>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Betclic - rozliczenie bonusu

lesioslaw 0

lesioslaw

Użytkownik
Witajcie.
Dawno mnie tu nie było - gram bardzo okazjonalnie, a MŚ są dobrą okazją na obstawianie.
Wpłaciłem kilka dni temu do betclic 30zł i dostałem bonus, kolejne 30zł na konto bonusowe.
Za całą kwotę obstawiłem 6 spotkań i wygrałem ponad 2k. W tej chwili mam do wypłaty 30zł i około 2k jako saldo bonusowe. Nie ukrywam, że czuję się oszukany, bo wg mnie powinienem mieć do wypłaty połowę wygranej, która pochodzi z mojej wpłaty. Na czacie dostałem informację, że wg regulaminu, tak u nich rozliczane są bonusy.
Moje pytania:
1. Czy rzeczywiście bonusy są rozliczane w ten sposób?
2. Jak teraz powinienem obrócić te pieniądze, aby móc je wypłacić?
3. Czy przez zakład, który mi nie wejdzie stracę wszystko?
Proszę Was o pomoc, bo kiedyś bonus u tego bukmachera wyglądał inaczej - część kwoty uwalniała się z każdym wygranym kuponem.
EDIT
Edytuję, gdyż już wszystko jest OK i może komuś przyda się ta informacja w przyszłości.
Wg Regulaminu rzeczywiście bonus jest tak rozliczany - jeżeli zakład został obstawiony za bonus lub jego część, to wygrana trafia do konta bonusowego; nasza wpłata do nasze środki. Aby obrócić bonusem i wpłaconą kwotę postawiłem 2 zakłady po 60zł. Pierwszy składał się z 30zł z wpłaty + 30zł z konta bonusu, drugi składał się z 60zł z konta bonusu. Od razu po założeniu zakładów, reszta kwoty (około 2 tys.), trafiła do nasze środki i była do wypłaty. Nie musiałem czekać na rozstrzygnięcie zakładów. W warunkach promocji miałem 3 krotny obrót bonusem i środkami własnymi.
 
Do góry Bottom