>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betfair, a ustawa hazardowa

beatabookies 99

beatabookies

Użytkownik
Dzisiaj rozmawiałem na czacie i pytałem czy jak zmienię adres zameldowania na inne państwo to czy będę mógł założyć konto i grać z polskiego IP. Powiedzieli mi, że jeśli tylko przejdę pozytywnie KYC to jak najbardziej. Z tego wynikało by, że póki nie będzie blokad przez usługodawców internetu to można.
 
K 0

kocurki

Użytkownik
Pozostaje kwestia przelewów - czy przelewy będzie można nadal robić z banku polskiego, czy trzeba będzie w związku z tym otworzyć zagraniczne konto - nie mówię tu w tym momencie o SKRILLU itd. - trzeba być zabezpieczonym na wypadek, gdyby BUK odciął SKRILLA zostawiając tylko wypłatę na konto bankowe.
Tak prawdę powiedziawszy jak od lipca polskie banki nie będą realizowały przelewów do buków lub przyjmowały płatności z buków, to uważam, że rząd polskim graczom nie zaszkodzi, a ośmielę się stwierdzić, że nawet sobie zaszkodzą - teraz skarbówka może wyrywkowo kogoś dorwać, kto sobie wypłaca bezpośrednio pieniądze na prywatne konto - wiadomo od razu, że kasa idzie z bukmachera... jak jednak nie będzie się to odbywało na polskie konta, tylko ktoś będzie sobie wypłacał pieniądze na zagraniczne konto (swoje) i potem sobie SEPA przelewał do PL - to bajka będzie :grin:
Zawsze zresztą można sobie zrobić wycieczkę do innego kraju i tam sobie wypłacić z bankomatu - podstawa, żeby u buka wygrywać dość, żeby na takie wycieczki sobie pozwolić ;)
... a może pojawi się jakiś nowy, ciekawy, bankowy produkt dla obywateli European Union, gdzie założymy konto np. w GB bez wychodzenia z domu, weryfikując się tylko obciążeniem karty debetowej?
 
D 0

d2000

Użytkownik
Gram na betfair juz pare lat. Obecnie odpalilem vpna i wszystko smiga jak trzeba. Pytanie czy nie bedzie z tym zadnych problemow? Siedze czaly czas na koncie PL i nic nie poblokowali. pytanie czy nie bedzie z tym zadnych problemow?
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Gram na betfair juz pare lat. Obecnie odpalilem vpna i wszystko smiga jak trzeba. Pytanie czy nie bedzie z tym zadnych problemow? Siedze czaly czas na koncie PL i nic nie poblokowali. pytanie czy nie bedzie z tym zadnych problemow?
To jest ciekawa kwestia,już pomijając fakt że i tak będę sobie załatwiał adres UK to dziś a jest przecież 1 kwietnia a przez VPN czy botbeetle(nawet bez VPN) można się logować na swoje konto,a jeden z użytkowników dostał info że konta będą zamykane,mi pisali że będą zawieszane i muszę dostarczyć dokumenty potwierdzające rezydencje UK żeby dalej korzystać z ich usług a jak narazie ograniczyli się do blokady IP z polski poprzez komunikat na stronie
Chyba że ta ustawa to jakiś Prima Aprilis w końcu mamy 1 kwietnia i jutro wszystko będzie działać ????
 
M 0

muniek1

Użytkownik
U mnie jak wchodzę przez przeglądarkę pojawia się komunikat że próbuje wejść z terytorium które nie jest obsługiwane natomiast odpalam Geeks Toya i normalnie mam rynki jak dotąd, szkoda że wyczyściłem konto sprawdziłbym czy mogę wnieść zakład
 
M 0

muniek1

Użytkownik
znając życie wszystko będzie ok do momentu wypłaty pieniędzy wtedy zacznie się problem z weryfikacją ale jak uda Ci się dokonać wypłaty bez konieczności weryfikacji to daj znać na priv
 
M 65,5K

marok

Użytkownik
rozwiązał się worek z użytkownikami tego forum którzy założyli tu konta w marcu 2017 ????
naganiacze czy prowokatorzy? ????
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Wlasinie zalozylem tam konto przez vpn na polskie dane bez problemu można na tam nadal graci polecam
Wow ,pytanie czy ktoś grał w kwietniu z polskiego konta i wypłacił kasę na Skrill bez problemu ?
...wygląda na to że jednak będzie problem z wypłatą , ale co szkodzi spróbować i wpłacić jakieś grosze...
 
L 0

l0buz007

Użytkownik
Witam.
Wie ktoś jak teraz wyplacić pieniądze od betfair?? Nie zaglądałem tam pare miesięcy i nie zdawałem sobie sprawy, że ich też nam zablokują a teraz nawet na chat nie moge wejść bo po loginie od razu pokazuje:
&quot; Our Software detects that you may be accessing the Betfair website from a country that Betfair does not accept bets from. If you believe that this detection has occurred in error, please Contact us for further assistance.&quot;
Prosze o jakąś pomoc.
 
Do góry Bottom