>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Betcup o Porshe 911

ozzy 12

ozzy

Użytkownik
Witam . Z pewnością wielu z was kojaży promocje BAH-u o nazwie Betcup , która trwa już od pierwszego marca tego roku ,a więc już prawie pół roku.
Na dzień dzisiejszy uczestniczy w niej 1239 osób z 20 tyś. &quot;startujących&quot; od początku. Ciekawi mnie czy ktoś na tym forum jest taki wytrwały i nadal uczestniczy w grze:-D . Tak na marginesie myślicie , że od wygranej trzeba będzie zapłacić 10 % podatku ? Jeśli tak , to będzie to niezła sumka ponad 33 tyś zł.:-D
 
G 0

goju

Użytkownik
Warunki uczestnictwa:

* Uczestniczyć mogą wszyscy obecni Gracze jak i nowi Klienci bet-at-home.com, którzy 1 marca 2008 roku do godziny 23:59 (GMT +1) oddadzą zakład.
* Każdy użytkownik automatycznie i nieodwołalnie odpada z bet-at-home.com Betcup w przypadku, gdy nie odda on w jednym dniu zakładu.
* Przegrany zakład nie oznacza automatycznego odrzucenia z gry.
* bet-at-home.com Betcup kończy się automatycznie w przypadku, gdy pozostaje tylko jeden uczestnik.
* W przypadku, gdy odpadnie więcej uczestniczących w ostatnim dniu bet-at-home.com Betcup, zwycięzca zostanie wyłoniony losowo.
* Zwycięzca bet-at-home.com Betcup otrzyma aktualny model Porsche 911 na dany dzień.
* Każdy uczestniczący w bet-at-home.com Betcup w przypadku wygranej wyraża zgodę na opublikowanie swojego imienia, nazwiska jak i zdjęcia na stronie bet-at-home.com.
* Uczestnicząc w bet-at-home.com Betcup, każdy gracz akceptuje ryzyko utraty połączenia, spowodowane przerwanym lub złym połączeniem internetowym lub innymi problemami związanymi z jego komputerem. bet-at-home.com nie przejmuje żadnej odpowiedzialności za przerwanie połączenia, nawet w przypadku utraty własnego serwera.
* bet-at-home.com zatrzega sobie prawo bez podania przyczyn na przerwanie bet-at-home.com Betcup w dowolnym terminie i ewentualność ponownego wznowienia w dowolnie określonym czasie.
* bet-at-home.com zatrzega sobie prawo na zmianę regulaminu w dowolnym czasie bez podania przyczyny.
* bet-at-home.com zatrzega sobie prawo do wycofania pojedynczych dni z rywalizacji bez podania przyczyn.
* Nagroda nie może zostać wydana w gotówce.
* Przy podejrzeniu nadużycia wielokrotnej rejestracji (konta podwójne, konta wspólne) bet-at-home.com zatrzega sobie prawo, wykluczenia uczestnictwa w bet-at-home.com Betcup.
* Z uczestnictwa w bet-at-home.com Betcup wykluczeni są pracownicy firmy bet-at-home.com jak i ich bliscy.


Widzisz co tam pisze na dany dzień. Gdybym był wcześniej w bet-at-home to bym wytrwał mam już 370 kuponów postawionych a gram od końca maja. I nie opuściłem ani jednego dnia, a nie biorę udziału w Betcup. I to masz na dany dzień więc wypożyczenia auta na jeden dzień nie kosztuje zbyt wiele więc podatku nie będzie moim zadaniem.
 
ozzy 12

ozzy

Użytkownik
Osobiście nie zdziwiłbym się jakby pod koniec zwineli całą tą promocje bez podania przyczyny i zostwili wytrwałych graczy na lodzie. No może jakieś bony na pocieszenie za 10 zł dla ostatniej &quot;dziesiątki&quot;.:-D
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
Osobiście nie zdziwiłbym się jakby pod koniec zwineli całą tą promocje bez podania przyczyny i zostwili wytrwałych graczy na lodzie. No może jakieś bony na pocieszenie za 10 zł dla ostatniej &quot;dziesiątki&quot;.:-D
oni dzięku temu bet cup :] już zarobili na jakieś 5 takich porszaków więc co ty chcesz
 
tomq 0

tomq

Użytkownik
ja grałem w to ale pewnego dnia miałem wyjazd i poprostu zapomniałem o Betcpie :/ ale znam kolege który ciąge gra i twierdzi że to on zgarnie porszaka ????
 
tomq 0

tomq

Użytkownik
według moich obiczeń to nawet jesli konkurs miałby trwac 10 lat to i tak by sie opłacało ???? Biorąc pod uwagę że minimalna stawka wynosi 1 zł i to że każdy postawiony kupon byłby przegrany (co jest wręcz niemożliwe) to po roku mamy 365 zł a po 10 latach około 3650 zł (nie wliczam lat przestępnych: )
za taką kase napewno nie kupisz nowego porszaka ???? a na 30 urodziny będzie świetny prezent ????
 
ester 87

ester

Użytkownik
Dla mnie ta gra jest bez końca, przecież nawet jak już zostanie te kilka osób to żadna z nich nie odpuści, staną na głowach, żeby tylko każdego dnia wysłać zakład ze swojego konta... Brawa dla baha za pomysł, bo sporo zyskają na tym interesie, a czy kiedykolwiek ktoś odpierze tego porszaka to śmiem wątpić, chyba że się w końcówce umówią między sobą i podzielą zyskiem.
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
Dla mnie ta gra jest bez końca, przecież nawet jak już zostanie te kilka osób to żadna z nich nie odpuści, staną na głowach, żeby tylko każdego dnia wysłać zakład ze swojego konta... Brawa dla baha za pomysł, bo sporo zyskają na tym interesie, a czy kiedykolwiek ktoś odpierze tego porszaka to śmiem wątpić, chyba że się w końcówce umówią między sobą i podzielą zyskiem.

???? a skąd ten ktoś będzie wiedział i jak się z tą osobą skontaktuje

BAH nie odpuści :p i do &quot;usranej śmierci&quot; nawet ???? będą ciągnąć BET CUP ???? nie wierze w jakieś dzielenie się
 
ester 87

ester

Użytkownik
???? a skąd ten ktoś będzie wiedział i jak się z tą osobą skontaktuje

BAH nie odpuści :p i do &quot;usranej śmierci&quot; nawet ???? będą ciągnąć BET CUP ???? nie wierze w jakieś dzielenie się
nie wiem jak, może coś wymyślą, jeśli zostaną tak długo w konkursie to nie będą to pewnie żadne leszcze, tylko poważni gracze z głowami na karku...

inaczej będą grali do usranej śmierci...
 
Do góry Bottom