>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BetFair - gra na zmienność

pitmaster 0

pitmaster

Użytkownik
Ciekaw jestem czy ktoś z was gra tym systemem.
Zabawa polega na graniu na dużą zmienność kursów.
Np. Przykład z dzisiaj - Wyścigi Konne - 10 minut do wyścigu - obstawiam faworyta po kursie BACK 2.52 , po 5 minutach kurs spada do 2.08 i daje LAY ...autentyczna sytuacja.
A jeśli kurs poszedłby w góre do np. 2.75 to czekamy na zakończenie wyścigu.
Jakiś sens w tym jest ...
Jakie jest wasze zdanie ?
 
pitmaster 0

pitmaster

Użytkownik
Dziś udało mi się trochę zarobić na jednyn i starcić ja drugim ale ogolnie jestem na plus.
Przykład z
3:10 Redcar

20 min. przed postawielm na 3 faworytow na zajecie miejsca na podium.
1. Daniel Thomas (IRE) 1.5
2. Bailieborough (IRE) 1.75
3. Inside Story (IRE) 1.69
Przed samym wysciegiem ceny były:
1. Daniel Thomas (IRE) 1.29
2. Bailieborough (IRE) 1.84
3. Inside Story (IRE) 1.98
Zrobiłem LAY na Daniel Thomas i czekałem na wyniki ...
Wyniki :
3:10 Redcar
1. Daniel Thomas (IRE) 11-8
2. Bailieborough (IRE) 4-1
3. Inside Story (IRE) 5-1
4. Roman History (IRE) 20-1
Tak więc jak widać te zmiany ceny nie zawsze odzwierciedlają formę koni...
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
trading nie jest dla osób poszukujących zysku 100% dziennie... zaczynając od kapitału około 100 złotych, idzie robić dziennie od 3 do 5% ... jest to ciułanie dla osób z dużą cierpliwością, jednakże zysk jest stały i 4/5 transakcji wchodzi na ogół ???? nie ma ryzyka tak dużego jak w czystej bukmacherce
 
L 147

luminat

Użytkownik
Żadna tajemnica....
Jednym z najlepszym systemów do tradingu jest granie na przegrywającego faworyta albo granie ostrego value na outsidera (tenis, koszykówka, siatkówka). Jeśli dokonaliśmy dobrego wyboru, bez problemu złapiemy dobrego surebeta.
Najważniejsze jest aby meczem założyć sobie na która drużynę/zawodnika będziemy stawiać.
Naprawdę na tym można zarobić więcej niż 3% czy 5% - tyle zarabiają osoby nie cierpliwe i nastawiające się tylko na zysk, które nie grają zdarzeń bardzo ryzykownych.
 
S 0

shamee78

Użytkownik
Witam jak poprzednicy ostatnio poklepałem trochę w betfair i nawet idzie ale jako że na tenisie różnie to bywa postanowiłem przestwić się na piłeczkę - zmieniłem trochę sposób gry na Lay remis i chcę to przetestować ale postanwiłem zapytać was o zdanie.
Przykładowy mecz:
Milan - Sewilla
Obstawiam
jednocześnie:
Milan Lay - 2,23x13,2 - wygram 23,2
Remis Lay - 3,4x24,0 - wygram 34,0
Jeżeli nie widać jeszcze w tym sensu to już tłumaczę w przypadku niezmienienia niczego i wypadnięcia zwycięstwa Milanu lub remisu odpowiednio 14,00 i 3,2.
I tu powstaje pytanie co będzie się działo jeżeli
A - nikt nie strzeli bramki - można stawiać podwyższony bet na Milan
B- strzeli bramkę milan - stawiać bet na remis
C- strzeli bramkę Sewilla - stawiać bet na oba
Jak myślicie czy to ma sens??
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Witam jak poprzednicy ostatnio poklepałem trochę w betfair i nawet idzie ale jako że na tenisie różnie to bywa postanowiłem przestwić się na piłeczkę - zmieniłem trochę sposób gry na Lay remis i chcę to przetestować ale postanwiłem zapytać was o zdanie.
Przykładowy mecz:
Milan - Sewilla
Obstawiam
jednocześnie:
Milan Lay - 2,23x13,2 - wygram 23,2
Remis Lay - 3,4x24,0 - wygram 34,0
Jeżeli nie widać jeszcze w tym sensu to już tłumaczę w przypadku niezmienienia niczego i wypadnięcia zwycięstwa Milanu lub remisu odpowiednio 14,00 i 3,2.
I tu powstaje pytanie co będzie się działo jeżeli
A - nikt nie strzeli bramki - można stawiać podwyższony bet na Milan
B- strzeli bramkę milan - stawiać bet na remis
C- strzeli bramkę Sewilla - stawiać bet na oba
Jak myślicie czy to ma sens??
Źle liczysz.
Milan Lay 2,23x13,2 to wygrasz 13,2 a nie 23,2
Remis Lay 3,4x24,0 to wygrasz 24
A po za tym to takie granie nie ma sensu, gdyż jedynie przy wygranej przeciwnika milanu będziesz na plus.
 
R 0

radaos

Użytkownik
Jak nie ma się wiedzy to żadne systemy nie pomogą. Najwyżej szukanie surebetów, ale na tym ciężko więcej zarobić.
 
Do góry Bottom