>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betclic - zakład bez ryzyka 200zł (bez obrotu) + POWERBANK!

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Obstaw Ligę Europy i zgarnij zakład bez ryzyka na ekstraklasę w Betclic!

Zakład wielokrotny bez ryzyka w Betclic!
Obstaw Ekstraklasę za darmo, jeżeli Twój zakład na Ligę Europy będzie nietrafiony.

  • 1Zapisz się do tej promocji, klikając poniższy przycisk.
  • 2Postaw zakład przedmeczowy lub na żywo składający się TYLKO ze zdarzeń z Ligi Europy (min. kurs 1,80 na każde zdarzenie i min. 3 zdarzenia w zakładzie).
  • 3Jeżeli ten zakład będzie nietrafiony, to Twój pierwszy zakład postawiony na Ekstraklasę będzie pozbawiony ryzyka i będzie podlegał zwrotowi.

Więcej szczegółów na stronie Betclic
Nie masz konta gracza w Betclic? Tylko w lutym masz okazję zgarnąć zakład bez ryzyka 200PLN + powerbank!
 
l3ochnia 1,2K

l3ochnia

Użytkownik
Czy promocja dalej obowiązuje na cashback? Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa na osiedlach, gdzie jest to samo IP
 
dejvo91 169

dejvo91

Użytkownik
A ja mam pytanko w związku z domeną, mój operator zablokował domenę betclic.pl itp., jednak działa betclic.bet . Czy pod tą witryną również działa bonus i nie będzie problemu z wypłatami/weryfikacjami skoro jest się z Polski i na polskim IP?
Z góry dzięki za pomoc
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
4. Zakład bez ryzyka może być postawiony tylko na zdarzenie o co najmniej 3 możliwych wynikach (np. mecz piłkarski - 1/X/2. Warunek ten nie dotyczy zakładów wielokrotnych.
Zakład wieloktrotny ? Co to dokładnie znaczy? Jak postawie zakład
dwudrogowy @1,87
dwudrogowy @1,17
dwudrogowy @1,30
Bonus zadziała czy nie ?
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Jak tam najbezpieczniej wpłacić w świetle ustawy?
Co ci po tym jak wpłacisz skoro nie będziesz mógł tego bezpiecznie wypłacić? Na konto ewentualną wygraną przelejesz?? Banki odrazu do skarbówki dadzą cynk to nie dość że podatek zapłacisz plus zapewne jakieś odsetki to jeszcze się po urzędach nachodzisz. Po co ci to?? Skończyła się era bezpiecznego grania w necie, najbardziej mnie wkur#!@ to że Skrill odrazu się poddał,prawie jak Francja w 1939 roku.
 
K 66

kapisevicius

Użytkownik
Ja 2 tygodnie temu wpłacałem tam pieniądze i wypłacałem trochę więcej, w Expekcie też (żeby skorzystać z tych bonusów) i nic, pieniądze na koncie były na drugi dzień. ???? Choć nie mówię, że ryzyka nie ma.
 
dejvo91 169

dejvo91

Użytkownik
Rozumiem, że promocja na powerbank nieaktualna? Mój operator zablokował betlic.com i nie wpuszcza mnie na stronę z waszego linku.

Macie jakąś wersję pod domenę .bet czy powerbank mnie ominie? ;)
 
ewaelo88 15

ewaelo88

Użytkownik
Dla nowych graczy mamy oferte - zakład bez ryzyka, nalezy wpłacić metodą Trustly lub kartą płątniczą, a następnie wnieść zakład kwalifikujący. Zakład bez ryzyka może być postawiony na zdarzenie, o co najmniej 3 możliwych wynikach, w przypadku zakładu pojedynczego (np. mecz piłkarski - 1/X/2. ), zakłady wielokrotne, oraz zakłady na żywo (zarówno pojedyncze jak i wielokrotne). Zasada trzech możliwych wyników dotyczy tylko w przypadku zakładu pojedynczego, przedmeczowego. Informuję przy tym, że nie ma minimalnego kursu dla zakładu bez ryzyka.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Wszystkim odradzam Betclika. Do feryfikacji konta musialem im wyslac zdjecie dowodu obok twarzy, wyciag z banku z transakcja wplaty, rachunek za telefon. Na koncu stwierdzili ze z tego ip bylo grane na dwoch kontach i nie wyplaca pieniedzy. Wszystkim odradzam bo nigdzie nie mialem takich problemow jak u nich.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Oczywiscie ze dzwonili. Mam konta u wielu bukow ale czegos takigo jeszcze nie mialem. Dopuki gralem bylo ok ale przy wyplacie zaczely sie problemy. Do tego maja uboga oferte i naso rodzimi bukmacherzy sa duzo ciekawsi.
 
ewaelo88 15

ewaelo88

Użytkownik
No z tym sie nie zgodz3 o rodzimych bukmacherach niewiem jak jest z betclicn ale ja wole grac u zagranicznych i u naszych. Duzo wyplacales .? Ja wlasnie dzis zalozylam tam konto glownir dla zakladu bez ryzyka ale sie zastanawiam czy wplacac z tego co mowisz
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom