>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betway

A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Nie poradzili sobie bo zrobili chałę. Mnie nawet nie zainteresowało by otwierać tam konto. Jak zrobią poważną stronę i poważny support to i klientów będą mieli. Nie po to za licencję płacili by tak szybko rezygnować.
Licencja to nie majątek, a utrzymanie bukmachera z obsługą to koszty o wiele wieksze. Szanse , aby zaistnieć na rynku polskim praktycznie zerowe Screenshot_20240110-122943_Chrome.jpg
 
El Paso 2,2K

El Paso

Użytkownik
Są jakieś nowe informacje w ich sprawie? Wszędzie głucho, nie pamiętam żeby buk się tak szybko zawinął z rynku jak oni. Zanim znikneli support odpowiadał, że wroca na 100% z atrakcyjną promocją dla graczy.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Są jakieś nowe informacje w ich sprawie? Wszędzie głucho, nie pamiętam żeby buk się tak szybko zawinął z rynku jak oni. Zanim znikneli support odpowiadał, że wroca na 100% z atrakcyjną promocją dla graczy.
Wierzysz w te bajki, że wrócą? Nie dali rady to zawinęli manatki
 
thecakeisaspy 2K

thecakeisaspy

Użytkownik
Mieli dobrą ofertę na MLB, zagrałem tam chwilę, rozliczyli mi przegrany kupon na plus i nie poprawili.. ale wypłata szła zwykłymi przelewami chyba 5 czy 7 dni i odpuściłem po tym granie tam.. oferty szkoda ale buk dramatyczny, niech nie wracają i nie kuszą..
 
R 0

rjberet

Użytkownik
jest z nimi jakis kontakt pod tym [email protected] ? bo mam tam dlugoterminowy ktory moze wejsc no i wez teraz odzyskuj pieniadze jak ani strony ani supportu

w mejlach pisali ze zaklady sa utrzymane i ze kase wyplaca jak dlugoterminowki wejda

tylko do kogo to teraz zglaszac jak support nie odpowiada do tego GM Gaming Limited?
 
G 3,3K

grubaryba

Użytkownik
jest z nimi jakis kontakt pod tym [email protected] ? bo mam tam dlugoterminowy ktory moze wejsc no i wez teraz odzyskuj pieniadze jak ani strony ani supportu

w mejlach pisali ze zaklady sa utrzymane i ze kase wyplaca jak dlugoterminowki wejda

tylko do kogo to teraz zglaszac jak support nie odpowiada do tego GM Gaming Limited?
mam analogiczną sytuację - coś sie zmieniło u Ciebie jeśli idzie o odpowiedź z ich strony?
 
Do góry Bottom