>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

betssson obrót bonusu

L 0

lukas2402

Użytkownik
witam mam takie pytanie dostałem 10 spinów wygrałem z tego 5 euro. nie mogłem za to postawic zakladu wiec zaczałem grac w kasynie udalo mi sie ugrac 25 euro jednak dalej nie moge postawic zakladu. czy ktos moze cos doradzic jak pieniadze z kasyna przelac na zaklady sportowe?
 
B 202

-bp-

Użytkownik
Musisz zrobic przelew miedzy kontami
W prawym gornym rogu jest OPCJA PRZELEW dajesz to potem NA KONTO BETSSON i tyle ;)
 
L 0

lukas2402

Użytkownik
dzieki ale jest jeszcze jeden problem pisze ze kwota zablokowana w bonusie. skoro bonusu mialem 5 euro(to ze spinow) to czemu nie moge przelac pozostalych 20euro?
 
B 202

-bp-

Użytkownik
Powinno isc przelac nadwyzke powyzej tej 5 wygranej ze spinów musisz sam tam pokombinowac napewno pujdzie ;)
Pozatym zakłady są zablokowane do jutra takie jest info supportu bo maja niby aktualizacje , która trwa od wczoraj od godziny ok 21 , wiec kuponu nie puscisz dzis
 
L 0

lukas2402

Użytkownik
próbuje przelac ale wlasnie nie moge zadnym sposobem. pisze tam jakas mozliwosc anuluj bonus jesli to wybiore czy bede mogl przelac chociaz te wygrane pieniadze?
 
B 202

-bp-

Użytkownik
próbuje przelac ale wlasnie nie moge zadnym sposobem. pisze tam jakas mozliwosc anuluj bonus jesli to wybiore czy bede mogl przelac chociaz te wygrane pieniadze?
Tak zaznacz anuluj bonus wlasnie to chodzi o to ze Ci odejmą tą 5 wygrana na darmowych spinach a 20 euro zostanie co ugrałeś
 
B 202

-bp-

Użytkownik
a zebym zagrał za te 5 i przegrał to wzieloby mi z bonusu czy z wygranych? bo troche mi szkoda to prawie 20 zł;PP
weznie Ci z wygranych jak przegrasz to potem tylko 15 bedziesz mogł przelac na zakłady
 
L 0

lukas2402

Użytkownik
You haven&#39;t made a deposit to Betsson and therefore not fulfilled the requirements to be able to forfeit a bonus. to mi wyskoczylo mozna jakos to ominac?
 
B 202

-bp-

Użytkownik
Ja tam robiłem depozyt wiec juz Ci raczej w tej sytuacji nie pomoge może ktos miał tez taki komunikat , wiec może ktos sie wypowie w tym temacie ...
 
L 0

lukas2402

Użytkownik
&quot;Nie dokonano wpłaty, a zatem nie zostały spełnione wymogi, aby móc przepada bonus.&quot; moze ktos wie ile trzeba wplacic albo ile razy trzeba obrocic ten bonus zebym mogl uzyc wygranych pieniedzy na zakladach??
 
Do góry Bottom