>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betway

K 123

karwan1988

Użytkownik
Ten betway ma nieogarnietych ludzi na czacie ;)
Rozmawiałem z jakimiś angolami wczoraj, oczywiście dla Polaków nie ma bonusu, ale piszę im że jestem polakiem mieszkającym w UK, to zaraz mówi że sprawdzi, sprzwdza mówi że ok, że bonus 250F do 100%, za chwile mówi, nie jednak inny już jest 100F. Dodaje że nie zalożę konta i nie zagram z Polskiego IP. Później pytam o support z PL, piszą że będzie jutro. Więc dziś piszę, ktoś twierdzi że Polak będzie za godzinę. Mija godzina...piszę, &quot;dzisiaj nie będzie polskiego supportu&quot; ????
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Czy jest ktoś w stanie pomóc mi z wypłatą na konto bankowe? To co przechodzę z betwayem przechodzi ludzkie pojęcie, miliard jakichś niepotrzebnych informacji, a na supporcie nie potrafią mi pomóc.
http://imgur.com/a/rxZyd nie wiem dlaczego obrazek się nie wyświetla
Na czerwono zaznaczyłem te pozycje których nie rozumiem. W supporcie powiedzieli mi żebym się skontaktował z bankiem. Tak zrobiłem ale chyba nawet oni nie wiedzą o co chodzi. Jako kod sort podali mi cyfry od 3 do 10 z mojego numeru konta, a betway twierdzi że liczb powinno być 9...
edit: Moja sprawa skończyła się na tym, że w końcu trafiłem na ogarniętą osobę w supporcie, która zleciła przelew za mnie. Nigdy więcej nie zagram na betway.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
nie wiem, czy to ważne ale info:
Betway będzie normalnie po 1 kwietnia dostępny do Polaków - tak jak dotychczas.
 
bigi3 16

bigi3

Użytkownik
Właśnie zamknęli konta Polakom! Ze wszystkimi pieniędzmi jakie miałem, nie informując wcześniej. Jakieś informacje?
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Nie zbyt pochopne.. Ja też mam zamknięte i na LC właśnie otrzymałem info, że dzisiaj zapadła decyzja..
Z wypłatami oczywiście problemu nie ma.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Szkoda, że nie dali żadnego info. Rozmawiałem z supportem i wypłaty dla Polaków realizują ręcznie, więc nawet nie trzeba się upominać o nie. Jasne jest, że chwilę im to zajmie. Na konta na ich stronie nie da się nawet zalogować, wyskakuje błąd tak, jakby dane logowania były błędne. Wszystkie stawki za nierozliczone zakłady zostaną zwrócone.
 
T 133

thorngal

Użytkownik
&quot;Dear Tomasz
username: xxxxx
Your balance is at the moment 37.92 PLN
According to our rules and conditions, we can only make withdrawals of funds in the amount of 10 euro or higher.
Thank you for your understanding .
Please do not hesitate to contact us if you have any concerns or queries .
Our friendly support is available 24/7 for your convenience !
Warm Regards,
Irena
Zespół Betway&quot;

Taki miły akcent na koniec.. aż się pochwalić muszę ????
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dostal ktos od nich kase?
Od tygodnia cisza.
Trzeba przyznać, że się ociągają, bądź specjalnie to przeciągają. Po długiej korespondencji otrzymałem zapewnienie, że do piątku powinni wypłacić pieniądze.
 
A 0

adriano999

Użytkownik
przestrzegam grac na betwayu jako nowicjusz wplacilem tam kase. Zabrali mi 1000 eur 3 x trafiony zaklad. Kiedy chcialem wyplacic ponizszy list!
Zamkneli konto nie wyplaca..
Hi Adrian

Account Number - ady999

This e-mail is regarding our latest conversation on the phone regarding your account.

Please be advised that our Operations Department has advised that your account has been locked under Business Management and the decision is final.

The funds will not be paid to you either.

Please have a read of 16.3 in our Terms which should give you a better understanding of what has been actioned. - https://betway.com/policies/terms/

16.3.1 Betway reserves the right to cancel your account for any reason whatsoever at any time without notifying you. Any balance in your account at the time of such a cancellation will be credited to your credit/debit card or financial account.

Trust the above e-mail finds you well.

All the best,
Chandré
 
Do góry Bottom