• Witamy na bukmacherskie.com
    1. 728x90 - 1000 PLN Bonus Powitalny

Betsson Wypłata na Inne Konto Bankowe

Temat na forum 'Betsson' rozpoczęty przez Anarky, Listopad 14, 2009.

Więcej tematów od Anarky
    1. Anarky Dobrze znany użytkownik

Anarky
      Polubienia:
      0
      Witam
      Otóż mam pytanie.

Mój kolega zgubił kartę kredytową i nie może przez 2 tygodnie wybierać kasy z konta bankowego dopóki nie wyrobią mu nowej.

Postanowił zlecić wypłatę na moje konto Bankowe abym ja bym mógł wypłacić mu środki.

Oczywiście moje konto bankowe jest na moje dane a jego konto w Betsson na jego.

Przy wypłacie na Konto Bankowe Betsson prosi jedynie o Numer konta i nic po za tym....

Pytanie brzmi...Kasa powinna dojść bez problemów ??

Bo kiedyś tak wypłacałem z Unibetu i doszła bezproblemowo a była to dość duża suma :)

To takie pytanie z ciekawosci bo wczoraj właśnie zleciłem mu owa wypłatę na moje konto.

Z góry dzieki i Pozdro

2. Geneeric Nowy użytkownik

Geneeric
      Polubienia:
      0
      Najlepsze info uzyskasz zawsze od miłej Pani/miłego Pana na live chacie betssona. Ja zawsze uzyskiwałem żetelne informacje. Może lepiej zapytać tam, po co niepotrzebnie ryzykować stratę kasy? ;)

3. kha1 Dobrze znany użytkownik

kha1
      Polubienia:
      0
      Zdecydowanie popieram Geneerica. W Twoim interesie jest spytanie obsługi Betsson czy jest to problem. Dobrze jest wyjaśnić sytuację i unikać niepotrzebnych "starć" w przyszłości. Dostaniesz zgodę i wysyłasz kasę :)

4. marasking Dobrze znany użytkownik

marasking
      Polubienia:
      0
      Powinno dojść, dla banku najważniejszy jest numer konta więc raczej nie odrzucą przelewu ( mBank na pewno nie odrzuca). Ewentulanie w przyszłości mogą wystąpic jakieś problemy, ale wątpie. A kasy na pewno nie mogą Ci skonfiskować.

5. Anarky Dobrze znany użytkownik

OP
      OP
      Anarky
      Polubienia:
      0
      w Niedziele zrobiłem Wypłatę i do tej pory nie mam nic.

Na LiveChat babka powiedziała, że idzie od 3 do 5 dni a wcześniej mówiono mi że najpozniej do środy otrzymam...

Śmich...czekam do jutra jak jutro nie dojdzie to już coś na pewno nie tak jest chociaż na chacie mowili ze ok jest wszystko...no zobaczymy jutro.

6. Anarky Dobrze znany użytkownik

OP
      OP
      Anarky
      Polubienia:
      0
      Ok mieli problem techniczny kasa doszła

7. matiq Dobrze znany użytkownik

matiq
      Polubienia:
      0
      A trzeba jakieś scany wysyłać żeby przelać na konto bankowe albo wcześniej robić wpłatę ta metodą?
      Ja wpłacałem jakieś 2 lata temu przez MB alke teraz nie mam MB w opcjach wypłaty tylko transfer bankowy? Dojdzie kasa jak zlecę?
      I czy jest jakaś opłata pobierana?

Poleć forum