>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2013/2014 -Kontiolahti 13.03-16.03.2014

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Przedostatnie zawody biathlonowe, tym razem przenosimy się do Finlandii do malowniczej mieściny Kontiolahti.
13.03 - 16.03.2014 - Kontiolahti
13.03 - 15:10 Sprint Men
13.03 - 17:45 Sprint Women 15.03 - 12:15 Sprint Men
15.03 - 14:45 Sprint Women 16.03 - 10:45 Pursuit Men
16.03 - 12:15 Pursuit Women
Zapraszam do dyskusji i podawania typów :!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Rastorgujevs- Berger 1 1,60 Unibet
Solidny, bardzo szybko biegnący Łotysz kontra Larsio, który nie mógł się przebić przez cały sezon do pierwszej reprezentacji. Jedyne co pamiętam z tego sezonu to jego zwycięstwo w sprincie w Hochfilzen. Później nie mógł się odnaleźć, nie pojechał na Igrzyska. Natomiast Rastorgujevs trzyma formę i koło 10-20 miejsca się kręci, widać go na trasie(np. w ostatnim biegu masowym). W Pokljuce w pościgowym i masowym najlepsze czasy biegu, w sprincie w czołówce, także strzelanie poprawne. Liczę na jego dobry występ ????
Wynik:11-18✅
Makarainen
- Soukalova 1 1,80
Makarainen, liderka PŚ walczy o Kryształową Kulę i powinna się spisać na poziomie. Soukalova wraca po chorobie i jej dyspozycja jest wielką niewiadomą, na dodatek już nie walczy o triumf w PŚ. Dodatkowo Makarainen biegnie dziś u siebie, co powinno być dodatkową motywacją. Wg mnie bardzo fajny kursik, nic tylko grać. A jak będzie to się okaże ????
Wynik: ✅1-7
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Wierer vs Bescond |1| kurs:1,90✅

Wyrównana para trzeba przyznać ale według mnie Włoszka wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko.Wierer od długiego czasu jest w bardzo dobrej dyspozycji i potwierdziła to także dobrymi występami na pś w Pokljuce.Bescond to również dobra zawodniczka ale potrafi zaliczyć jedno strzelanie na czysto by w drugim zanotować np. 3 pudła.Francuzka jeśli ma dzień może powalczyć o wysokie lokaty.Jednak na tą chwilę za lepszą i równiejszą zawodniczkę uważam Wierer i stawiam w tej parze na nią.Bescond nie startowała chyba w Pokljuce,ciężko przewidzieć w jakiej jest obecnie dyspozycji.

Bukmacher:Sportingbet

Makarainen vs Soukalova |1| kurs:1,72✅

Fajny kurs i myślę,że warto.Kaisa w tym sezonie robi na mnie na prawdę pozytywne wrażenie i widać,że przede wszystkim zrobiła postęp jeśli chodzi o strzelanie.Jest w bdb formie,sprint to jej ulubiona konkurencja i jest w niej bardzo mocna.Dziś startuje u siebie,będzie obok Domrachevej największą faworytką do wygrania tego biegu.Gabi wraca po chorobie,jej dyspozycja to zagadka,szału się nie spodziewam.Lepiej mimo wszystko w ostatnich startach Soukalova wyglądała w dłuższych biegach.Kaisa biegowo nie odstaje,na strzelnicy także,a forma i rodzaj biegu sprawia,że stawiam w tej parze na nią.

Bukmacher:Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
R 67

route66

Użytkownik
Soukalova - Berger Kurs 1.90 BWIN ✅
Może ktoś się popuka w czoło bo Berger nie zaskakuję i występy ma nie równe. ale sezon wchodzi w decydującą fazę i pora dobrać się Kasii do tyłka ???? . Ma w czym gonić bo tak jak i w ogólnej tak jak i generalnej traci nie wiele punktów. Jako rywalkę wybrałem powracającą po chorobie w sumie już nie walczącej o podium PŚ Gabi która nie powinna biec na 100 % możliwości
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Unibet
M. Fourcade- A. Peiffer 1 1,60
Mega ciężko coś wybrać z Unibetu na jutro, bo buki się sugerują wczorajszym sprintem pań i panów. Trudno im się dziwić, ale wg mnie taki kurs na MF to trochę przesada. Rozumiem, że Peiffer złapał formę biegową, ale wg mnie to są tylko takie wyskoki jednorazowe, ale Martin to jest uznana firma. Żeby nie było, że stawiam tylko po nazwisku no to warto dodać, że cały czas utrzymuje dobrą formę biegową i strzelecką, w przeciwieństwie do Peiffera, który jest nierówny. Wiadomo, że od Martę wymaga się wiele i może nie widać u niego takiego błysku jak chociażby w tamtym sezonie, ale jak dla mnie jest faworytem w tej parze i zaufam mu ????
Wynik:✅11-25. Jak zobaczyłem minę MF po pierwszym strzelaniu to myślałem, że strzeli focha, ale zachował się profesjonalnie i walczył ????
Polecam również:
Rastorgujevs- Bauer 1 1,50
Kolega z Łotwy już wczoraj dał zarobić, tym razem zestawiono go z Bauerem, a nie Larsiem. Buki sugerują się &#39;dobrym&#39; występem Bauera wczoraj. Ten dobry występ to jedynie całkiem niezły jak nie niego bieg, ale patrząc na jego formę i możliwości to był taki jednorazowy wyskok, i jutro wróci do biegu na poziomie +30 sek do Rastorgujevsa, którego cenię wysoko. Bardzo ambitny, ostatnio równy i biegowo i strzelecko, polecam ????
Wynik:⛔41-12, sam nie stawiałem, ale nietrafione przewidywanie.
Dorin- Gregorin 1 1,55
Teraz troszkę o sprincie pań. Gregorin po Igrzyskach wyraźnie spuściła z tonu. Jej występy w Pokljuce oraz wczorajszy sprint były znacznie słabsze od tych na Igrzyskach. Dorin bardzo długo pauzowała, pojawiła się dopiero w Sochi i jak na tak długą absencję z powodu kontuzji kostki zaprezentowała się przyzwoicie. Jej występy w Pokljuce poprawne biegowo, natomiast Gregorin biega już zdecydowanie gorzej. Wczoraj było dokładnie to samo i nic przez 2 dni nie powinno się wydarzyć. +30-40 sek na korzyść spragnionej startów Dorin, do tego porównywalne strzelanie. Jutrzejszy dzień wszystko zweryfikuje ????
Wynik:⛔17-14
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Mad pytanie, ten dzisiejszy sprint to ten sam sprint jak z zawsze ze zawodnicy startuja co 30sekund czy cos innego bo nie pamietam zeby kiedys dwa razy pod rzad byl sprint
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
J.Boe v Bjoerndalen |2| kurs:2,10⛔
Ok,Boe wygrał poprzednie zawody,fajnie że mu się udało ale drugi raz tego nie powtórzy.Johannes na przestrzeni całego sezonu wyglądał gorzej od króla biathlonu i nie wiem czemu po jednym biegu w którym minimalnie był lepszy jest tutaj faworyzowany.Bjoerndalen dobrze czuje się w sprintach,potrafi szybko pobiec i strzelić 10/10.Boe w prawdzie też ta sztuka się udała w poprzednich zawodach ale dziś w powtórkę nie wierzę.Boe powinien wrócić dziś na swoje normalne miejsce,czyli do drugiej dziesiątki.
Bukmacher:Sportingbet
M.Fourcade vs Peiffer |1| kurs:1,60✅
Oczywisty typ.Fourcade to półka wyżej niż Peiffer.Martin lepiej biega,nadrobi ewentualnie jedną karną rundę,a na strzelnicy również moim zdaniem jest lepszy.Peiffer ma biegi w których potrafi strzelić na 0 i wtedy jest groźny,a ma też także takie w których lubi sobie po pudłować i przepada gdzieś w trzeciej dziesiątce.Francuz ma dużo równiejszą formę i dziś od Niemca powinien być wyżej.
Bukmacher:Unibet
Gwizdoń vs Pałka |1| kurs:1,70✅
Fajny kurs na Magde i myślę,że warto spróbować.Miałem już grać ją na pierwszy sprint w parze z Crawford ale odpuściłem i szkoda.Dziś myślę,że z Krychą sobie spokojnie poradzi.Pałka jest bez formy,a w dodatku trasa w Kontiolahti to handicap dla dobrych biegaczy,więc Krysia może sobie dzisiaj po człapać.Gwizdoń na strzelnicy w sprincie powinna dać radę,a biegiem nad Pałką powinna trochę nadrobić.
Bukmacher:STS
Romanova vs Gregorin |2| kurs:1,94✅
Uważam Słowenkę za lepszą zawodniczkę i myślę,że jest dużo równiejsza.Na strzelnicy obie panie podobnie ale Gregorin nadrobi około 20 sekund w biegu,bo Romanova biega słabo,a ta trasa na pewno jej nie pomaga.Stawiam na Teje.
Bukmacher:Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Boe J.T. - Berger 1 1.50 (u pozostałych też ta para dostępna ale kurs niższy)
biegowo Berger nie nadrabia nad młodym Boe a na strzelnicy wiadomo jakie Lars od lat ma problemy.
Małyszko najlepszym z Rosjan 2.60
biegowo bije obecnie na głowę pozostałych Rosjan biegowo, jedyny, który może z nim powalczyć to Shipulin, w czwartek pół minuty pomiędzy nimi różnicy przy równym występie na strzelnicy.
betcity.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Moravec vs Bergman |1| kurs:1,70⛔
Bet sezonu?Na to wygląda ale lepiej nie zapeszać.Moravec jest 5x lepszym strzelcem i nie wyobrażam sobie aby przegrał w tym pojedynku.Bergman może i biegowo jest lepszy ale w biegach z czterema strzelaniami lubi sobie popudłować.Czech trzyma bdb formę i dziś powinien uplasować się w czołówce.Bergmana w niej nie widzę,na pewno nie z taką dyspozycją na strzelnicy.
Bukmacher:STS
Svendsen vs Bergman |1| kurs:1,54⛔
To samo.Norweg to półka,dwie wyżej.Na strzelnicy się w tym sezonie poprawił,biegowo od Szweda odstawał nie będzie.Emil będzie wyżej i tyle.
Bukmacher:Marathonbet
Soukalova vs Kuzmina |1| kurs:1,50⛔
Można śmiało zagrać w stronę Gabi.Po chorobie nie widać śladu,dobrze czuje się w biegu,trasa dla niej.Na strzelnicy również bdb.Kuzmina to bardziej zawodniczka na sprinty.Nie wydaje mi się aby lepiej pobiegła czy strzelała dziś od Czeszki,stąd stawiam na Soukalovą.
Wierer vs Dunklee |1| kurs:1,65⛔
Znów na Włoszkę.Dunklee dobrze wypada przeważnie w sprintach,na strzelnicy lepsza Wierer,forma lepsza też u Włoszki.Biegowo podobnie.Stawiam na Dorote;)
Bukmacher:STS
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Moravec vs Bergman |1| kurs:1,70

Bet sezonu?Na to wygląda ale lepiej nie zapeszać.Moravec jest 5x lepszym strzelcem i nie wyobrażam sobie aby przegrał w tym pojedynku.Bergman może i biegowo jest lepszy ale w biegach z czterema strzelaniami lubi sobie popudłować.Czech trzyma bdb formę i dziś powinien uplasować się w czołówce.Bergmana w niej nie widzę,na pewno nie z taką dyspozycją na strzelnicy.

Bukmacher:STS
typ moze wejsc jak kazdy inny ale moim zdaniem nie jest to zadna rewelacja...
Szwed ostatnio mocno spuscil z tonu ale nie doceniasz go a jest to wybitny biatlonista ktory niejednokrotnie napsul krwi, tak samo kazdy spisal na straty Ferrego a on pokazal nagle mega forme po IO
Co do strzelania kolejna bzdura bo w biegach poscigowych skutecznosc w tym sezonie u Szweda troche slabsza ale ogolnie w tego typu biegach lepiej w ostatnich latach niz u Moravca

Bergman Moravec

13/14 85% 88,6%
12/13 89,3% 85,7%
11/12 85% 80,7%
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Svendsen : Malyshko ⛔⛔⛔⛔⛔ bez komentarza,przynajmniej Boe mi wszedł
Kurs : 1.52
Bukmacher : Betsson

Emil wystartuje z 6 sekundową przewagą nad swoim rywalem, która jest żadną, ale biegowo to na pewno Emil jest lepszym zawodnikiem i w razie jakiegoś niepowodzenia na strzelnicy będzie w stanie odrobić 1 karną rundę. Tydzień temu w biegu pościgowym toczyła się zacięta rywalizacja między nim, a Fourcadem, ale w ostatnim strzelaniu Norweg zaliczyl 1 pudło, które sprawiło, że nie mógł liczyć na wygraną. Dziś będzie podobnie, bo Norweg raczej nie będzie &quot;zajmował się&quot; Rosjaninem, a Francuzem który startuje z 9 sekundowa stratą i pewnie znów razem będą na strzelnicy. Rozpisałem się o złym pojedynku, ale po prostu dążę do tego, że biegowo Norweg jest lepszy, a na strzelnicy osiągają z Rosjaninem bardzo podobne wyniki.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Dziś w Kontiolahti tornado,nie wiem jak można mówić o równorzędnej rywalizacji.Zawodnicy którzy normalnie strzelają bdb notują masę pudeł.Parodia biathlonu te dzisiejsze zawody.Strach pomyśleć co będzie działo się u kobitek.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Eckhoff vs Valj Semerenko |2| kurs:2,70⛔
Berger vs Zaitseva |2| kurs:2,90✅

Na szybko dwie pary.Dziś nie ma mowy o normalnych warunkach na strzelnicy.Większość pojedynków to rzut monetą.Tu dwie pary z zawodniczkami o zbliżonych potencjałach i przy odrobinie szczęścia zarówno Semerenko jak i Zaitseva mogą być wyżej.
Bukmacher:STS
 
poeta92 5

poeta92

Użytkownik
Kaisa Makarainen - Gabi Soukalova 1 ✅
1.54 Betsafe

Anastasiya Kuzmina - Olga Zaitseva 1⛔
2.10 Betsafe

Warunki sa straszne racja. Ale biegowo wiemy jak panie biegną. Wyniki sprintow pokazały ze biegowo Kaisa jest liderka biegową. Strzelać to ona zbytnio nie potrafi wiec skoro dzis warunki straszne to nie tylko ona bedzie pudłowała wiec biegowo odrobi. Kuzmina - Zaitseva szanse 50 / 50 a skoro kurs wyzszy to stawiam. (w sts 1.70 / 1.90)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom