>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betfair Premium Charge - jak ominąć?

M 0

marcinbosman

Użytkownik
Witam wszystkich traderów,
Panowie, jakie macie pomysły na ominięcie premium charge..?
Czy istnieje jakaś alternatywa dla arbitrażu?
 
K 66

kanarek

Użytkownik
Rozumiem, że żal ci płacić 20%, ale wyobraź sobie, że są tacy, który płacą (i płaczą) po 50-60% PC i jakoś żyją. Nie ma sensu tutaj kombinować, bo BF bardzo sprawnie namierza kombinatorów.
 
D 0

danielsoiree

Użytkownik
Na otarcie łez
On November 13 we will be bringing you a trial which will remove the Premium Charge you’re normally asked to pay from a number of markets. Initially this offer will cover all football markets in the Spanish Primera División and all Rugby Union markets in all countries.

 
M 0

marcinbosman

Użytkownik
Wiadomo, że mi żal i pytam zarówno w kontekście stawek 60%...
Jeśli Tobie nie jest żal to nie kombinuj i płać.
Ja przynajmniej próbuję znaleźć rozwiązanie, choć na razie nie widzę jakiegoś sensownego wyjścia z tych horendalnych stawek.
danielsoiree: skąd masz takie info? orientujesz się może co kryje się pod pojęciem trial? Wprowadzają to tylko na próbę, czy tak już zostanie?
 
D 0

danielsoiree

Użytkownik
Z tego co wyczytałem to próba na 3 miesiące

• All markets in the Spanish Primera División will be exempted from Premium Charge.
• All Rugby Union markets in all countries will be exempted from Premium Charge.
• The trial will apply to bets on markets in which all runners are fully settled between November 13 2013 and February 1 2014 for the football, and November 13 2013 until June 1 2014 for rugby.
 
M 0

marcinbosman

Użytkownik
No to mamy chociaż jeden good news ????
Być może to jakaś próba. Pewnie badają jak znieśienie opłaty wpłynie na zwiększenie obrotów na rynku ???? Oby testy wyszły pozytywnie na naszą korzyść..
Gdzie można wyczytać takie informacje?
 
D 0

danielsoiree

Użytkownik
Osoby których sprawa dotyczy dostały @ od betfair
Zapewne trochę namieszało im otwarcie nowej giełdy, i wielu &quot;płatników&quot; uciekło golić żółtodziobów
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
W sumie to aż dziw bierze, że przez taki długi okres czasu żaden z potentatów branży nie podjął prób zbudowania konkurencyjnego projektu do betfair. No chyba, że bali się spadku wpływów i odpływu klientów od tradycyjnej formy działalności.
 
D 16

djorkaef

Użytkownik
Last Week04/11/13 - 10/11/13
Gross PL £ 216,96
Commission Generated £ 9,03 +
Other Charges £ 0,00 +

Total Charges £ 9,03
Total Charges % 4,16
Max possible Premium Charge £ 34,36
Premium Charge [pre-allowance] £ 0,00
Available allowance £ 989,22
Premium Charge Applied £ 0,00
Remaining allowance £ 989,22



Przetłumaczcie mi to dokładnie
 
Do góry Bottom