>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betsson Oszusci

Status
Zamknięty.
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
Oszukał mnie betsson na 50 euro bonusa, to co się stało to normlanie parodia

wpłaciłem 100 euro do ich kasyna , maja bonus 50% od pierwszej wpłaty automatycznie podwojenie do 50%, przy transferze nic mi nie dodało , więc napisałem na livechat, powiedziano mi, że mają problemy techniczne itp, pózniej jeszcze kilka rozmów na live chat mam je zapisane na poczcie, zbywana mnie za każdym razem wymyślając rózne dziwne historie
pisali, że mam bonus w zakładce aktywne/dostępne bonusy tym czasem nic tam nie było, po 5 rozmowch z livechatem powiedzieli, żebym napisał emial i że suport doda mi bonus rećznie, więc napisałem i czekałem na odpowiedz w miedzy czasie zacząłem grać bo wiaodmo wpłaciłem kase po to żeby grać, a nie czekać nie wiadomo ile
suport odpisał na emial ze mam bonus dostepny 50%
napisałem kolejnego email i jeszcze pare innych po wymianie 12 emiali, odpowiedzilei, że nie dadza mi bonusa bo zacząłem grać , ale mogą mi dać bonus od nastepnej wpłaty
a na stronie jest jak wół napisane ze przy transferze do kasyna bonus jest dodawany automatycznie
50% BONUS PRZY WPŁACIE
Damy Ci 50% bonus przy wpłacie do wysokości € 100!
Jak go dostać? To proste. Postępuj zgodnie ze wskazówkami poniżej.
Zaloguj się
Przejdź do Moje Konto
Kliknij na przelewy między kontami w menu pod lewej
Ustal swoje konto Kasyna jako konto przyjmujące środki
Przelej pieniądze
Wpłać € 100 i obserwuj jak natychmiast rosną do €150!
A jeśli tego jeszcze nie spróbowałeś, nie przegap naszego darmowego spina i szansy na wygranie dodatkowej gotówki w Kalendarzu Świątecznym Kasyna Betsson!

stracony czas nerwy pisanie emailii i kłócenie sie z nimi o kase która mi się należy bez skutku ZLODZIEJE I OSZUSCI UWAŻAJCIE NA NICH!! Po prostu nie poważne traktowanie klienta
 
P 58

pyzza

Użytkownik
Zły nie jest, ale bonusy wolę omijać u Nich z daleka.
Obroty w kasynie czy na grach są straszanie duże jeżeli chodzi o bonus od wpłat.

Lepiej grać za swoje albo czekać na bonusy w postaci 5 zł na gry, spiny w kasynie (są one spotykane bardzo często - za to buk ma duży ✅)

Ze swojej strony dodam, że nie ma lepszej gry w Gammes, jaką ma Betsson.
Chodzi mi o gierkę Risk it Progressive. Jako jedyni oferują dodatkowe 10-25% w zależności od ilości gier pod rząd. Można naprawdę się dorobić. Wiem bo kiedyś z darmowych 5 zł zrobiłem 700 ????
 
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
Powiem tak ...

Ja z ich 5złotówki ugrałem 700zł
OBROCILEM to tyle razy ile trzeba było.

zleciłem wyplate...i zabrali mi srodki... boo mialem 2 konta tam zalozone...tylko ze mialem je na inne nazwisko wiec kompletnie nie rozumiem za co...

kretyni
 
X 0

xcamelx

Użytkownik
Powiem tak ...

Ja z ich 5złotówki ugrałem 700zł

OBROCILEM to tyle razy ile trzeba było.

zleciłem wyplate...i zabrali mi srodki... boo mialem 2 konta tam zalozone...tylko ze mialem je na inne nazwisko wiec kompletnie nie rozumiem za co...

kretyni
no miales 2 konta co jeszcze chcesz zeby Ci wypisac zebys zrozumial?????
 
O 0

odil007

Użytkownik
Ja mam w betssonie kilka kont na inne nazwiska i nikt mi problemów z wypłatami nie robi.
Wypłacałem już z każdego konta i no problem, osobiście polecam wszystkim Betsson
 
V 256

vernix

Użytkownik
Powiem tak ...

Ja z ich 5złotówki ugrałem 700zł

OBROCILEM to tyle razy ile trzeba było.

zleciłem wyplate...i zabrali mi srodki... boo mialem 2 konta tam zalozone...tylko ze mialem je na inne nazwisko wiec kompletnie nie rozumiem za co...

kretyni
:spokodfhgfh: nie ma to jak zabawny tekst na rozpoczęcie nowego dnia.

Co do Betsson&#39;a to firma porządna, wypłaciło się od nich trochę kasy i nigdy nie robili problemu, trzeba regulamin znać...
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
ale chyba nie on zakładał ten temat tylko ja ich suport i traktowanie klienta powinni mnie przeprosić dać bonus który mi się należy i jeszcze cos dorzucić za zwłoke, a tu ani bonusa ani nic ledwo na emiale odpisują z automatu z regułkami, które maja sie nijak do całej sprawy ????

a teraz to już w ogóle nie odpisują

tlyko sobie problemów narobiłem wpłacając tam pieniądze
 
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
LUDZIE...

Konta były na inne dane osobe...człowieku.

To co już do cholery nie moge mieć tam konta i nikt z mojego kompa nie może mieć bo z tego samego IP ???

Macie sie za takich wszystko wiedzących a zero myślenia z waszej strony...

Prosze was..parapety......śmieszni jestescie ????

Przykład: BET AT HOME -- kilka kont.... normalna wyplacalnosc itp..i to na jedno nazwisko..

A regulamin mam w dupie. Bo zasada z IP nie powinna istniec...nazwisko jeszcze ok ale nie IP.

Powtarzam..konto bloknęli za konto ktore zalozylem na mnie i potem na kolege...Jeśli chodzi o to że zabrali mi za to że z jednego IP są dwa konta to ok...ale to toalny bezsens i mowie tylko jak jest... że nie powinno tak być...

Ale wielcy &quot;ZNAFCY&quot; sie udzielają zamiast czytać ze zrozumieniem.



nara
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
ci z betssona z suportu sa upośledzeni, albo nie wiem palą frana

odpisali mi jednak na email to co napisali to, aż ręce opadają

albo im sie czytać nie chce albo ja nie wiem kto tam pracuje

jeszcze w emialu do mnie WITAJ PAWEŁ zamiast Tomek
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
[...]

Ale wielcy &quot;ZNAFCY&quot; sie udzielają zamiast czytać ze zrozumieniem.

[...]
Mądralo, która umie czytać ze zrozumieniem:

W jaki sposób zakładałeś konto, że nie widziałeś regulaminu? Przy każdym zakładanym koncie w każdym buku / kasynie, zaznaczasz pole &#39;zapoznałem się z regulaminem i go akceptuje&#39; - jeżeli go nie zaznaczysz to nie założysz konta.

Jeżeli czytałbyś te regulaminy zamiast klikać gdzie popadnie wiedziałbyś, że jedno IP = jedno konto.

Ty masz regulamin w dupie, betsson ma Ciebie w dupie... prościej się nie da. Jeżeli nie podoba Ci się regulamin to nie zakładaj konta i nie wpłacaj kasy przecież nikt Cie o to nie prosił.

To, że bet-at-home jeszcze nie zablokował Ci wszystkich kont nie zmienia faktu, że jesteś naciągaczem.

A za obrażanie ludzi powinno Cie już tu dawno nie być.
 
O 0

odil007

Użytkownik
Nie rozumiem tego co wy wypisujecie. Dla was posiadanie jednego konta u bukmachera to jest rzecz święta i nigdy nigdzie nie zakładacie kilku kont. Ja prawie w każdym buku mam po 2 konta na to samo nazwisko a inne imię i na wszystkie zawsze wpłacałem kase i bezproblemowo oczywiście ją wypłacałem. Konta wam blokują bo rzucacie się na darmowe promocje jak na kiełbasę. Nie wiem dlaczego macie taką obsesję na punkcie zakładania jednego konta u buka. Można mieć 2-3 i jeśli na każde wpłacicie kasę to nie będzie żadnego problemu z wypłatą, co innego jak chcecie wypłacić bez depozytu i założyliście kilka kont, to normalka, że wam poblokują. A zakładanie tylko jednego konta na IP czy domostwo tyczy się zawsze do promocji, a nie do normalnego korzystania z usług.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Temat bez sensu, dyskusja zaczyna odbiegać od tematu, zamykam.
Jak bukmacher zastrzega sobie, że ma być jedno konto to jedno.
Jak wcześniej napiszesz do supportu to prawdopodobnie pozwoli Ci założyć drugie tylko nie pozwoli skorzystać z promocji. Ja nigdy nie miałem problemu z wypłatą kasy z żadnego bukmachera, pokerromu czy kasyna, bo nikogo na kase nie chciałem wyrobić.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
BETSSON OSZUSCI ciag dalczy
ja widze, że moderatorzy też nie za bardzo czytają, temat zamkniety, a przecież ja nie mam tam dwóch kont

po około 20 emialach , 5 rozmowach na livechacie, 4 dniach czekania i to dzieki temu , że nie odpuściłem tej sprawy dostałem bonus z przeprosinami

założyłem ten temat jeszcze raz tylko dlatego, żeby napisać , że jednak dali mi bonus, który mi się należał

EDIT trafiłem linie diabłów grantowych na devils razy 2000 za 9 centów 180 euro i na real steal na bonusie coś dało miałem za 12 centów linie dało 300 euro, ale nawet nie wiem co bo spiny kręciło i nie patrzyłem

juz trzecia stronka betlick, betsafe i betsson i na każdej wygrałem na tych dwóch gierkach
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom