>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betclic - wypłata pieniędzy

K 0

koyts

Użytkownik
Cześć,
Jestem początkującym graczem, tydzień temu postanowiłem spróbować swoich sił u tego buka i przesłałem kasę za pomocą karty kredytowej. Następnie zacząłem szukać jak wygląda sprawa z odprowadzeniem podatku od ewentualnej wygranej no i dowiedziałem się, że nasze prawo nie pozwala grać :| i przez to bezpiecznie jest używać Skrilla/Netellera jako pośrednika. Teraz gdy chcę wypłacić od buka środki na Skrilla to operacja jest anulowana ze zwrotką:
&quot;Uprzejmie informuję, iż ostatnia wypłata została anulowana, ponieważ zgodnie z regulaminem metoda wypłaty jest uzależniona od dotychczasowych sposobów zasilenia konta. Bardzo proszę o ponowne zlecenie wypłaty na kartę kredytową.&quot;
A z tego co wyczytałem to wysyłanie bezpośrednio na konto bankowe chyba nie jest zbyt bezpieczne? Miał ktoś może podobną sytuację albo orientuje się czy jest jakaś opcja jak to obejść (na chacie dostałem informację, że nie da się nic zrobić), czy środki przepadną na koncie tego buka?
Dla mnie to jakaś paranoja, konto potwierdzone skanami dowodu, na Skrillu założone mam konto z tym samym adresem e-mail co u buka i nie mogę tam wypłacić środków...
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Wypłać na konto bankowe i nie wierz w bajki, że ktoś tam kiedyś powiedział, że za przelew paru stówek z bukmachera wsadzają do więzienia.
 
Do góry Bottom