>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Betsson - weryfikacja konta pokerowego.

malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
Witam.
Wygrałem w turnieju buy-in prawie 600zł, zleciłem od razu wypłatę całej sumy co by nie kusiło pograć dalej :grin:. Wchodze rano na konto i widze że kasa jest spowrotem na koncie podstawowym. Myślę o co kaman? Spróbowałem jeszcze raz zlecić wypłatę - ta sama sytuacja. Piszę do supportu, człowiek dość mało poinformowany (może dopiero zaczął tam pracować, luz) odpowiedział mi że dokumenty się zgadzają itd itd. Ale moje konto POKEROWE jest w trakcie weryfikacji i mam czekać 7 dni. Dziwne bo naprawde nieraz grywałem tam w pokera za swoje pieniądze i nie było najmniejszych problemów z wypłatą. Do 2 dni od zlecenia wypłaty pieniądze miałem na swoim koncie bankowym.
Dziwne? Czy nie? Raczej podejrzane i typowe &quot;granie na zwłokę&quot;.
No nic, pozostaje mi tylko czekać na weryfikejszyn.
Miał ktoś styczność może z podobną sytuacją jak moja?
Pozdrawiam ????
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
W pokerze można robić różne przekręty jak chociażby chip dumping więc nic dziwnego że dokładnie prześwietlają konta przed wypłatami.
E:
Poszukaj sobie w Google ja Cię to interesuje, to tylko przykład dlaczego dokładnie weryfikują konta pokerowe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
Myślę że przy chip dumpingu gdyby Cię o niego podejrzewali od razu zablokowali by Ci konto miałem tak kiedyś co prawda nie w betsson ale na tym samym poker roomie.
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
O żadnych tego typu oszustwach w mojej sytuacji nie ma mowy, bo zawsze gram sam. Najbardziej mnie martwi te 7 dni na ich weryfikacje. Trochę długo...
@ alkoterror - Również kazali ci czekać w podobnej sytuacji 7 dni? Czy trwało to krócej?
 
alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
O żadnych tego typu oszustwach w mojej sytuacji nie ma mowy, bo zawsze gram sam. Najbardziej mnie martwi te 7 dni na ich weryfikacje. Trochę długo...
@ alkoterror - Również kazali ci czekać w podobnej sytuacji 7 dni? Czy trwało to krócej?
Po prostu go zablokowali i to dość szybko. Już po zablokowaniu dostałem info na email o tym. Także wydaje mi się że u Ciebie będzie chodzić o coś innego. W każdym razie chip dumpingiem się nie martw.
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Weryfikacja w kazdej firmie moze trwac do 14 dni zgodnie z przepisami LGA.

Zobacz na koncie czy nie masz jakiegos dokumentu doslac .To co pisza na LC w takich przypadkach nie ma wiekszego znaczenia.Jesli wszystko masz zatwierdzone to nic wiecej nie zrobisz i pozostaje czekac.Betsson to powazna firma wiec nie masz o co sie martwic
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
Dzisiaj wieczorem dostałem maila, że moje konto zostało zweryfikowane i mogę już zlecić wypłatę.
To tak dla tych co będą mieli podobną sytuacje w przyszłości z betssonem.
Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom