>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betfair - pytania, sugestie, problemy związane z tradingiem.

polon83 2,7K

polon83

Użytkownik
Czy ten z Austrii pod wyżej podanym linkiem nie pisze tam że jakoś obszedł to zamknięcie Betfair w Austrii, czy źle to przetłumaczyłem, byłby jakiś sposób na to w razie co?
 
janaspl 561

janaspl

Użytkownik
Witam! Mam pytanie w jaki sposób da się zarobić przy grze na 1 tick. Przykładowo kupujemy BACK po kursie 1,5 za 100$ i wystawiamy po chwili LAY po kursie 1,49 za 100,64$. Wyświetla nam się ładny green 0.69$ oraz 0.64$. JEDNAK przecież od wygranych jest pobierana prowizja. Wygrywając back po kursie 1,5 za 100$ zyskujemy 50$, a bet fair pobiera z tego 6,5% czyli 3,25$??. W jaki sposób zatem możemy wyjść na plus? Czegoś tutaj chyba nie rozumiem...?
 
kamlot 52

kamlot

Użytkownik
Jeśli nie wystawiłbyś kontry LAY, to rzeczywiście zabraliby Ci wspomnianą kwotę 3,25$. W sytuacji gdy wchodzisz w trading i wystawiasz kontrę, betfair pobiera prowizje z Twojego greena, więc są to w tym przypadku dosłownie grosze.
 
G 27

gumos

Użytkownik
Mam takie pytanie dlugi czas nie gralem na gieldzie a chcialbym zacząć grać lay na wynik np 3:3. Jednak lay na ten wynik to powiedzmy 40 , grając lay 40 dla 2 euro zobowiazanie to 78 euro co w wypadku gdy nie mam tych 78 euro czy da się zagrać ten lay 3:3 nie za te minimalne 2 euro a np za 0.1 euro jeśli jest to możliwe to prosilbym aby ktos opisal mi jak to zrobić.
Z góry dziękuję za pomoc :)
 
dark-nightmare 242

dark-nightmare

Użytkownik
Mam takie pytanie dlugi czas nie gralem na gieldzie a chcialbym zacząć grać lay na wynik np 3:3. Jednak lay na ten wynik to powiedzmy 40 , grając lay 40 dla 2 euro zobowiazanie to 78 euro co w wypadku gdy nie mam tych 78 euro czy da się zagrać ten lay 3:3 nie za te minimalne 2 euro a np za 0.1 euro jeśli jest to możliwe to prosilbym aby ktos opisal mi jak to zrobić.
Z góry dziękuję za pomoc :)

Jeśli umiesz angielski to ten film Ci pomoże w razie pytań wal śmiało ????

https://www.youtube.com/watch?v=nk_J8ry2iKw
 
janaspl 561

janaspl

Użytkownik
Obserwując na live mecze (na bet-fair) zauważyłem, że po strzelonej bramce, kursy momentalnie się nie zmieniają (odświejąc kursy cały czas), a rynek zostaję zawieszony (Suspended) dopiero po jakiś 40sek-1min.
I moje pytanie: Czy mogę kupić kurs, który jeszcze nie zdążył się zmienić i jest o wiele zawyżony zaraz po strzeleniu bramki, gdy gracze nie zdążyli jeszcze wycofać swoich kursów??
Domyślam się, że nie można?!, bo cały betfair nie miałby wtedy sensu...
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
Dobrze się domyślasz, możesz również sam to sprawdzić empirycznie, gdy tylko rynek będzie zawieszony spróbuj kliknąć na dany kurs i go kupić, powiem Ci odrazu rezultat: nie da się tego zrobić, dopiero jak rynek zostaje odblokowany to wtedy każdy moze zacząć przeprowadzać transakcje na nowo.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Po 1 to co widzisz na stronce betfair jako niezalogowany to inna bajka, niż to co ma miejsce w czasie rzeczywistym, od tego trzeba zacząć ;)
no a reszta, tak jak owca napisał/a
 
janaspl 561

janaspl

Użytkownik
Dzìeki za odpowiedzi, mam jeszcze jedno pytanko.
Bonus powitalny w postaci freebetu na betfair już nie obowiązuje dla osób mieszkających na terenie Polski, mogą z niego skorzystać jedynie osoby mieszkające za granicą. Czy&quot; punkty betfair&quot; nadal są przyznawane za prowizje? Czy tak samo jak bonus, został wycofany dla Polaków??
 
M 65,5K

marok

Użytkownik
Witam, pół godziny temu zakończył się mecz Chiny-N.Zelandia. Próbowałem pohandlować na tym meczu pre-play na runku u/o 2,5, kupiłem back i czekałem na spadki, nie doczekałem się do rozpoczęcia meczu więc postanowiłem wejść na minutę w in-play. Gdy rozpoczął się mecz zakłady zostały zawieszone i tak zostało do końca meczu. Zawiesili rynek u/o 2,5, na rynku MO można było działać. Na rynku u/o 2,5 było łącznie ponad 9 tysięcy euro. Mecz zakończył się wynikiem 1:1 i ten wynik dał mi wygraną, jednak gdyby nie zawieszenie rynku wyszedłbym w 1 minucie in-play bez względu na wysokość kursu. Ponieważ wygrana została dopisana do mojego konta domyślam się, że gdyby był over to straciłbym całą stawkę. Wypacza to cały sens gry na giełdzie ???? .
Grał ktoś z Was na tym meczu? Co mogło być przyczyną zawieszenia tego rynku?
Bawię się na Betfair od pół roku ale jeszcze nie miałem takiego przypadku, często tak się zdarza?
 
hooltay 32

hooltay

Użytkownik
Witam, pół godziny temu zakończył się mecz Chiny-N.Zelandia. Próbowałem pohandlować na tym meczu pre-play na runku u/o 2,5, kupiłem back i czekałem na spadki, nie doczekałem się do rozpoczęcia meczu więc postanowiłem wejść na minutę w in-play. Gdy rozpoczął się mecz zakłady zostały zawieszone i tak zostało do końca meczu. Zawiesili rynek u/o 2,5, na rynku MO można było działać. Na rynku u/o 2,5 było łącznie ponad 9 tysięcy euro. Mecz zakończył się wynikiem 1:1 i ten wynik dał mi wygraną, jednak gdyby nie zawieszenie rynku wyszedłbym w 1 minucie in-play bez względu na wysokość kursu. Ponieważ wygrana została dopisana do mojego konta domyślam się, że gdyby był over to straciłbym całą stawkę. Wypacza to cały sens gry na giełdzie ???? .
Grał ktoś z Was na tym meczu? Co mogło być przyczyną zawieszenia tego rynku?
Bawię się na Betfair od pół roku ale jeszcze nie miałem takiego przypadku, często tak się zdarza?
Nie wszystkie rynki przechodzą w &quot;in play&quot;. Ale nawet w tych, które są, takie sytuacje się czasami zdarzają. Kilkakrotnie widziałem jak rynek się &#39;nie odwiesił&#39; po jakimś zdarzeniu. Ciężko coś poradzić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 65,5K

marok

Użytkownik
może tak być, że rynek MO jest in-play a u/o2,5 tego samego meczu już nie? po czym to można poznać przed rozpoczęciem meczu? ????
 
L 123

lukaszbonq

Użytkownik
jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi ale ja nie widzę zależności żadnych, w tym spotkaniu miałem lay 0-0 i też dziwiła mnie ta zawiecha
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 65,5K

marok

Użytkownik
przyjmuję, że to niezamierzony błąd Betfair był ???? , nauka na przyszłość, że wszystko się tam może zdarzyć więc przy grze większymi stawkami jakiś plan &quot;B&quot; niezbędny ????
 
hooltay 32

hooltay

Użytkownik
może tak być, że rynek MO jest in-play a u/o2,5 tego samego meczu już nie? po czym to można poznać przed rozpoczęciem meczu? ????
Tak, nie wszystkie rynki są na żywo. Przy tych co są masz &quot;ptaszka&quot; z opisem Going in-play po najechaniu na niego.
 
A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
witam. wczoraj miałem dziwną sytuację ( jestem bardzo początkujący więc może dziwna była wyłącznie dla mnie ). zagrałem na zwycięstwo Atletico Madryt i w końcówce meczu, przy stanie 2 - 1 dla Atletico pomyślałem o kontrze. postawiłem za 20 funtów LAY Atletico po kursi 1,05 ( zobowiazanie 1 funt )
niby ok ale oczywiście musiałem odczekać swoje 8 sekund i obserwowałem jak odlicza sekundy. kiedy została 1 sekunda do końca z tv usłyszałem informacje o golu na 2 - 2 ( w tym momencie przyjęło mi zakład ; więcej szczęścia niż rozumu )
stąd pytanie : skoro transmisja live w tv jest opóźniona to jakim cudem zakład został przyjęty. dosłownie w momencie przyjęcia mojego zakładu zablokowali rynek
czy to możliwe , żeby niektóre spotkania odbywały się bez opóźnienia ?
 
Do góry Bottom