>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Bettilt - Bonus 500PLN, freebet, cashback i bilety na mecz Polska - Rumunia!

Status
Zamknięty.
D 0

dziberts

Użytkownik
Tak czytam historię tej osoby przegrywającej batalię z zachodnią firmą i pomyślałem sobie,że to dobrze że macie Koledzy 100% pewności,że nie jest to,wcale nie taka stara kobieta,chcąca pobawić się bukmacherką. Inaczej okazać mogłoby się,że to forum jest tylko zbiorowiskiem zawistnych i zakompleksionych frustratów,szczęśliwych mogąc zgnoić kogoś kto w przypływie paniki przed utratą ogromnej kwoty popełnił wielki błąd myśląc,że znajdzie tu wsparcie ,radę i pomoc. Całe szczęście,że wiecie na pewno.
 
J 0

jkolacka

Użytkownik
Mark mógłbyś pisać powód wyrzucenia (ban) kogoś z forum?
Czy na to także jesteś zbyt mało inteligentny?

&quot;Szanowna Pani Jadwigo!
Zgodnie z poleceniem Kahnawake Gaming Commission oraz naszego działu prawniczego mamy pełne prawo odmówić Pani gry na naszej stronie.
Postanowiliśmy jednak odblokować Pani konto w celu wypłaty środków na koncie. Po zleceniu wypłat Pani konto zostanie na zawsze zablokowane w naszym serwisie.
Z wyrazami szacunku,
Zespół Bettilt&quot;
Takze finalnie Bettilt wypłacił wszystkie moje środki, ale jest to dla mnie nauczka, ze widocznie nie wszystko jest dla ludzi, a tym bardziej dla kobiet.
Natomiast to forum zapamietam jako najgorsze miejsce, gdzie nie mozna liczyc na zadna pomoc i jest sie z gory skreslanym z racji płci i wieku.
Forum nastawione ewidentnie tylko na zyski, a nie na pomoc uzytkownikom.

Mark to konto takze mozesz zbanowac, tylko to potrafisz robic.
Ale nie martw sie, jest dla Ciebie nadzieja - madrosc przychodzi z wiekiem.
Pozdrawiam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Natomiast to forum zapamietam jako najgorsze miejsce, gdzie nie mozna liczyc na zadna pomoc i jest sie z gory skreslanym z racji płci i wieku.
Paradoksalnie to dzięki forum otrzymałaś środki ????
Mimo wszystko pozdrawiamy i proponujemy grać w naziemnych bukach ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Kasa na Skrill została wczoraj do wszystkich wysłana. Jak ktoś nie ma to priv.
Lista o dopisanie freebetów również została wysłana wczoraj, powinni już dopisać.
Biletów nie udało nam się załatwić, dlatego będzie rekompensata - 200zł na Skrill. Jutro szczegóły.
 
M 1

mostu

Użytkownik
@shingper, wykorzystałem kod i dostałem 50zł, na jakiej zasadzie są warunki obrotu? Nie mogę nigdzie znaleźć

EDIT: Ok znalazłem, wymagany obrót to 250zł.
 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
Kasa na Skrill została wczoraj do wszystkich wysłana. Jak ktoś nie ma to priv.
Lista o dopisanie freebetów również została wysłana wczoraj, powinni już dopisać.

Biletów nie udało nam się załatwić, dlatego będzie rekompensata - 200zł na Skrill. Jutro szczegóły.
I co się stanęło z tymi 200 złociszami?
Freebeta też nie uświadczyłem żadnego
 
pawczak9 76

pawczak9

Użytkownik
Czuje sie troche wydymany zalozylem konto tylko po to by brac udzial w konkursie o bilety a tu konkursu brak, miala byc rekompensata tez brak, troche to niepowazne
 
pawczak9 76

pawczak9

Użytkownik
Oczywiscie jak zwykle zero odpowiedzi ze strony administracji forum, a za polecenie strony kasa wzieta, tak samo jak poleca strone ktora pozniej nie wyplaca kasy to tez cisza zalosne
 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
Buk bardzo w porządku,bonus bardzo fajny więc ja może niekoniecznie czuje się wydymany ale postawa admina jest ze wszech miar irytująca.
Nawet zwykłe spierdalaj byłoby lepsze niż takie nieustanne ignorowanie i unikanie odpowiedzi
 
pawczak9 76

pawczak9

Użytkownik
Dokladnie jak sie powiedzialo a to trzeba powiedziec b
&quot; Kasa na Skrill została wczoraj do wszystkich wysłana. Jak ktoś nie ma to priv.
Lista o dopisanie freebetów również została wysłana wczoraj, powinni już dopisać.
Biletów nie udało nam się załatwić, dlatego będzie rekompensata - 200zł na Skrill. Jutro szczegóły.&quot;
i cisza 2 mieisiace ????
 
jurko8 20

jurko8

Użytkownik
Konta już chyba założyć tam nie można ? Założyłem konto, na email przyszedł link aktywacyjny i ciach ... nie można dokończyć rejestracji bo blokują stronę ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom