>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bettson - mały problem, potrzebna pomoc

S 0

smulak123

Użytkownik
Witam,
Mam mały problem z bettsonem, mianowicie:
Wczoraj na ich stronie wraz z kolegą znalezliśmy parę błędów które wykorzystaliśmy na swoją korzyść : dokładnie mecze w tenisa które odbywały się wczoraj w godzinach wieczornych, na betssonie były zapisane ze są dziś rano. Więc będą sprytnym obstawiliśmy dokładne wyniki zakończonego meczu i zgarnęliśmy niezłą sumkę za nic w zasadzie. Pieniądze do nas dotarły, zleciliśmy wypłatę. I teraz ten problem:
Na koncie mam -xxxzł (zlecona wypłata), pieniądze są w drodze na moje konto, nie mam tam wrzuconego dowodu tożsamości (wiem, zaraz powiecie ze w ten sposób pieniądze do mnie nie dotrą - otóż też tak myślałem ale robiłem tam już kilka wypłat i pieniądze dochodziły bezproblemowo) zastanawiam się czy będę miał z tego jakieś konsekwencje? - Bo po prawdzie oszukałem ich, ale z drugiej strony jest to z ich błędu i nie wiedzą naprawdę czy jestem tym za kogo się na tej stronie podaję. Proszę o pomoc, sorki że tak dużo tekstu do czytania.. ????
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Na koncie mam -xxxzł
Masz ujemny stan konta mówiąc dokładniej?

W takim wypadku, o ile i tym razem kasa do Ciebie dojdzie, to nic nie mogą zrobić. Będziesz mieć po prostu ujemny stan konta i są dwie opcje. Mianowicie, albo Ty sam to uregulujesz, bo bukmacher nie wyjdzie po czasie z taką miłą inicjatywą, bądź odwrotnie - po jakimś czasie zagadasz z supportem i sami odejdą od tego wyrównując stan konta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 0

smulak123

Użytkownik
tak dokładnie, mam ujemny stan konta - moglem tak to opisać.
Chodzi mi po prostu czy nie bedę miał z tego powodu jakiś problemów prawnych czy innych dupereli. Bo obstawiać wiadomo mogę na innej stronie bukmacherskiej ;)
 
Do góry Bottom