>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betfair - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Panowie, mam problem. Zarejestrowałem konto w BetFair, dokonałem autoryzacji dowodu tożsamości, nie mam nałożonych żadnych limitów, a mimo to przy próbie zawarcia jakiegokolwiek zakładu pokazuje mi się:

Na koncie mam kilkanaście funtów.
 
A 0

amihoo

Użytkownik
moze problem dotyczy rynku australijskiego??

Tam musis zmieć dodatkowe potwierdzenie notarialne...

Np by mozna bylo grać AO albo wyścigi koni czy psów
 
A 0

amihoo

Użytkownik
Jakbyś mieszkał np w Anglii to by wystarczyło jakby poświadczył za ciebie np lekarz :)

A ze mieszkasz w PL to idziesz do notariusza a ile od ciebie weźmie to już inna historia... ;-)

Wsztyko masz dobrze objaśnione na stronce Bf po polsku.

Ja nie gram na tym rynku...
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
No, nic. Trzeba jakoś wypłacić pieniążki po Australian Open. Umówię się do jakiegoś notariusza, ponoć więcej niż 10zł za potwierdzenie zgodności kopii z oryginałem paszportu/dowodu nie ma prawa skasować.
A jeszcze takie pytanie - wiecie może jaką opłatę manipulacyjną pobierają Polskie banki (konkretnie multibank) za przelew z BF na konto w tymże banku?
 
A 0

amihoo

Użytkownik
tyle co z kazdgo innego konta gdyż Betfair ma konto w Polsce lda Polaków...



Dukat:

jasne że legalne bo tak czy siak i tak ktoś będzie musiał zapłacić prowzję od wygranego zakładu...

bo przy niższych stawkach tym sposobem zawsze jest zaklad wygrany (prowzija)
 
A 0

amihoo

Użytkownik
Ja dostałem nawet 2 bo mam 2 konta:)

Bo mozna i nawet 3 mieć...


Musiałem zalozyć nowe bo mi waluta nie pasowała..

jak ktos chce to mogę mu podesłąć kopertę tylko za wysylke mi zwróci w jakiejś formie
 
A 0

archiminiwiri

Użytkownik
Nie wiem od kiedy, ale żądają już dowodu tożsamości. Ode mnie żądają przynajmniej...
Wysłałem maila ze skanem dowodu, ciekawe ile teraz będę czekał.... ?
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
heh a ja wysłałem im skan dowodu o który prosili, napisali, ze tozsamosc została zweryfikowana... po tygodniu jednak znow zaczeli prosic o weryfikacje konta a po kolejnych kilkunastu dniach zablokowali konto ;) aby odblokowac musze dokonać wpłaty kartą ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom