>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betsson - opinie

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Przelewy działają nadal bez problemu jak potwierdza to kilka osób, chyba zbyt wiele osób czyta propagandę.
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
ja nie panikuje ani nie sieje propagandy.poprostu pytam.zlecilem wyplate ktora zostala anulowana bo nie wiedzialem ze mam wyslac jakies dokumenty.teraz wyslalem dokumenty ale wyjechalem z Polski i nie moge sie logowac na konto w serwisie,z live chatem tez porozmawiac nie moge bo przekierowauje na betsafe a na emaile mi nie odpisuja wiec szukam kontaktu lub opcji zlecenia wyplaty.w najgorszym wypadku poczekam do powrotu do kraju i ja zlece.
a dokumenty jakie chcieli to IBAN i Swift wiec wniosek z tego ze teraz beda przelewac pieniadze z zagranicznego konta...
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Pozytywna firma, kiedys tam zalozylem konto, cos tam pogralem, ogolnie bylo na maly minus. Po dlugim czasie zadzwonil do mnie osoboscie menadzer, pogadalismy i zaoferowal bonusik reload 400 zl, mila niespodzianka ;-)
Fajne kursy, bezproblemowa wyplata, firma OK! Napewno warto miec tam konto.
 
edhelred 7

edhelred

Użytkownik
Cofnęli po raz drugi moją wypłatę na Skrilla pisząc, że jeśli moja pierwsza wpłata była za pomocą przelewów24 (inaczej się nie dało chcąc wykorzystać cashback) to wszystko muszę wypłacić tą metodą, mimo że wpłacałem i obróciłem pieniądze również przez Skrilla.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Od jakiegoś czasu twardo przestrzegają tych kanałów wpłat i wypłat. Musisz wypłacić minimum tyle samo co wpłaciłeś z p24 na konto bankowe.
 
K 13

kapa3991

Użytkownik
Wie ktoś czemu na kuponie nie pojawiła mi się opcja zakład bez ryzyka?
Czym to może być spowodowane?
Edit. Juz wiem zrobilem pierwszy depozyt przez Skrill. Szkoda, da sie jeszcze raz zalapac do tej promocji?
 
W 0

wowek5

Użytkownik
Skorzystałem kilka razy z tej ich śmiesznej oferty &quot;Super Weekend&quot; ( 15 zł bez ryzyka co tydzień) większość tych zakładów oczywiście przegrałem, a dzisiaj otrzymuje wiadomość, że zostałem wykluczony ze wszystkich promocji na ich stronie. Szkoda gadać, dla mnie to z Polski mogą wpier***** już dzisiaj.
 
T 10

transfer

Użytkownik
Betsson wychodzi z polski czy nie? Ma ktoś może jakieś info?
Dziś dostałem Info z suportu
Witaj

Uprzejmie informuję, iż firma Betsson działa legalnie na terenie Unii Eurpejskiej i operuje w zgodzie z wymaganymi licencjami. W tej chwli nie mamy niestety szczegółowych informacji dotyczących zmian prawa w Polsce, dlatego w celu uzyskania rzetelnej informacji sugerujemy kontakt z radcą prawnym lub innym organem. W tej chwili nie planujemy wycofania się z polskiego rynku i konta graczy nie są zagrożone. Jeżeli w przyszłości podjęta zostanie inna decyzja, wszyscy nasi Klienci otrzymają stosowną informację.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Serdecznie pozdrawiam,
Justyna
Betsson Support.
 
G 1,9K

gasterosteus

Użytkownik
musze pochwalic Betssona
stracilem haslo do konta a podczas procedury przypomnienia okazalo sie mail na ktorym bazowalo jest juz dawno nieosiagalny (bardzo dawno temu zakladalem i potem juz nie przywiazywalem do tego wagi), okazalo sie ze jeszcze ze zalozylem wtedy dwa konta (przez moje bledy w rejestracji, drugie nigdy nie bylo uzywane ale istnialo) co jest sprzeczne z regulaminem
mialem lekkiego w***** bo na koncie 950 zeta i juz myslalem ze bedzie jakas wojna ale okazalo sie ze mimo tych problemow udalo sie bardzo szybko odzyskac dostep
zeby mieli jeszcze wieksza oferte esportowa byloby naprawde spoko
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
musze pochwalic Betssona

stracilem haslo do konta a podczas procedury przypomnienia okazalo sie mail na ktorym bazowalo jest juz dawno nieosiagalny (bardzo dawno temu zakladalem i potem juz nie przywiazywalem do tego wagi), okazalo sie ze jeszcze ze zalozylem wtedy dwa konta (przez moje bledy w rejestracji, drugie nigdy nie bylo uzywane ale istnialo) co jest sprzeczne z regulaminem

mialem lekkiego w***** bo na koncie 950 zeta i juz myslalem ze bedzie jakas wojna ale okazalo sie ze mimo tych problemow udalo sie bardzo szybko odzyskac dostep

zeby mieli jeszcze wieksza oferte esportowa byloby naprawde spoko
gdybyś wygrał o jedno zero więcej nie byłoby tak wesoło, przy takich kwotach raczej żaden buk nie zaryzykuje wojny z graczem z tak błachych powodów ;)
 
Do góry Bottom