• Witamy na bukmacherskie.com
    1. 728x90 - 1000 PLN Bonus Powitalny

Bety-czarnego

Temat na forum 'Kącik Ogólnobukmacherski' rozpoczęty przez Jaskier7, Sierpień 24, 2017.

Więcej tematów od Jaskier7
    1. Jaskier7 Aktywny użytkownik

Jaskier7
      Polubienia:
      0
      Cześć, siedząć na facebooku, coraz częściej trafiam na reklamy stron, które proponują np. 3-miesięczny pakiet typów do obstawiania, za określoną stawkę.
      Krótko i na temat-co sądzicie na temat takich portali?
      W temacie podałem przykładowy portal. Ciekaw jestem waszych opinii, bo się zastanawiałem, czy nie zainwestować.
      Pozdrawiam.

2. Marcin-Odra Forum VIP

Marcin-Odra
      Polubienia:
      22
      Wszystkie tego typu "serwisy" to nic innego jak ściema. Często kasowane są negatywne opinie na fejsie, tak aby zostawić tylko te pozytywne.
      Nie warto się nad tym zastanawiać, a tym bardziej inwestować chajs. Zdecydowanie lepsze typy znajdziesz na naszym forum.

3. Sven Dobrze znany użytkownik

Sven
      Polubienia:
      8
      Było bardzo wiele tematów już o tym i zawsze wniosek jest ten sam, że w większości to facebookowy scamm a jak chcesz typy to są od tego strony monitorujące typrów lub nawet forum na którym jesteś :]

4. celebryta Nowy użytkownik

celebryta
      Polubienia:
      0
      Potwierdzam-dno,łączą 2,3 typy w ako ok 2,i nawet te typy po 1,20 często zawodzą,

5. $!NDBAD Nowy użytkownik

$!NDBAD
      Polubienia:
      0
      Ja tam gram z nimi od czerwca i jakoś nie narzekam. Ostatni tydzień może nie jest idealny, ale w czerwcu wykręcili mi pare ładnych kółek. Nie namawiam do inwestycji, tylko mówię jak było.

6. zksstal Dobrze znany użytkownik

zksstal
      Polubienia:
      5
      Podzielam powyższe opinie o tym że takie profile to scam. Na fejsbuku nie zarobisz pieniędzy ma typach. Tacy biznesmeni wiedzą że na takim portalu znajdą stado pelikanów łykających ładnie przerobione kupony.
      Usuwane negatywne komentarze a gdy coś z profilem nie wypali to zakładana jest nagle nowa świetna strona z masa komentarzy typu: polecam, polecam, super typy.
      Ale ludzie są głupi i dają się dalej nabierać. Takich mi w ogóle nie szkoda

7. GonicPieniadz Dobrze znany użytkownik

GonicPieniadz
      Polubienia:
      7
      Nie ma darmowej publicznej histori typowania (wiarygodnej) to nie ma poważnego traktowania. Facebook to nie jest wiarygodność!

Ostatnia edycja: Sierpień 28, 2017
    8. CashBySport Dobrze znany użytkownik

CashBySport
      Polubienia:
      3
      Jeśli już szukasz koniecznie na Facebooku, to patrz zawsze czy dany typer ma gdzieś udokumentowaną historię swoich typów. Jednym z takich portali, gdzie typerzy mogą pokazywać swoje wyniki w przeszłości jest BlogaBet, a szczególnie konto płatnego bloga do sprzedaży typów. Wtedy typy rozlicza administracja serwisu i typer oszukiwać nie może :) Pozdrawiam

9. ForHend Nowy użytkownik

ForHend
      Polubienia:
      0
      Ja często trafiam na oferty pewnych biznesów... i jakoś w nie nie wierzę :)
      Kto normalny sprzedaje kurę noszącą złote jaja???

10. GonicPieniadz Dobrze znany użytkownik

GonicPieniadz
      Polubienia:
      7
      A tu jest jeszcze lepszy Patryk Tipster (ma taki profil na Facebook) i stronę www patryktipster pl , szkoda że zapomniał roczną historię typów poprzeć zewnętrznym monitoringiem, a ostatnio stworzył własny "monitoring" na Facebook. Za kogo oni mają ludzi?

11. Sven Dobrze znany użytkownik

Sven
      Polubienia:
      8
      Problem w tym, że znajdują niestety takie osoby :(

12. GonicPieniadz Dobrze znany użytkownik

GonicPieniadz
      Polubienia:
      7
      No właśnie , a czy potrafi ktoś sprawdzić za pomocą neta czy strona (historia typów) z www patryktipster pl nie powstała w jeden dzień?

13. StefanGitara Użytkownik

StefanGitara
      Polubienia:
      3
      Domena powstała 10 lutego 2017 roku, logo jest z 8 kwietnia, stopka wskazuje na 2017 rok.

14. GonicPieniadz Dobrze znany użytkownik

GonicPieniadz
      Polubienia:
      7
      Mam pseudo cwaniaczkow, a historia podobno od 09.2016. ale pewnie głąbek będzie pisał ze historia jest prawdziwa tyle ze później powstała strona którą uzupełnił. Najlepsze jest że podaje numer tel a każda rozmowę nagrywa.

A tak na marginesie jak to sprawdziłes? Mam niedostępny e-mail forumowy więc pytam tutaj!

Ostatnia edycja: Sierpień 28, 2017
    15. StefanGitara Użytkownik

StefanGitara
      Polubienia:
      3
      whois. domaintools. com (nie mogę wrzucać linków) do sprawdzenia domeny, curl do sprawdzenia daty logo, 2017 w stopce widoczne gołym okiem ;)

16. GonicPieniadz Dobrze znany użytkownik

GonicPieniadz
      Polubienia:
      7
      Ten patryktipster pl to fake ma konto na Facebook pod loginem Patryk Tipster i usuwa komemtarze, zresztą tam w ogóle to pustka i nie bez powodu. Nie wiem na co liczą te gimbasy ale prostytutka zasługuje na większy szacunek jak oni

Poleć forum