>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betfair... Prosze o pomoc

kantor10 0

kantor10

Użytkownik
Mam konto na betfair.. Kuzyn prosil mnie zebym mu tez zalozyl na jego dane itp. Jak znajomy to wiadomo ze podam mu moj kod ,,polecaj i zarabiaj&#39;&#39;. Mam pytanie czy mozna na jednym adresie ip grac na tych dwoch kontach ?? Czy moga zablokowac ?:/ Prosze o szybka odpowiedz
 
endriu19 0

endriu19

Użytkownik
Mam konto na betfair.. Kuzyn prosil mnie zebym mu tez zalozyl na jego dane itp. Jak znajomy to wiadomo ze podam mu moj kod ,,polecaj i zarabiaj&#39;&#39;. Mam pytanie czy mozna na jednym adresie ip grac na tych dwoch kontach ?? Czy moga zablokowac ?:/ Prosze o szybka odpowiedz
lepiej nie próbować, dobrze by było żebyś miał zmienne ip np.&quot; neostrada&quot; wtedy nie miałbyś problemu, bo po co masz się martwić, a ip bankowo mają każdego !
 
endriu19 0

endriu19

Użytkownik
a ja korzystając z tematu, mam takie pytanie do tych którzy tam grają, ponieważ też się nad tym zastanawiam, a mianowicie:
powiedzcie mi taką rzecz... jeśli dziś jest meczyk:
Konyaspor - Galatasaray
i ja postawię 5euro na to że dokładny wynik 0-0 &quot;nie wygra&quot; po kursie 19.5 to ile wygram jeżeli będzie każdy inny wynik niż 0-0 ???
 
E 4

etiene8912

Użytkownik
a ja korzystając z tematu, mam takie pytanie do tych którzy tam grają, ponieważ też się nad tym zastanawiam, a mianowicie:
powiedzcie mi taką rzecz... jeśli dziś jest meczyk:
Konyaspor - Galatasaray
i ja postawię 5euro na to że dokładny wynik 0-0 &quot;nie wygra&quot; po kursie 19.5 to ile wygram jeżeli będzie każdy inny wynik niż 0-0 ???
tak wygrasz wtedy ale bedziesz musiał postawic 78 euro zeby wygrać 5
 
O 0

oszczep7

Użytkownik
Możesz (pisal support) ale napewno weryfikacja twoja i jego :
1.Potwierdzajacy dane osobowe:
- Paszport
- Prawo Jazdy
- Dowod Osobisty

2. Potwierdzajacy adres zamieszkania (tylko kopia dokumentu papierowego):
- Rachunek za media np. za wode, energie elektryczna itd. (nie starszy niz 3 miesiace)
- Wydruk bankowy z widocznymi danymi osobistymi i adresem zamieszkania

3. Zrodlo finansowania konta:
- Strone glowna karty zarejestrowanej na Betfair - powinny byc widoczne 4 ostatnie cyfry numeru karty (reszte cyfr mozna zakryc), imie i nazwisko wlasciciela, date wydania i waznosci karty
- Wyciag z konta - musi byc widoczna transakcja wplaty/wyplaty srodkow do Betfair (nie starszy niz 3 miesiace)
- Wyciag z karty - musi byc widoczna transakcja wplaty/wyplaty srodkow do Betfair (nie starszy niz 3 miesiace)
 
G 0

golota89

Użytkownik
Ja mam takie dziwne pytanie: prowadze MB w złotówkach, co by sie stało jeśli bym wpłacił np 200zł na Betfair. Bo przecież tam nie ma złotówek, a ustawiełem walute na euro...
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Ja mam takie dziwne pytanie: prowadze MB w złotówkach, co by sie stało jeśli bym wpłacił np 200zł na Betfair. Bo przecież tam nie ma złotówek, a ustawiełem walute na euro...
jest to dosyc banalne pytanie, aby wplacic przez MB do betfair to robisz to przez strone, tam wpisujesz ile chcesz wplacic euro, a potem oni przelicza Ci ile to wyjdzie w złotowkach. Mozesz wpisac powiedzmy 40e i to wyjdzie mniej wiecej 200zł
 
G 0

golota89

Użytkownik
Dzięki rybex, a nie wiesz ile za to biorą prowizji(za przeliczenie) czy jest wogóle prowizja w takim przypadku? I jak by było z prowizja za przeliczenie w odwrotnym przypadku, gdybym wypłacał od nich...
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Dzięki rybex, a nie wiesz ile za to biorą prowizji(za przeliczenie) czy jest wogóle prowizja w takim przypadku? I jak by było z prowizja za przeliczenie w odwrotnym przypadku, gdybym wypłacał od nich...
no wiadomo, tak jak kazdy chca skorzystac a wiec licza po troche gorszym kursie(przy wpłacie) ale tego jakos bardzo nie odczujesz, a przy wyplacie na konto bankowe pamietam ze zabierali chyba z 5e i robia tak zawsze niezaleznie od kursu(mogłem sie pomylic troszke bo wyplacalem dawno i niebzyt dobrze pamietam) a jakbys wyplacal na MB to policza po troszke mniejszym kursie
Pozdrawiam i życze udanej gry na giełdzie:spokodfhgfh:
 
Do góry Bottom