>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2015/2016 - Antholz-Anterselva 20-24.12.2015

Status
Zamknięty.
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Sztafeta 4x6 km Kobiet
Polska - Nemcy typ 1 kurs 3.0 Bet 365⛔11-10
Moim zdaniem bukmacherzy zdecydowanie przesadzili z kursami ponieważ Niemki bez Dalhmaier to dużo słabsza ekipa. Liderką będzie Hildebrand, która w biegu sprinterskim oraz pościgowym bez rewelacji podobnie jak Goessner, która pudluje jak zawsze niemiłosiernie biegowo też bez rewelacji. Hinz i Hoechler to bardzo słabe zawodniczki ze skłonnością do pudłowania zwłaszcza Hinz. Nasze zawodniczki powoli łapią wysoką formę wczoraj bardzo przyzwoity występ Guzik świetne 5 miejsce natomiast Hojnisz i Gwizdoń 16 i 28 miejsce w porównaniu z Niemkami dobre zawody. Biegowo też wygląda to dużo lepiej. Wielka niewiadoma to forma Nowakowskiej , ale według mnie dzis wygrają Polki z Niemkami ponieważ są w tej chwili lepsze.
Weronika i wszystko jasne!
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
@wlodek02

Kurs na Polki jest przeszacowany to zgoda ale to co piszesz to są BZDURY.
Hinz jest bardzo slaba zawodniczka ?? A to ciekawe bo wydawało mi się że jest lepsza niż wszystkie Polki w tym sezonie, no może poza Guzik ktora wczorajszym wystepem znacząco podniosla morale. Biegowo Polki wygladaja lepiej od Niemek ?? to juz jest mega ciekawe stwierdzenie bo w sprincie Goessner z 3 pudlami byla lepsza niż Gwizdoń i Hojnisz z 1 a to jest przepaść odrobić 2 karne rundy na tak krótkim dystansie.

To że Goessner biegowo bez rewelacji nawet nie będę komentował ...

Uważajcie na Norwegów bo zamiast Svendsena pojawił się na liście Birkeland.
U czechów też zmiana - nie ma Moravca a zamiast niego Soukup
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Sztafeta Panów :

Austria [top 6] @1.30
Francja [top6 ] @1.30

Ako : 1.69 Fortuna

✅✅✅
Obie ekipy powinny zameldować się w top 5 jak to zwykle bywa. Co prawda Francja bez Martina Fourcarde więc trzeba wziąć na to poprawkę. Największym zagrożeniem w ekipie Austrii może być znowu Eberhard który ostatnio biegał karną rundę i o mało nie zniweczył wysiłku całej drużyny. Dla porównania Marathonbet daje tutaj 1.15 i 1.18

USA - Canada [1] @1.63 2/10 Marathonbet ✅✅✅

Czesto taki pojedynek to było dla mnie typowe 50/50 ale nie tym razem bo Amerykanie ostatnio w sztafecie bardzo fajny występ i 6 miejsce tuż za &quot;wielką &quot; 5. Ani jedni ani drudzy nie biegali karnych rund a jednak 40sek. róznicy na korzyść Amerykanów było w ostatnim biegu sztafetowym. Tym razem przewaga może być jeszcze większa bo w biegu sprinterskim Amerykanie zdecydowanie lepiej od Kanadyjczyków. Najlepszy z nich Green dopiero 45 miejsce a Amerykanie Burke 17, Bailey 32 i Nordgreen 43
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
@wlodek02
Kurs na Polki jest przeszacowany to zgoda ale to co piszesz to są BZDURY.
Hinz jest bardzo slaba zawodniczka ?? A to ciekawe bo wydawało mi się że jest lepsza niż wszystkie Polki w tym sezonie, no może poza Guzik ktora wczorajszym wystepem znacząco podniosla morale. Biegowo Polki wygladaja lepiej od Niemek ?? to juz jest mega ciekawe stwierdzenie bo w sprincie Goessner z 3 pudlami byla lepsza niż Gwizdoń i Hojnisz z 1 a to jest przepaść odrobić 2 karne rundy na tak krótkim dystansie.
To że Goessner biegowo bez rewelacji nawet nie będę komentował ...
Uważajcie na Norwegów bo zamiast Svendsena pojawił się na liście Birkeland.
U czechów też zmiana - nie ma Moravca weronika i wszystko jasnea zamiast niego Soukup
Kolego wszystko było tak jak przewidziałem Polki jako drużyna były lepsze tylko Weronika i wszystko jasne.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Kolego wszystko było tak jak przewidziałem Polki jako drużyna były lepsze tylko Weronika i wszystko jasne.
to chyba tekst roku ... ale niech to inni ocenią...

Nawet gdyby Polska wygrała i miała 3 minuty przewagi nad Niemkami to nie zmienia faktu że rzeczy o których pisałeś to BZDURY i totalna nieprawda.
Wynik zawodów to jedna sprawa a fakty to inna ...
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Widzicie jakies ciekawe pary na sztafete panów? Bo tak szukam szukam i jakoś nic fajnego nie znalazłem może ktoś coś znalazł i podrzuci??
 
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
Też właśnie nie widzę nic atrakcyjnego i do tego kursy tragiczne, ale chyba się pokuszę Rosja 1-2 z kursem 1.50 ✅. Najbardziej wyrównany skład sztafety jest to chyba skład na mistrzostwa świata i mają bardzo duże szanse na zwycięstwo. Do tego dorzucam Austria i Francja 1-6 1.30 które zostały juz opisane to daje ako 2.54. ✅✅
Co do wlodek02, Polki nigdy nie miały podlotu do Niemek, a gdybać to każdy może.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
to chyba tekst roku ... ale niech to inni ocenią...

Nawet gdyby Polska wygrała i miała 3 minuty przewagi nad Niemkami to nie zmienia faktu że rzeczy o których pisałeś to BZDURY i totalna nieprawda.
Wynik zawodów to jedna sprawa a fakty to inna ...
Gdzie widzisz bzdury Goessner teraz bez rewelacji w biegu to nie jest zawodniczka odrabiająca po minucie teraz miała stratę 1 min i na swojej zmianie straciła jeszcze 9 sekund do liderek mimo dobrego strzelania jak na nią. Nie pisałem ,że Polki są lepsze biegowo od Niemek tylko, że biegowo wygląda u Polek dużo lepiej. Hinz tak jak się spodziewałem fatalne strzelanie. Niewiadoma to Nowakowska gdzie te bzdury kolego?

Wystarczy już. Typ na minus i koniec dyskusji. Nie ma usprawiedliwienia na to. RADULA
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Norwegia - Rosja 2 @1,73 ✅
Norwegia - Niemcy 2 @2,30 ✅
Rosja WIN - @2,50 ✅

Daruje sobie opisywanie szczegółowe ekip, bo widzę iż Panowie są zainteresowani Biathlonem i wiedzą co w trawie piszczy. Nie trzeba nikogo przekonywać, że obecnie 5 reprezentacji jest w stanie walczyć o najwyższe laury - Rosja, Francja, Norwegia, Austria i Niemcy.
Austriaków traktowałbym nieco warunkowo i z dystansem, gdyż potencjał w tej kadrze w końcu po kilku latach biegania w tym składzie się obudził, natomiast panowie nie są wzorem powtarzalności. Eder strzela jak maszyna, nie wiem czy nie jest najlepszym strzelcem w czołówce, ale strzela bardzo szybko i ryzykownie. Landertinger jest nieco bardziej wyważony, natomiast Eberhard to człowiek który w każdej chwili może coś wierutnie zawalić, w ostatniej sztafecie zarobił Austriakom karną rundę. Dlatego też, Austrii nie traktuje tak poważnie.
Podobnie sprawa ma się z Francuzami, u których nie biegnie dzisiaj młodszy Fourcade, co automatycznie ich skreśla.
Zostają więc trzy. Sprawdziłem jednak skład Norwegii - Bjoerndalen, Birkeland, Johaness Boe i Bjoentegaard. No bez żartów - Król w Anterselvie nic nie pokazuje, pudłuje i szwęda się z tyłu. Birkeland jest marny, Bjoentegaard ma ogromny potencjał i może być z niego gwiazda w przyszłości, ale póki co kiepsko strzela a biegiem dużo nie nadrabia. Zostaje najlepszy z Norwegów, młodszy z braci Boe, który na pewno na trzeciej zmianie zrobi robotę, ale też nie wiadomo ile i w jakiej proporcji będzie pudłował. Norwegię skreślam.
Niemcy mogą być groźni, wystawiają solidny skład Lesser, Doll, Peiffer, Schempp. Nauczeni doświadczeniem ze sztafety w Ruhpolding postanowili nie wystawiać żadnego amatora ???? Nie bardzo widzę tutaj kandydata do zawalenia sprawy. Może Doll, ale on biegnie na zmianie z najsłabszym Norwegiem Birkelandem. Co Boe nadrobi nad Peifferem (a nadrobi na pewno), to Schempp odrobi na ostatniej zmianie, bo w Anterselvie prezentuje się dobrze.
Stawiam jednak na zwycięstwo Rosji. Ich lider - Shipulin fantastycznie strzela, a biegowo wysokogórskie trasy w Anterselvie też wydają mu się służyć. Tsvetkov zaskoczenie w sprincie gdzie przybiegł drugi. W pościgu spieprzył wierutnie pierwsze strzelanie i biegał 4 karne rundy, ale chyba wystrzelał limit pudeł, następne 3 bezbłędne co przy niezłym biegu dało mu 11 miejsce. Tuż za Garanichevem, który już nie jest największą gwiazdą Rosjan, ale trzyma fason i myślę że zrobi przewagę na drugiej zmianie nad Eberhardem, Birkelandem i Dollem.
Jest jeszcze Malyshko, który w tym sezonie jest najsłabszy, zaledwie raz w pierwszej dziesiątce, natomiast doświadczenie pomaga mu w sztafetach, gdzie nie zawala i jest tym w miarę pewnym czwartym elementem.
Jeśli ktoś gdzieś znajdzie typ Norwegia poza podium, to też można spróbować, bo kurs powinien być elegancki, a oprócz Rosji i Niemiec myślę że Austria też może ich ograć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +73
V 5

viper993

Użytkownik
Polecam zastanowić się nad typami z Óni
kto lepszy po 1 zmianie:
Lesser - Tsvetkov - 2 1.95
Anev - Chepelin - 1 1.60
Niestety nie mam kompletnie czasu żeby napisać kilka słów ale polecam do analizy;)
 
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
Wlosi - USA [1] 2.01 Betsson ⛔ Montello 4 karne ????
Licze na Wlochow u siebie, bardzo wiele bedzie zalezec od postawy Montello... jest to pewna zagadka.. jak sie nie spali powinno byc OK, bo USA tez raczej nie powinni powtorzyc wystepu z Ruhpolding.. niemniej to tylko biathlon : )
Biegowo Wlosi wygladaja lepiej, na strzelnicy teoretycznie pewniej USA.. moze dlatego sa faworytem buka
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Widzicie jakies ciekawe pary na sztafete panów? Bo tak szukam szukam i jakoś nic fajnego nie znalazłem może ktoś coś znalazł i podrzuci??
w unibet dość bezpieczna wydaje sie byc para Kanada - Szwecja, ostatnio Kanada była lepsza a tutaj dochodzi jeszcze Nathan Smith a u Szwedów ubywa Lindstroma, w dodatku reprezentanci klonowego liscia lepiej sie spisywali podczas tygodnia we Włoszech.

Kanada - Szwecja @ 1,5 unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Powiem Wam ze kompletnie nie rozumiem jak Austryjacy moga wystawiac tego Eberharda ?? Przeciez on jest taką kulą u nogi ze szkoda gadac -- w innych ekipach tez sa slabe ogniwa ale to ogniwo jest regularne -- co wystep to karna runda..
 
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
kogos z zaplecza, Wlosi wystawili Montello ????
w takich warunkach 4 karne to sie nie moglo wydarzyc
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
To kogo mają wystawić Twoim zdaniem?
Ja bym sprobował jak Komatz sobie poradzi albo powrót do Mesotischa który w sztafetach całkiem dobrze się spisywał bo tutaj masz pewniaka -- co start to karna runda a na koniec Austria ścisła czołowka mimo iż po Eberhardzie trzeba walczyć o pierwsza 10
Dzis znów komplet ale szczerze to po drugiej zmianie już nie dawałem szans żeby i Francuzi i Austryjacy weszli do 6 bo myslałem że przynajmniej jeden z nich utopi i jeszcze Jankesi pięknie ???? ale mnie Smith postraszył ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom