>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher BetClic - opinie

M 0

mlleko

Użytkownik
Postanowiłem się zarejestrować, ale na wstępie już problem. 4 dzień czekam na zweryfikowanie danych i cały czas cisza. Po drugim dniu napisałem do nich e-mail i również cisza :).
 
markol1973 220

markol1973

Użytkownik
cytat z dnia 6 lipca 2019 17:38 przez mllekoPostanowiłem się zarejestrować, ale na wstępie już problem. 4 dzień czekam na zweryfikowanie danych i cały czas cisza. Po drugim dniu napisałem do nich e-mail i również cisza :).
Napisz bezpośrednio na czat.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Już nie wspomnę o mało czytelnej stronie. Jak na jarmarku. Taki Forbet czy Fortuna mają (przynajmniej w moim odczuciu) znacznie lepszy layout. Zapewne jest to jakaś kwestia przyzwyczajenia ale faktem jest, że poruszanie się po Betclic jest mało intuicyjne.
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
To jest tragedia, zakład bez ryzyka pomniejszają o podatek. Na chat sie dobić nie można, limitów zmienić nie mozna bo od razu daty o tydzień przeskakują. Rozpacz.
 
A 144

askania

Użytkownik
Dramat. Wiązałem duże nadzieje z tym że wchodzą na polski rynek. 
Bonus - dramat. Gorszego bonusa nie ma chyba żaden inny buk.
Próbowałem użyć tych kodów które teoretycznie miały dać bonus depozyt od pierwszej wpłaty 100% max 1000 PLN ale żaden nie działa.
Dramat dramat dramat.
 
perek99 20,1K

perek99

Użytkownik
Zgadzam się, bonus dramat a w sumie jego brak, nawet polskie buki na starcie dają bonusy od wpłaty po 500, 1000 zł. By było śmieszne, mam problem z tym cashbackiem. Nie dodało mi go po przegranym zakładzie, bo podobno jak zakładałem konto to tego jeszcze nie było! Konto założyłem 12 lipca, wczoraj wpłaciłem pierwszy raz i postawiłem pierwszy zakład. Kpina. sprawa poszła do działu bonusów i niby mają mi dodać go ręcznie. Od prawie 24 godzin zero odpowiedzi z ich strony!

Kiedyś betclic kojarzył mi się z dużą solidonością a teraz brak słów. To ta sama firma?
 
Do góry Bottom