>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Bukmacher Betfair - opinie

G 13

gris

Użytkownik
Obstawiłem zdarzenie &quot;zakład bez remisu&quot;. W trakcie meczu zrobiłem cashout. Wynik okazał się remisowy. Nie mam tego meczu w historii i nie wiem dlaczego. Czy w tej sytuacji należy mi się wygrana za ten zakład czy zwrot (cashout był z zyskiem)?
 
T 0

tenznany

Użytkownik
Nie zakładam nowego tematu aby nie śmiecić, dlatego pytam tutaj. Wiele osób na forum poleca konto Skrill połączone z kartą Skrill do swobodnego wypłacania gotówki, w zwiazku z tym i grą na betfair zarzucę tutaj przykładem:
Wpłaciłem na betfair 100euro. Ugrałem 200euro. W zakładce wypłata, w polu Skrill widnieje kwota 100euro. Mam rozumieć iż suma wpłat i wypłat ma być taka sama? Czyli za pomocą skrilla moge wyplacic tylko tyle ile tym sposobem wplaciłem? Co z resztą pieniędzy, jak je mogę wypłacić bez ewentualnych &quot;konsekwencji&quot;(i nie mówie tu akurat o tych przykłądowych 100e)?

P.s Tak swoją drogą, tyle osób grających w betfair, tylu wygrywających i nikt nigdy nie miał takiego pytania/problemu?
 
T 0

tenznany

Użytkownik
Przy pierwszej wypłacie na Skrill tak jest, przy następnych będzie już można dowolną kwotę wypłacić.
Kolego dziękuję Ci za odpowiedź, ale coś mi się nie zgadza. Nie raz już wpłacałem i nie raz juz wypłacałem fundusze na linii Betfair- Skrill i w dalszym ciągu w polu wypłata za pomocą Skrill mam ograniczenie, które jest suma moich dotychczasowych wpłat(okrojone o różnice którą już wypłaciłem).
Edit: takie coś znalazłem:
https://en-betfair.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/38/
Nie jestem mistrzem angielskiego, mam rozumieć że na tym przykładzie można wypłacić tylko 50e?
 
T 133

thorngal

Użytkownik
Net Deposit to różnica między całkowitą sumą wpłat na konto Betfair dokonanych daną metodą płatności a sumą dokonanych nią kiedykolwiek wypłat. Zwróc uwagę, że dla każdej metody płatności Net Deposit jest liczony oddzielnie.

Problem w tym zapewne, że musiałeś kiedyś zrobić depozyt jakąś inną jeszcze metodą niż Skrill i masz teraz &quot;dodatni bilans&quot; (positive Net Deposit) dla tej metody. A z tego, co tu jest napisane wynika, że nie można przejść na bilans ujemny dla jednej metody, jednocześnie wciąż posiadając bilans dodatni dla drugiej. W pierwszej kolejności musisz zlikwidować &quot;dodatnie bilanse&quot; dla wszystkich metod płatności, wtedy dopiero będziesz mógł wypłacić dowolną metodą (np. Skrill) ile będziesz chciał...
 
M 0

miki10194

Użytkownik
Hej. Mam pytanie, czy bonus darmowy na betfair jest jeszcze aktualny dla Polski? Ktoś coś wie? Jak się wejdzie na stronę to od razu wyskakuje bonus 10 Euro w języku polski (1), a jak się rejestrować już chce, to znów 20 Euro w angielskim(2), to już sam nie wiem... Ktoś coś wie więcej na ten temat? Załączniki podałem, żeby było wiadomo o co mi chodzi. Jeśli ten bonus jest aktywny to który 10,20? Czy trzeba obracać? Czy wypłacają przegrany zakład bez problemu?
 
M 207

marcin1981

Użytkownik
Połaczyli się i w nowym regulaminie betfair na dole jest taki komunikat -
Betfair will comply with requests from customers for access to their own data (not that of another person) which is held by us.
To make such a request, please send a letter in writing setting out your name, address, telephone number and Betfair username and address it to:
Subject Access Requests
c/o Legal Department
Waterfront
Hammersmith Embankment
Chancellors Road (Access on Winslow Rd)
London
W6 9HP
United Kingdom
Your letter must be accompanied by copies of two forms of identification, one of which should identify you (e.g. driving licence, passport, etc) and the other should provide proof of your address (e.g. utility bill).
Please include a cheque for Ł10 made payable to Betfair Limited with your request.
Subject access requests may take up to 40 days to be processed from the date of receipt by Betfair.
Czyli jak mam to rozumiec trzeba wysylac jeszcze raz dowod i dokumenty Ci co zakladali betfair dawno temu i je weryfikowali?
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Jak tam jest teraz z pierwszymi wypłatami?konto mam od wielu lat, jednak nic tam nie grałem, wczoraj coś tam wygrałem w pokera, pomnożyłem na zakładach i zleciłem wypłatę poprzedzając depo skrillem grając oczywiście w pokera obracając tą wpłatę?id i jakiś rachunek wysłałem z uprzedzeniem żeby się zbytnio nie przeciągało na potencjalnej weryfikacji.jak to się tam teraz odbywa, bo z tego co pamiętam dawniej był luzik.
///edit
to są jednak oszołomy, faktury nie przyjęli musi być wyciąg zbanku na adres, nic że mój robi z samym imieniem nazwiskiem i będzie trzeba teraz gdzieś latać czy zamawiać płacić i czekać z tydzień na ten shit.faktury panicze nie przyjmą i nic starszego niż 3 miesiące, takie mają procedury

///edit 2

w sumie wypłacili, ale po interwencji na na chacie (placek z działu weryfikacji twierdził że wyciąg elektroniczny z mojego banku pdf to zrzut ekranu)
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
w sumie wypłacili, ale po interwencji na na chacie (placek z działu weryfikacji twierdził że wyciąg elektroniczny z mojego banku pdf to zrzut ekranu)
Witam , mam teraz podobny problem , wysłałem im wyciąg z banku , wydrukowany z pdf-a i zeskanowany (i dowód oczywiście) , ale napisali
Unfortunately we cannot accept scanned copiers of the documents you have sent for verification. Please can you take a picture of the documents &amp; e-mail to us again?
To zrobiłem zdjęcie wydrukowanego pdf-a.
Pytanie czy to im wystarczy , a może wysłać im po prostu samego pdf-a i napisać że to jest wyciąg elektroniczny z mojego banku ?
@TommyTSW co im napisałeś na chacie że ich przekonałeś ?
Z góry dziękuję ...
Down
Jeszcze raz dziękuję za wyczerpującą odpowiedź , na pewno się przyda, nie tylko mi ...
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
z tego co pamiętam chcieli najpierw wyciąg na papierze ze zdjęciem, ja tłumaczyłem że bank z którego korzystam jest bankiem internetowym i wydaje jedynie dokumenty w postaci elektronicznej które prawnie są równie ważne jak dokument drukowany z podpisem i nie ma możliwości wydania innego.Potem napisali że mój wyciąg nie zawiera adresu a to jest konieczne, no więc jest opcja zrobienia wyciągu z adresem, Historia&gt;Zmień widok (po prawej) wchodzisz np w opłatę za kartę albo pobranie z bankomatu naciskasz potwierdzenie i masz już wyciąg z pełnymi danymi.Początkowo zaczęli coś znowu ściemniać że musi być zdjęcie papieru ale poszedłem na czat powiedziałem jaka jest sprawa i co napisali na temat tego dokumentu (że miał być akceptowany) i po jakimś czasie dostałem info na maila o zatwierdzeniu weryfikacji.wysyłałem oczywiście pliki w pdf oni twierdzili że to zrzut ekranu, musisz im wytłumaczyć że to nie jest zrzut ekranu a wyciąg z banku jakie dają banki internetowe.Ogólnie ciężka była z nimi rozkminka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom