>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

betfair a czas reakcji na zdarzenie

D 0

dawiss

Użytkownik
Na 1 lidze zawsze brakuje tych paru sekund. Na ekstraklasie blokuja na podstawie transmisji z NC+, ktore ma najmniejsze opoznienie w transmisji ze wszystkich platform. W Ekstraklasie trzeba czekac bodaj 8s na przyjecie zakladu i z tego co widzialem, nie ma szans na postawienie go bedac na stadionie. Chyba, ze ktos odpowiedzialny za blokowanie bedzie mocno przysypial.
 
bogart 14

bogart

Użytkownik
Na 1 lidze zawsze brakuje tych paru sekund. Na ekstraklasie blokuja na podstawie transmisji z NC+, ktore ma najmniejsze opoznienie w transmisji ze wszystkich platform. W Ekstraklasie trzeba czekac bodaj 8s na przyjecie zakladu i z tego co widzialem, nie ma szans na postawienie go bedac na stadionie. Chyba, ze ktos odpowiedzialny za blokowanie bedzie mocno przysypial.
Dzięki za konkretną odpowiedź. Powiedz tylko czy sam sprawdzałeś? Czy wiesz o tym &quot;ze słyszenia&quot;? Moje pytanie nie jest spowodowane brakiem wiary w to co mówisz. Słowo. Chcę to jedynie uściślić.
 
elfilozof 100

elfilozof

Użytkownik
Witam, może nie do końca w &quot;polskim&quot; temacie, ale całkiem niedawno udało mi się postawić zakład z mega opóźnieniem po strzelonym golu na betfair na jednym z rynków pd amerykańskich oglądając transmisję betfair. Kliknąłem beta &quot;na pałę&quot; chyba z 15-20 sekund po golu zdziwiony, że jeszcze rynek nie zawieszony i spodziewając się, że w międzyczasie zawieszą i... nie zawiesili ???? w sumie zawiesili chyba z pół minuty po golu, który widziałem w transmisji (a transmisja sama w sobie ma już jakieś tam opóźnienie), tak więc nie wiem czy trader czy kto inny zaspał czy co, ale bet wszedł i wypłacili.
Z drugiej strony zła wiadomość jest taka, że siedzę na betfair już ładnych kilka lat i zdarzyło się to po raz pierwszy, więc to raczej wyjątek od reguły. Pozdro.
 
Do góry Bottom