>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betsson Wypłata na Inne Konto Bankowe

anarky 0

anarky

Użytkownik
Witam
Otóż mam pytanie.

Mój kolega zgubił kartę kredytową i nie może przez 2 tygodnie wybierać kasy z konta bankowego dopóki nie wyrobią mu nowej.

Postanowił zlecić wypłatę na moje konto Bankowe abym ja bym mógł wypłacić mu środki.

Oczywiście moje konto bankowe jest na moje dane a jego konto w Betsson na jego.

Przy wypłacie na Konto Bankowe Betsson prosi jedynie o Numer konta i nic po za tym....

Pytanie brzmi...Kasa powinna dojść bez problemów ??

Bo kiedyś tak wypłacałem z Unibetu i doszła bezproblemowo a była to dość duża suma ????

To takie pytanie z ciekawosci bo wczoraj właśnie zleciłem mu owa wypłatę na moje konto.

Z góry dzieki i Pozdro
 
geneeric 0

geneeric

Użytkownik
Najlepsze info uzyskasz zawsze od miłej Pani/miłego Pana na live chacie betssona. Ja zawsze uzyskiwałem żetelne informacje. Może lepiej zapytać tam, po co niepotrzebnie ryzykować stratę kasy? ;)
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
Zdecydowanie popieram Geneerica. W Twoim interesie jest spytanie obsługi Betsson czy jest to problem. Dobrze jest wyjaśnić sytuację i unikać niepotrzebnych &quot;starć&quot; w przyszłości. Dostaniesz zgodę i wysyłasz kasę ????
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Powinno dojść, dla banku najważniejszy jest numer konta więc raczej nie odrzucą przelewu ( mBank na pewno nie odrzuca). Ewentulanie w przyszłości mogą wystąpic jakieś problemy, ale wątpie. A kasy na pewno nie mogą Ci skonfiskować.
 
anarky 0

anarky

Użytkownik
w Niedziele zrobiłem Wypłatę i do tej pory nie mam nic.

Na LiveChat babka powiedziała, że idzie od 3 do 5 dni a wcześniej mówiono mi że najpozniej do środy otrzymam...

Śmich...czekam do jutra jak jutro nie dojdzie to już coś na pewno nie tak jest chociaż na chacie mowili ze ok jest wszystko...no zobaczymy jutro.
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
A trzeba jakieś scany wysyłać żeby przelać na konto bankowe albo wcześniej robić wpłatę ta metodą?
Ja wpłacałem jakieś 2 lata temu przez MB alke teraz nie mam MB w opcjach wypłaty tylko transfer bankowy? Dojdzie kasa jak zlecę?
I czy jest jakaś opłata pobierana?
 
Do góry Bottom