>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BetWinner - Pytania, opinie, ogólne informacje

tnf 253

tnf

Użytkownik
to powiedz czy wygrywasz i jeśli tak to ile wypłaciłeś najwięcej bez problemów ? ten buk to zwykły scam dla dzieci co grają za stówkę. Gdy wygra się dobrą sumę to są już problemy
 
A 320

azael

Użytkownik
Cały czas do przodu i wszystkie wypłaty bez problemu. Wypłaty nie duże bo i tak dziennie mogę tylko 1k z bankomatu wypłacać.
Poza tym każdy używający mózgu powinien wiedzieć że od zagranicznych buków nie zleca się dużych kwot do wypłat
 
A 320

azael

Użytkownik
To pochwaliłem. Konto przyblokowane (brak możliwości zawierania zakładów i wypłat) i żądanie po raz drugi w przeciągu tygodnia weryfikacji. Jakiś absurd.
 
A 45

as1996

Użytkownik
i jak? udało się wypłacić?
Ja wpłaciłem pierw 50, teraz 130 - coś tam ugrałem i zobaczymy jak pójdzie wypłata ????
Nooo to wypłaciłem, konto założone na mnie, wpłata trustly z mojego konta, wszystko zweryfikowane, a wypłata - uwaga - 100 zł nie chce przejść... haha, omijajcie tego buka szerokim łukiem. Na 1xbecie nie miałem nigdy, najmniejszego problemu.
 
A 45

as1996

Użytkownik
Ok, wypłata wyszła. Podobno był jakiś problem. Zleciłem kolejne dwie wypłaty, też wyszły. Zobaczymy czy dojdą na konto. Patrząc na działanie strony, to faktycznie działa o wiele szybciej niż 1xbet.
 
C 54

cp-company

Użytkownik
Przy wypłacie uwaga ! 490 zł dodatkowa weryfikacja mimo, że ja przeszedłem oczywiście... Odradzam tam granie !! Już chyba lepiej na tym Sportingbullu mimo słabszych kursów to mają wypłatę na skrill codziennie
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Weryfikację przeprowadzają w sposób losowy
Losowy? Przecież w takiego typy bukach jak Wy, 1xbet, fonbet i podobne zdecydowana większość weryfikacji (w tym tej najtrudniejzej; z 10 rachunkami i selfi na tle wiadomości) jest przy próbie wypłaty albo zaraz po większej wygranej. Nie weryfikujecie w taki, losowy sposób tych, którzy grają za piątaka i dokładają do interesu
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
C 54

cp-company

Użytkownik
Chlopie, nie kompromituj się już może. Trochę się już w to bawię ale za 5 stówek nie miałem nigdzie żadnej weryfikacji dodatkowej. Wypłacam ten hajs jak Bóg pozwoli i nara bo z amatorami nie będę współpracował.
 
A 320

azael

Użytkownik
Jest na liście ale co z tego jak wypłaty nie przechodzą od paru dni. Na czacie oraz w mailu dostałem informację że są problemy techniczne z wypłatami. Jak się buka ogrywa to trudno się dziwić że są jakieś problemy.
 
Do góry Bottom