nie ma konta zarejestrowanego pod takim adresem mailowym. W związku z tym, zlokalizowanie Twojego profilu na chwilę obecną jest niemożliwe. Bardzo proszę o ponowny kontakt, korzystając z adresu e-mail, zarejestrowanego na Twoim koncie, wpisując w treści wiadomości dane takie jak:


Login
Imię i nazwisko
Datę urodzenia
Podanie adresu email, który jest zarejestrowany w naszym serwisie

Szkoda, że nie chcieli numeru i smak prezerwatywy, którą nakładam przed stosunkiem

&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
Musiałeś napisać wiadomość z maila, z którego nie rejestrowałeś się u nas. Innego wytłumaczenia nie ma. Dodatkowe pytania mają służyć jedynie temu, żeby zabezpieczyć Twoje konto przed osobami, które nie powinny mieć do niego dostępu - to chyba dobrze.
Ja dostałem równie idiotycznego maila jak kolega wyżej ale ze Sportingbet. Bardzo podobny tekst ????
Był jednak pozbawiony pytań o dane osobiste.
To bardzo źle że bukmacher podaje maila a nie odpowiada na pytania potencjalnego nowego klienta, tylko wysyła standardowy, wklejony, idiotyczny tekst.
Ja się niczego nie dowiedziałem od Sportingbet a kolega wyżej od Betclic.
W ten sposób zamiast przyciągać klienta to go odpychacie. Skoro bukmacher nie odpowiada to ja sobie poszukam innego. Szczególnie że obaj bukmacherzy do najlepszych nie należą.
Swoją drogą dobry sposób na wyrobienie sobie już na starcie(a raczej przed startem) opinii jeśli chodzi o obsługę klienta.
 
Do góry Bottom