>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bety-czarnego

J 17

jaskier7

Użytkownik
Cześć, siedząć na facebooku, coraz częściej trafiam na reklamy stron, które proponują np. 3-miesięczny pakiet typów do obstawiania, za określoną stawkę.
Krótko i na temat-co sądzicie na temat takich portali?
W temacie podałem przykładowy portal. Ciekaw jestem waszych opinii, bo się zastanawiałem, czy nie zainwestować.
Pozdrawiam.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wszystkie tego typu &quot;serwisy&quot; to nic innego jak ściema. Często kasowane są negatywne opinie na fejsie, tak aby zostawić tylko te pozytywne.
Nie warto się nad tym zastanawiać, a tym bardziej inwestować chajs. Zdecydowanie lepsze typy znajdziesz na naszym forum.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Cześć, siedząć na facebooku, coraz częściej trafiam na reklamy stron, które proponują np. 3-miesięczny pakiet typów do obstawiania, za określoną stawkę.
Krótko i na temat-co sądzicie na temat takich portali?
W temacie podałem przykładowy portal. Ciekaw jestem waszych opinii, bo się zastanawiałem, czy nie zainwestować.
Pozdrawiam.
Było bardzo wiele tematów już o tym i zawsze wniosek jest ten sam, że w większości to facebookowy scamm a jak chcesz typy to są od tego strony monitorujące typrów lub nawet forum na którym jesteś :]
 
ndbad 40

ndbad

Użytkownik
Ja tam gram z nimi od czerwca i jakoś nie narzekam. Ostatni tydzień może nie jest idealny, ale w czerwcu wykręcili mi pare ładnych kółek. Nie namawiam do inwestycji, tylko mówię jak było.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Podzielam powyższe opinie o tym że takie profile to scam. Na fejsbuku nie zarobisz pieniędzy ma typach. Tacy biznesmeni wiedzą że na takim portalu znajdą stado pelikanów łykających ładnie przerobione kupony.
Usuwane negatywne komentarze a gdy coś z profilem nie wypali to zakładana jest nagle nowa świetna strona z masa komentarzy typu: polecam, polecam, super typy.
Ale ludzie są głupi i dają się dalej nabierać. Takich mi w ogóle nie szkoda
 
C 31

cashbysport

Użytkownik
Jeśli już szukasz koniecznie na Facebooku, to patrz zawsze czy dany typer ma gdzieś udokumentowaną historię swoich typów. Jednym z takich portali, gdzie typerzy mogą pokazywać swoje wyniki w przeszłości jest BlogaBet, a szczególnie konto płatnego bloga do sprzedaży typów. Wtedy typy rozlicza administracja serwisu i typer oszukiwać nie może ???? Pozdrawiam
 
G 17

gonicpieniadz

Użytkownik
A tu jest jeszcze lepszy Patryk Tipster (ma taki profil na Facebook) i stronę www patryktipster pl , szkoda że zapomniał roczną historię typów poprzeć zewnętrznym monitoringiem, a ostatnio stworzył własny &quot;monitoring&quot; na Facebook. Za kogo oni mają ludzi?
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
A tu jest jeszcze lepszy Patryk Tipster (ma taki profil na Facebook) i stronę www patryktipster pl , szkoda że zapomniał roczną historię typów poprzeć zewnętrznym monitoringiem, a ostatnio stworzył własny &quot;monitoring&quot; na Facebook. Za kogo oni mają ludzi?
Problem w tym, że znajdują niestety takie osoby ????
 
G 17

gonicpieniadz

Użytkownik
Mam pseudo cwaniaczkow, a historia podobno od 09.2016. ale pewnie głąbek będzie pisał ze historia jest prawdziwa tyle ze później powstała strona którą uzupełnił. Najlepsze jest że podaje numer tel a każda rozmowę nagrywa.
A tak na marginesie jak to sprawdziłes? Mam niedostępny e-mail forumowy więc pytam tutaj!
 
stefangitara 979

stefangitara

Użytkownik
Mam pseudo cwaniaczkow, a historia podobno od 09.2016. ale pewnie głąbek będzie pisał ze historia jest prawdziwa tyle ze później powstała strona którą uzupełnił. Najlepsze jest że podaje numer tel a każda rozmowę nagrywa.

A tak na marginesie jak to sprawdziłes? Mam niedostępny e-mail forumowy więc pytam tutaj!
whois. domaintools. com (nie mogę wrzucać linków) do sprawdzenia domeny, curl do sprawdzenia daty logo, 2017 w stopce widoczne gołym okiem ;)
 
G 17

gonicpieniadz

Użytkownik
Ten patryktipster pl to fake ma konto na Facebook pod loginem Patryk Tipster i usuwa komemtarze, zresztą tam w ogóle to pustka i nie bez powodu. Nie wiem na co liczą te gimbasy ale prostytutka zasługuje na większy szacunek jak oni
 
Do góry Bottom