>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2015/2016 - Canmore 04-07.02.2016

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Przenosimy się do Ameryki Północnej. Najpierw zawitamy w Kanadzie. Jak zawodnicy będą się czuć po zmianie czasowej?
Jeśli będziecie posiadać składy poszczególnych reprezentacji to smiało tutaj wrzucajcie.


Zachęcam do podawania swoich typów podpartych analizą. Im więcej będziemy pisać tym większa szansa,że wygramy.


ps. Wprowadza się obowiązek rozliczania swoich typów. Będzie to jeden z głównych warunków w celu przyznawania rang ze sportów zimowych.
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Szczerze powiedziawszy kompletnie nie wiem czego się spodziewać po tych zawodach. Długa przerwa, inny kontynent. Jakby tego było mało zespół Norwegii usczuplony. Szkoda, ale może to da możliwość wykazania się innym zawodnikom?
Jeśli chodzi o bety będzie krótko. Dalej celuję w wyższe kursy.
Lesser - Simon Fourcade - 2,54 - marathon ✅ - 25 sekund do przodu, Lesser błąd więcej
Simon nieco lepszym strzelcem jest. Biegowo wygląda to różnie u obu panów, raz jeden lepszy, raz gorszy. Lessera opisywałem przy okazji wcześniejszych zawodów sprinterskich. Niemiec Lubi pudłować. Simon jak się postara to z pewnością może wyjsć strzelecko lepiej. Kurs trochę z czapy. w całorocznym mamy 2.00 na Francuza. próbuję.
czas biegu
Schempp - Shipulin - 2,5 - bet365 - ⛔ 0,5 sekundy różnicy...
tutaj tez jak dla mnie kurs zbyt wysoki. Obaj panowie potrafią bardzo dobrze pobiec, rzut kością. Zobaczymy jak wejdą smary, ale na pewno Rosjanin nie powinien być w tej parze takim underdogiem.

Prosze o wybaczenie bardzo luźnych &quot;analiz&quot;, ale sesja, a poza tym, jak napisałem - trochę niewiadoma w tych zawodach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Szczerze powiedziawszy kompletnie nie wiem czego się spodziewać po tych zawodach. Długa przerwa, inny kontynent. Jakby tego było mało zespół Norwegii usczuplony. Szkoda, ale może to da możliwość wykazania się innym zawodnikom?
Dokładnie jest tak jak piszesz. Ciężko wskazać jakiegoś wyraźnego faworyta. Osobiście czekam jak wyjda sprinty i wtedy będzie można czegoś poszukać w kolejnych startach. Nie mniej jednak typ na Szipulina fajny.
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Simon Eder TOP 10 - 1.60 Betsson ✅ madafaka 6
Eder strzela jak madafaka, każdy to wie, ale jak trafia to spokojnie może walczyć o TOP3. Nie wiadomo jak dziś chłopaki pobiegną, ale taki kurs na Edera w 10 jeżeli nie ma stawce braciaków Boe i Svendsena to wg mnie można spokojnie pograć. Lider Austrii w klasyfikacji sprinterów z tego sezonu jest 9, a przed nim między innymi własnie bracia Boe, Svendsen czy Ole. Będę zdziwiony jak Eder będzie poza pierwszą dyszką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
Schempp - Shipulin - 2,5 - bet365 - ⛔ 0,5 sekundy różnicy...
tutaj tez jak dla mnie kurs zbyt wysoki. Obaj panowie potrafią bardzo dobrze pobiec, rzut kością. Zobaczymy jak wejdą smary, ale na pewno Rosjanin nie powinien być w tej parze takim underdogiem.
Rymbaba
Przecież Shipulin wygrał w tej parze
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Marie Dorin Habert - Kaisa Makarainen 1 @1,57 Bet365 ⛔
Dobra opcja moim zdaniem na dzisiejszy sprint. Dwa strzelania więc nie bardzo jest miejsce żeby coś wierutnie sknocić. Zresztą u Dorin jest ogromna dysproporcja pomiędzy stójką a leżakiem. Zakładam przynajmniej jeden błąd w stójce, natomiast całoroczny zestawił ją z notorycznie pudłującą Kaisą. Finka na dwóch strzelaniach może sobie zarobić nawet 5 rund i nikogo to nie powinno zdziwić. Tak jak zawsze nadrabiała biegiem, tak ostatnimi czasy tak mocno jej narty nie jadą, zresztą Dorin to też zawodniczka która potrafi depnąć, co pokazała choćby ostatnio w Anterselvie. Forma Kaisy ma tendencje zniżkową bo dobrym początku sezonu, za to Dorin regularnie melduje się w dziesiątce. We wszystkich klasyfikacjach (w tym najważniejszej dla nas dziś sprinterskiej) lepsza Dorin, wygrywała też większość pojedynków H2H w tym sezonie.
Trzy pudła Dorin w stójcę, a Kaisa tylko 1
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Gabriela Soukalova - Kaisa Mäkäräinen 1 @ 1.85

Nie znam sie mega dobrze na biathlonie ale wedlug mnie typ bardzo dobry. Kursy po rowno w expekt a Soukalova ma kapitalny sezon, Makarainen zdecydowanie odwrotnie. Czeszka prowadzi w klasyfikacji sprintu i w kazdym ze sprintow w tym sezonie byla zdecydowanie wyzej od Kaisy. Raz tylko obie bezblednie strzelaly jednak i tak Gabriela biegowo o jedno miejsce wyprzedzila Finke, wiec wcale nie odstaje biegowo a strzelecko zdecydowanie lepsza. Tak ze uwazam ze kurs na prawde bardzo fajny.

✅ -15.3 sekundy
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
A.Shipulin - D.Landertinger 1 1,40 bet365

Antek lubi rywalizacje &#39;&#39;bark w bark&#39;&#39;. Biegowo wydaje mi się troszeczkę lepszy co przy ewentualnym takim samym strzelaniu daje mu wygraną. Właśnie na strzelnicy widzę szanse na zbudowanie przewagi nad Dominikiem. W sprincie Anton 10/10 , Austriak 1 pudło. Ogólnie % lepiej wypada Shipulin. Pobyt na strzelnicy i tu też kilka sekund zyskuje Rosjanin. Kurs niski ale uważam,że warty zagrania.

M.Fourcade - S.Schempp 1 1,40 bet365

Martę pokazał sie z bardzo dobrej strony podczas sprintu. 10/10 i czas biegu rewelacja aż 20s. lepszy od Niemca. Jutro na takim dystansie bedzie w stanie odrobić ewentualnie 1 karną runde chociaż liczę na identyczne strzelanie obu panów a biegowo Francuz spokojnie wygra.
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Przede wszystkim brawa dla Polek za świetny występ !
Trzeba jednak przyznać, że czołówka rankingu miała warunki jakie miała. Trzeba wziąć wiatr również pod uwagę w dniu jutrzejszym ! Nie wiem na ile ufać tym internetowym prognozom, ale ma być on niedużo słabszy od dzisiejszych podmuchów.
Biegowo Martin wygląda bardzo dobrze, panowie w czwartek mieli wysmienite warunki strzeleckie i jakiekolwiek pudła ze strony czołowych zawodników byłyby mocno rażącymi błędami.
Garanichev - Eder - 1,90 - bet365 // marathon 2,03 ⛔ kurcze dwa pudła więcej i tylko 7 sekund straty. Porąbane zawody ????
ale sobie upatrzyłem, co nie? Wydaje się głupotą stawiać przeciwko Ederowi zważywszy na jego formę. Porównajmy - obaj panowie to świetni strzelcy. Eder jednak to majstersztyk, ale no właśnie. Musi mieć całkiem przyzwoite warunki. To jest maszyna, strzela w rytmie, jeden krążek za drugim. Liczę, że warunki pogodowe nie pozwolą mu na to i pojawią się błędy. Patrząc przez pryzmat skuteczności Garanichev o dwa punkty procentowe i tak lepszy od Edera. Dodatkowo Austriak może ostawać trochę w biegu. W dotychczasowych biegach tego typu Rosjanin był szybszy i myślę, że jest w stanie odrobić jedną karną rundę.
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Wszystko super, tylko jak zacznie wiać jak wczoraj na początku biegu to i madafaka Eder nie będzie trafiać. Wg mnie trochę loteria dziś grać, bo sprint Panów był nudny jak flaki z olejem i nic się nie działo, a u Pań każda wizyta na strzelnicy to była zagadka. Z pewnością Eder biegowo odstawał i typ wydaje się całkiem całkiem.
Soukalova - Makarainen 1 # 1.67 Betsson ✅ 3 - 4
Gabi we wczorajszym biegu trafiła na mega trudne warunki na strzelnicy i spędziła tam w juchas czasu (7 sekund dłużej na samej strzelnicy, niż Finka), ale mimo to ładnie trafiała i zaliczyła tylko jedno pudło. Biegowo, też całkiem ładnie pobiegła. Dla mnie Czeszka w tym sezonie prezentuje najrówniejszą formę i dlatego na nią postawię, bo czuję, że dziś może powiać i przy czterech strzelaniach Kaisa pokaże swój fun na strzelnicy, a Finka potrafi zaszaleć.
Landertinger - Lesser 1 # 1.55 Unibet ✅ 4 - 28 dawno nie oglądałem biathlonu na takim luzie ;)
No tutaj to poszaleli z tym kursem. Austriacy w sprincie pokazali klasę, Dominik pięknie pobiegł, a zwłaszcza na ostatniej rundzie, gdzie odrobił między innymi do Edera coś około 30 sekund, jak śledziłem wyniki na żywo to, aż myślałem, że komputer coś nawala. Co do Lessera to cały sezon można nazwać totalną klapą, tylko raz w Rupholding wygrał, ale dla mnie to raczej fart występów przed własną publicznością. Wg mnie Landertinger jak pobiegnie na podobnym poziomie jak w sprincie to raczej bez problemu wygra w tej parze.
Ale tak jak wspominałem na początku, lepiej uważać ze stawkami, bo jak powieje to może być dziś kabaret.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
Eder - Lesser 1 Fortuna 1.70 ✅
Bardzo ciekawy kurs moim zdaniem, Najlepszy Austriak z jednym z najgorszych reprezentantów Niemiec. Lesser wygrał jedne zawody w tym sezonie ale było to na jego podwórku można tak powiedzieć. Biegowo Simon jest faworytem, a i strzelecko jego procent jest zdecydowanie lepszy więc uważam że przy panujących warunkach to Niemiec popełni więcej błędów na strzelnicy.
Garanichev - Moravec 1 Fortuna 1.42 ⛔
W tej parze również stawiam na umiejętności strzeleckie chodź i biegowo to Rosjanin jest faworytem. Silny wiatr na pewno będzie bardzo przeszkadzał dlatego bezbłędne strzelanie dzisiaj będzie bardzo ważne.
Shipulin - Landertinger 1 Fortuna 1.40 ⛔
Anton bez dwóch zdań zdecydowanym faworytem w tej parze, lepiej biega i lepiej strzela za to Dominikowi zdarzają sie wpadki na strzelnicy i sądzę ze tak będzie i tym razem.
Straszne zawody!!
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Biatlon Masowy 19:30
Nation - Top Competitor.
Ukraine - Russia [1] @1.81 1/10 Marathon
Russia - Poland [2] @2.01 1/10 Marathon

W tych zawodach zza oceanem i to jeszcze przed MŚ trzeba uwazac i grac w miarę delikatnie bo o niespodzianki nie jest tak trudno. Na poczatek biore niedawny wymysl Marathona na ktorym narazie mam 100% ale dzis moze byc trudniej. Oba bety przeciw Rosji bo dla mnie Rosja to Podchufarova w tym sezonie choc wczoraj byla najgorsza z Rosjanek. Wiadomo ze sprint rzadzi sie innymi prawami, dodatkowo wczoraj troche bylo loterii bo jednym wialo drugim nie ale jednak najlepsza Rosjanka byla 12 Virolaynen. Polki historyczny wystep bo 2 miejsce Guzik i 4 Hojnisz a dziewczyny lubia tez bieg masowy. Ukrainki na miejscach 1 i 8 wiec tez obie przed najlepsza z Rosjanek.
Gdyby jednak nie patrzec na wczorajsza loterie tylko ostatni i przedostatni bieg masowy to tez Polka i Ukrainka byla przed Podchufarova.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Vitkova, Veronika -- Oberhofer, Karin [1] @1.60 1/10 Marathonbet ✅
Nie wiedziec czemu ale jakos Wloszka mnie kompletnie nie przekonuje. Mam wrazenie ze buki caly czas wystawiaja ta pare a Vitkova przegrywa w niej tylko w przypadku jakiejs katastrofy jak ostatnio w biegu masowym kiedy zaliczyla 5 pudel w pierwszych 3 strzelaniach i dalej juz byla tylko wycieczka stad tez kiepski czas i ostatnie miejsce. Dlaczego wybieram to zestawienie: bo mysle ze dzis znow trzeba bedzie dobrze postrzelac a wsrod tych nienajlepszych strzelczyń jednak Czeszka wypada lepiej.
Vitkova : 85,5% ogolnie, 85% masowy
Oberhofer: 81,4% ogolnie, 83,3% masowy
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
18, 19:30

Lesser E. - Rastorgujevs A. [1] @1.55
Tachizaki F. - Bendika B. [1] @1.50

Ako: 2,33 (2,05 po podatku) 2/10 STS
⛔

W necie jednak tak szerokiej oferty nie ma bo tylko w kolko te same pojedynki.
Lesser jest w moim przekonaniu drugim po Schempie oczywiscie zawodnikiem reprezentacji Niemiec i w tym sezonie prezentuje naprawde solidne wyniki. Piszecie ze ten sezon to klapa w wykonaniu Lessera ale ja mam inne zdanie bo jednak tam gdzie sa 4 strzelania potrafi pokazac swoje umiejetnosci: w Hochfilzen 18 pozycji odrobionych po sprincie, w Pokljuce z 21na 12 miejsce (9 pozycji) w Rupholding 7 lokat z 41 na 34 (wiec wcale wlasne smieci mu nie pomagaja jak nie ma formy) w Anterselvie z 34 na 18 miejsce !!.
W ostatnim biegu masowym wygral majac 20/20 ale trzeba przyznac ze wytrzymal psychicznie napor Martina. Łotysza w tym biegu nie bylo i tak caly sezon jak startuje jeden to drugiego nie ma wiec porownania w tym samym biegu ciezko sie doszukac ale jednak wygrac bieg przy tak silnej stawce to dla mnie wystarczajaca rekomendacja.

Druga para to niebywale wynalazki i szczerze mowiac ciezko sie doszukac jakis statystyk tych pan ale jednak Japonka juz ma przetarcie duzo wieksze od Lotyszki bo jednak startowala w biegu masowym w Rupholding z bardzo dobrym 10 rezultatem notujac 20./20. Ogolnie caly seon to blisko 90% skutecznosc na strzelnicy co porownujac do zaledwie 81,7% Lotyszki stanowi spora przewage.

Bendika poza wczorajszym 5 miejsce najlepiej w tym seoznie w Anterselvie gdzie zajela w poscigu 41 miejsce a Tachizaki wczoraj 7 raz w 30 w tym sezonie
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Na profilu biathlonworld napisali najpierw że będzie opóźnienie bo trzeba przygotować trasę, później odwolali więc jednak wszystko na czas. Najważniejsze to, że wciąż mocno wieje jak relacjonuja!
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Gabriela Soukalova - Dorothea Wierer 1 @ 1.85
Ponownie gram na Soukalova. Nie wiem czym sugerowali sie bukmacherzy wystawiajac taki kurs (przynajmniej expekt). W klasyfikacji startow wspolnych Soukalova zdecydowanie prowadzi z 150pkt a Wierer dopiero 21 miejsce z 67 punktami. Bieg ze startu wspolnego nie jest dla Wloszki ewidentnie w nim sobie nie radzi a dziwne to ze w biegach na dochodzenie jest rewelacyjna. Włoszka lubi byc chimeryczna na strzelnicy a dodajac do tego dzisiejsze warunki moze byc jej bardzo ciezko o dobra lokate. Soukalova zdecydowanie najrowniejsza w stawce w tym sezonie, opanowana wiec nie bedzie miala az takich problemow na strzelnicy co jej rywalka.
⛔
Bardzo slabe zawody Czeski a rewelacyjne Włoszki. Po 1 bledzie a 50 skeund straty. Na strzelnicy Soukalova spedzila mase czasu ale to massssse. W biegu tez tragedia, jednego nie rozumiem. Caly czas biegla w czolowce nie probowala uciec ani nic, a jak po ktorym strzelaniu tracila 10 sekund do prowadzacej Wirer a odrobila je praktycznie blyskawicznie na 500 metrach wiec nie wiem czemu nie mogla wiecej biec takim tepem?
Czeszka 23 czas na strzelnicy 2:20 a Wierer 3 1:40.
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
trzecie miejsce to słabe zawody? Nie od dzisiaj wiadomo, że Gabi mistrzynią biegu nie jest, celowała długo, bo nie ulegała presji. Wie, że dla niej nie jest najwazniejsze wygranie za wszelką cenę i podejmowanie ryzyka, tylko zameldowanie się w czołówce i zbieranie punktów. Nakręcanie szaleńczego tempa = błędy na strzelnicy. Chwilowo je zwiększyła, żeby nie zgubić rywalek i się ich trzymać. Lepiej biec w grupie niż samemu...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom