>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betfair - warto walczyć?

nasty 12

nasty

Użytkownik
Sprawa wygląda następujaco. Zagralem dzis zaklady na wygrana i miejsce na podium Justyny Kowalczyk w biegu
http://www8.speedyshare.com/files/20253619/download/betsair2.jpg
Wszystkie informacje sa pokazane, myslalem, ze jest to zaklad, kto wygra czyli bedzie pierwszy na mecie w dzisiejszym biegu. W tytule ani w warunkach nie bylo informacji, iz jest to zaklad wylacznie na dzisiejszy etap netto (tak jak w biegu poscigowym w biatlonie - zawodnicy startuja z roznicami). Ku mojemu zdziwieniu zaklad zostal rostrzygniety jako przegrany przeze mnie:
&quot;Please note this market has been settled in accordance with the following;
http://www.fis-ski.com/pdf/2010/CC/2670/2010CC2670RL.pdf
Due to the handicap in the event, Steira was awarded the overall win.&quot;
Tylko, ze te wyniki dotycza uwzglednienia handicapu, a w informacjach o zakladzie nic takiego nie bylo.
Jeszcze jedna z odp supportu:
Dear Sir/Madam,Thank you for your e-mail.As there has been quite a lot of confusion surrounding this market we are still discussing it internally however at present the settlement will stand.Please do not hesitate to contact us if you have any further enquiries.Kind regards,Carl Albon
I teraz najwazniejsze: czy jest sens walczyc o swoje 60e (co by nie bylo pieniadz) w IBAS czy sobie odpuscic, moze jest ktos juz doswiadczony w tych sprawach, chcialby mi pomoc
Pozdrawiam.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Dear Sir/Madam,Thank you for your e-mail.As there has been quite a lot of confusion surrounding this market we are still discussing it internally however at present the settlement will stand.Please do not hesitate to contact us if you have any further enquiries.Kind regards,Carl Albon
Mimo wszystko kojarze betfair jako powazna firme, skoro napisali Ci wyzej zacytowane slowa mysle ze warto poczekac az podejma decyzje co do tego zdarzenia, wtedy dopiero zastanawiaj sie czy walczyc. Mi to wyglada na zwrot stawki mimo wszystko.
 
nasty 12

nasty

Użytkownik
Mimo wszystko kojarze betfair jako powazna firme, skoro napisali Ci wyzej zacytowane slowa mysle ze warto poczekac az podejma decyzje co do tego zdarzenia, wtedy dopiero zastanawiaj sie czy walczyc. Mi to wyglada na zwrot stawki mimo wszystko.
Dzieki za opinie, czekam na wiecej. No cóż poczekam do jutra, nie bedzie zwrotu to walczymy, jest ktos doswiadczonych w bojach w IBAS-ie?
 
nasty 12

nasty

Użytkownik
nasty 12

nasty

Użytkownik
&quot;Niestety nic więcej nie możemy zrobić w tej sprawie. Rynek został rozliczony prawiłowo zgodnie z zasadami rynku.&quot; polski support ????
I teraz pytanie czy organizacje nadzorujace moga mi cos pomoc?
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
daj spokój . jesli by anulwoali zakład . to musieli by zabrać innym użytkownikom betfair. i wtedy oni by mieli pretensje ze im zabrano hajs jak dla mnie to jestes z nimi bez szans.
 
nasty 12

nasty

Użytkownik
daj spokój . jesli by anulwoali zakład . to musieli by zabrać innym użytkownikom betfair. i wtedy oni by mieli pretensje ze im zabrano hajs jak dla mnie to jestes z nimi bez szans.
tez czuje, ze to jest trudne logistycznie... no ale cóż - powalczymy, moze betfair zostanie zmuszony do oddania kasy z wlasnych zasobow ????
 
cajtodoro 0

cajtodoro

Użytkownik
Znam dobrego tradera z BF (gość się z tego utrzymuje), miał sporo sytuacji o wiele bardziej klarownych niz twoja, niestety zdecydowana wiekszość rozliczona na jego niekorzyść. Ale powalczyc zawsze można, szkoda odpuścić ot tak. Życze powodzenia.
 
C 11

cychi

Użytkownik
hm na tym obrazku http://www8.speedyshare.com/files/20253619/download/betsair2.jpg widze dwa rodzaje zakladów podium i zwyciestwo. Ktos wie czym te zakłady sie różnia? Wnioskuje ze podium to 1-3 miejsce?
Po jakim kursie zagrales? Ze screenu wynika ze cos ponad 2 bylo na kowalczyk. w bwin 1.4 na kowalczyk ( http://www7.speedyshare.com/files/20248953/download/bwin2.jpg ). Tak wiec duża róznica kursowa mogąca dać do myslenia ze cos tu nie tak. Co nie zmienia faktu ze betfair powinien jasno sprecyzowac o jaki zaklad chodzi.
 
nasty 12

nasty

Użytkownik
dzwonili z betfaira i proponuja zwrot stawki, tylko musze wycofac wniosek z IBAS-a - przywraca mi to wiare w bukow ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Heh...
Przywraca w wiarę ale zobacz jaki czas reakcji? I tylko dlatego, że napisałeś do IBAS...
Coraz gorszy ten Betfair...
Daj znać w temacie jak definitywnie zakończy się sprawa.
 
nasty 12

nasty

Użytkownik
pieniazki pojawily sie na koncie, ale co ciekawe tylko u tych co skierowali swoja sprawe do IBAS-a
 
Do góry Bottom