>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2015/2016 Khanti mansiysk 17-20.03 - ZAKOŃCZENIE SEZONU

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik


Ostatnie zawody tego sezonu. U Panów sprawa jasna wygrywa Fourcade a u Pań będzie jeszcze ciekawie bo Czeszka Soukalova która prowadzi ostatnio ciut słabiej a będąca w gazie Marie Dorin Habert ją goni i może się okazać że ostatnie zawody wyłonią Zwyciężczynię Pucharu Świata.
Zaczynamy sprintami dalej bieg na dochodzenie i ostatnie zawody to tradycyjnie bieg ze startu wspólnego.
Martin Fourcade zdominował tegoroczny Puchar i wszystkie najwyższe trofea będą jego.

U Kobiet rywalizacja pomiędzy Soukalova a Dorę będzie nie tylko w &#39;&#39;generalce&#39;&#39; ale również w sprincie , biegu masowym i biegu na dochodzenie.
-


W generalce biegu indywidualnego wygrała Dorothea Wierer.

Zachęcam do dyskusji oraz podawania typów z analizami​
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Sprint najbardziej nieprzewidywalna dyscyplina. Tak jak wyżej wspomniałem walka pomiędzy Soukalova a Dorę będzie trwałą pewnie do końca.

K.Makarainen - M.Dorin Habert 2 1,72 ⛔ bet365
Finka już nie niszczy biegowo w tym sezonie swoich rywalach jak w ubiegłych latach. Na strzelnicy prezentuje się dobrze ale zdarzaja jej się nadal wpadki. Dorę ustabilizowała się na strzelnicy i bardzo często notuje 100% skuteczność. Sprint więc 10 strzałów bardzo możliwe 10/10. Francuzka to zawodniczka która właśnie biegowo traci najmniej a czasami nawet dokłada Fince kilka sekund. Wie o co walczy trójkolorowa więc motywacji i koncentracji mimo,że koniec sezonu na pewno nie braknie.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Granie przeciw Kasi w sprincie to samobójstwo ????

Soukalova (vs Wierer) @ 1,84 ✅
pinnacle


Wierer spuściła ostatnio z tonu, mimo medalu słaby występ na MŚ, już nie taka szybka a przede wszystkim nie bezbłędna na strzelnicy. Po tak dużym turnieju wielka nie wiadoma w sumie jak z formą u zawodniczek, które już odpuściły trening , które odpoczywają. Gabi zdominowała PŚ , jest bardzo bliska zdobycia generalki a mały puchar za sprint , musiał by się wydarzyć cud by go nie zdobyła ale lepiej postawić kropkę nad &#39;i&#39;. Soukalova była bliska medalu na MŚ ale żadnego nie zdobyła, na pewno ambicje podrażnione i w Khanti sobie to odbije ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
radula 5,4K

radula

Użytkownik
F.Preuss - O.Pidrushna 1 1,61 [5-7]✅

Startuja razem. Biegowo zdecydowanie lepsza Niemka. W sprincie potrafiła zanotować o 20s. lepszy czas biegu niż Ukrainka. Na strzelnicy może i trochę lepsza Pidrushna ale to nie jest ta sama zawodniczka to w ubiegłych latach gdzie śmiało można było liczyć że będzie blisko 20/20. Biegowo Niemka 1 karną rundę spokojnie odrobi a przy dobrych wiatrach być może nawet 2. Liczę też że Ukrainka pobiegnie z 2 karne rundy a wtedy o wynik jestem spokojny.

M.Hammerschmidt - K.Oberhofer 1 1,72 [ 17-21]✅

Znowu w kierunku Niemki. Biegowo widać różnicę tu gołym okiem. W sprincie dobre 20s wygrała w biegu. Mimo 1 pudła więcej niż Oberhofer na mecie była o 5s lepsza. Na strzelnicy ani jedna ani druga nie jest jakaś mega pewna i biorąc to pod uwagę idę w kierunku lepiej biegającej.

K.Makarainen - M.Oslbu 1 1,40 [1-8]✅


Kurs niski ale po tym co pokazała Finka w sprincie to nie widzę opcji aby tego nie zagrać. Biegowo w sprincie 35s różnicy miazga. Dzisiaj nie sądzę aby Norweżka strzelała bezbłędnie. Bliżej mi do stwierdzenia,że zaprezentuje się słabiej niż Kasia. Zresztą samym biegiem Finka odrobi 2 karne rundy bo widać że te trasy jej pasują. Na strzelnicy Makarainen już rzadziej notuje jakieś żenujące występy w stylu 15/20. Poprawiła się w tym elemencie i 2 może 3 pudła będzie miała ale takim biegiem spokojnie wygra ta parę.

=3,90✅

F.Preuss - O.Pidrushna 1 1,61 ✅
K.Makarainen - M.Oslbu 1 1,40✅

=2,26✅

M.Hammerschmidt - K.Oberhofer 1 1,72✅
K.Makarainen - M.Oslbu 1 1,40✅

=2,41
✅

bet365 :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ma dość bezpieczną przewagę + słabych zawodników za sobą, więc musiałby ze 4 pudła walnąć , wiadomo że to tylko biathlon ;)

Soukalova (vs Olsbu) 1,45 ✅
Dorin (vs Bescond) 1,65 ✅

@ 2,42 betsson/betsafe


Obie zawodniczki są szybsze i pewniejsze na strzelnicy, obie jeszcze mają o co walczyć. Soukalova dobrze zaprezentowała się w sprincie, natomiast Olsbu nie jestem pewien czy powtórzy tak bezbledny i szybki konkurs.
Dorin człapała podczas sprintu , poprawić smarowanie i na pewno powalczy o podium.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Bescond - Dahlmeier 1 1,50 ✅Marathonbet

Aż 1 minuta na starcie różnicy na korzyść Bescond. Biegowo lepsza Niemka ale jakoś wiele to nie będzie w stanie odrobić. Na strzelnicy Niemka już nie taka solidna i pewna. Zdarzają jej się coraz częściej pudła a mam wrażenie,że jeśli dziś nie będzie 20/20 to przed Francuzka się nie zamelduje na mecie. Bescond w swoim stylu pewnie 18/20 a patrząc na występy Dahlmeier to będzie 18,19/20 i wtedy przegra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
radula 5,4K

radula

Użytkownik
D.Landertinger TOP3 - 1,83 ⛔bet365

Austriak wystartuje jako 4. Ze strata 5s do trzeciego Peiffera którego uważam,że wyprzedzi. Eberhard też nie sądzę aby mógł powalczyć o podium.
Jest Schempp i o kolejne dwa miejsca powalczą: Landertinger , Peiffer , Lesser i Boe. Z tych zawodników najpewniej wygląda Dominik. Na strzelnicy spisuje się bardzo dobrze i jest równy. Biegowo na pewno nie jest gorszy od pozostałych a nawet śmiem twierdzić ze w biegu bark w bark na mecie okaże się lepszy od Niemców.
 
E 76

elcrackk

Użytkownik
Brawo Panowie, super typy dziś. Chciałem przed biegiem coś wrzucić, ale wasze typy pokrywały się mniej więcej z moimi, więc odpuściłem.
To na panów już wrzucę coś od siebie:
Erik Lesser- Tim Burke 2 @3 ⛔
Tak naprawdę gram typowo po kursie, trójka na Amerykanina to przesada. Wczoraj fenomenalny bieg, szóste miejsce mimo pudła i 14 sekund straty do &quot;czystego&quot; Lessera. Na przestrzeni sezonu strzelanie tylko 3% na korzyść Niemca, który również zaskoczył wszystkich swoim dobrym biegiem. Mimo wszystko uważam, że Burke na trasie zaprezentuje się dzisiaj zdecydowanie lepiej od Lessera, a na strzelnicy wypadną podobnie. Przypominam, typ oceniam 50/50 i do grania tego zachęciła mnie trójeczka na Amerykanina, który ma motywację, żeby powalczyć o najlepszy wynik w tym sezonie.
W związku z tym, gram go delikatnie na podium po kursie 9 ⛔

Simon Eder- Evgeniy Garanichev 1 @1,72
✅
No błagam, Eder 3 pudła wczoraj i zestawiają go z Garanichevem, który jak wszyscy Rosjanie prezentuje ostatnio taką biedę? Dodatkowo Austriak mimo pudła więcej traci tylko 8 sekund? Jak dla mnie to niezły prezent, nie wierzę żeby Eder dziś pudłował jak wczoraj, a Garanichev ostatnio wyjątkowo lubi sobie postrzelać w trybuny.
Kursy z 365. Poza tym, jeśli macie cokolwiek przeciwko Shipulinowi to też serdecznie polecam :]
Ktoś jeszcze pytał o brak podium Schemppa po kursie 6- to tylko biathlon, skoro Fourcade potrafił wczoraj 4 razy spudłować to czemu nie miałby tego zrobić Schempp? Ma co prawda przewagę nad resztą stawki (Eberharda nie liczę), ale za nim jest kilku dobrych strzelców. Jak ktoś chce się pobawić to można spróbować za drobne, szóstka to usprawiedliwia, aczkolwiek nie spodziewałbym się sukcesu.
Eh, szkoda Burke`a, szczególnie ostatniego pudła na trzecim strzelaniu, jak już zbierał się do biegu... Wtedy pewnie zarówno z Lesserem by wygrał, jak i na podium by się załapał. Eder pewnie strzelał i wygrał h2h, mimo tylko dwóch pudeł Garanicheva (tu dla mnie spore zaskoczenie)
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
G.Soukalova 1-3 Fortuna 2.25
Stawiam dzisiaj Soukalovą na podium, ostatni bieg tego sezonu oraz bardzo przyzwoite wyniki Gabi w ciężkich warunkach jakie osiągnęła w dwóch poprzednich biegach daję mi dzisiaj podstawę na granie Czeszki w pierwszej trójce. Sezon jak najbardziej dla niej i sądzę że dzisiaj to udowodni.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Bieg Panow o godz 13 a Panie zaplanowany bieg maja na 14:45. Powodem zmian jest silnie wiejacy wiatr.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Jeśli wieje a sa 4 strzelania to chyba obstawianie dzisiejszych zawodów mija sie z celem...niestety ja juz posłałem kupon z rana zanim dostałem informacje o zmianie czasu...

EDIT : ZAWODY ODWOŁANE !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom