>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Biathlon 2015/2016 - Pokljuka 17-20.12.2015

Status
Zamknięty.
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Pidruchnyi - Slepov 1 1,83
Typ opieram na wynikach z biegu pościgowego gdzie jak dzisiaj są 4 strzelania.
Slepov wczoraj 6 razy pudło a Ukrainiec zaledwie jedno.
Biegowo Rosjanin lepszy ale liczę że w jego głowie nadal bedzie wczorajsze strzelanie i bardzo duży spadek w biegu pościgowym
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Betsson
Anton Shipulin - Tarjei Boe # 1 1.57 ✅ 11-18

Anton pod względem biegu z pewnością przed Boe. Jak widać w Pokljuce Rusek czuje się bardzo dobrze, cała trójka Martę, Schempp oraz właśnie Shipulin prezentują się tak jak powinni. Na strzelnicy bardzo podobnie do starszego z braci Boe. Jak dla mnie tylko jakaś katastrofa ze strony Rosyjskiego zawodnika zawali ten typ. Cztery strzelania więc i sporo biegu na odrobienie ewentualnego pudła. Jak wiadomo bieg masowy ma swoje prawa, ale jestem dobrej myśli co do tego typu.


Laura Dahlmaier - Gabriela Soukalova # 1 1.47

Laura zaczęła ten sezon od Hochfilzen i jak widać z przytupem weszła do elity. Można powiedzieć, że Niemcy mają swoją nową Madzię Neuner. W tym sezonie już dwie wygrane, więc więcej niż miała przed tym sezonem w całej swojej dotychczasowej karierze. Biegowo ścisły top, a na strzelnicy najlepsza w tym sezonie. Co do Czeszki, widać, że Gabi również jest w formie, jednak mimo, że w tym sezonie nie ma Daszy to rywalizacja jest bardzo dobra. Na strzelnicy Laura jak dla mnie pewniejsza, a w biegu Niemka dużo lepsza. Podobnie jak typ powyżej, jeżeli nie będzie u Laury więcej, niż dwa pudła to spokojnie powinna wygrać tą parę.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Nie zdarze czasowo ogarnac biegu Panow wiec moze uda sie cos wiecej napisac o Paniach natomiast jedno co jest wazne i co powinno pomoc w typowaniu to trzeba uwazac na Antona Shipulina w sensie pozytywnym.

To jest wybitny specjalista od biegow masowych a ponadto rok temu wlasnie tutaj wygral ten bieg ;)
Rozwazalem takze Fak- a mimo iz jest kompletnie bez formy ale u siebie w takim biegu ktory tez podobnie jak Anton lubi moze czyms zaskoczyc.
 
sks1926 88

sks1926

Użytkownik
Schempp - Shipulin 1 1.65 Unibet 4-11 ✅✅

Krótko bo bieg niedługo. Poza wpadką w sprincie w Oestersund Schempp solidniejszy od Shipulina, Schempp 87% trafionych (w tym 8 pudeł w Oestersund), Shipulin 85%. Teoretycznie niewielka różnica, lecz w mojej opinii będzie miało to spore znaczenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Wierer - Eckhoff - 1,55 - Marathon ⛔
ewentualnie
Makarainen - Eckhoff - 1,4 - całoroczny ✅

Eckhoff strzlecko jest ostatnio bardzo posypana. Robi na prawdę krocie błędów na strzelnicy. Wierer radzi sobie całkiem nieźle. Ostatnio trochę problemów na stojaka ale daje radę. Biegowo też przyzwoicie, chociaż w tym aspekcie Norweżka może przewyższać. Uważam, że ten pojedynek rozstrzygnie się na strzelnicy i wygra go Wierer.
Ewentualnie można zagrać na Maka. Wczoraj zaprezentowała się bardzo fajnie. Robi trochę błędów na strzlenicy, ale biegowo niszczy. Powinna strzleać też lepiej.


przypominam - na stronie wczesniej typy na bieg panów.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Mass Start. Women. 12,5 km. Winning Margin (sec.): 0-4.9 - No @ 1.25
Mass Start. Men. 15 km. Winning Margin (sec.): 0-4.9 - No @ 1.5
@ 2 Maraton ⛔

Na dzisiejsze zawody próbuję taką kombinacje.
Rok temu w biegu masowym w Słowenii aż 5 zawodników zmieściło sie w granicy 5 sekund. Dzisiaj uważam że się to nie powtórzy i któryś z zawodników wygra o te 5 sek.
Przeważnie na takie zdarzenia mamy kursy w okolicach 1.3 a 1.5 uważam juz za value przy dzisiejszych 15 km.
U kobiet sytuacja bardziej przejrzysta bo jesli którejś z tych lepszych dziewczyn wyjdzie strzelanie a Marę i Kaisa zaliczają tutaj bardzo malo pudeł, to na metę wjadą ze sporą przewagą nad 2 zawodniczką.
Zobaczymy co wyjdzie z tego zakladu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Dahlmeier, Laura - Soukalova, Gabriela 1 1,36⛔
Makarainen, Kaisa - Vitkova, Veronika 1 1,28✅

= 1,74 Marathonbet⛔

Niemka szybsza od Czeszki myślę,że przy dobrych wiatrach może nawet 1 pudło odrobić. Wczoraj w strzelaniu bark w bark Dahlmeier spisała się wyśmienicie i zanotowała wynik 20/20. Czy dzisiaj to powtórzy? Bardzo możliwe bo na strzelnicy radzi sobie bardzo dobrze. Gabi troszeczkę słabiej w tym aspekcie. Zazwyczaj jakieś tam pudło się trafi. Biegowo traci wczoraj np ponad 20s.
Finka jak biega każdy wie. Na trasie pochłania rywalki jak chce. Do Vitkovej jest w stanie bardzo dużo odrobić myślę,że nawet jakieś dobre 40s. Na strzelnicy Kaisa wczoraj świetny wystep 19/20. Ogólnie obie na strzelnicy porównywalnie. Vitkova w tym sezonie sporo pudłuje i dzisiaj przy 20 strzałach pewnie znowu 2-3 razy sie pomyli.
 
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
Kaisa Makarainen - Tiril Eckhoff 1, 1.40
Gabriela Soukalova - Franziska Preuss 2, 2.20
= 3,08 Bet365 ⛔
Witam wszystkich bukmacherów na tym forum, jako pierwszy mój post chciałem wskoczyć w biathlon. Pierwsza para Fińsko Norweska, Kaisa jest zdecydowanie lepszą zawodniczką od Tiril. Finka lepiej biega dłuższe dystanse i dobrze strzela (chodź zdarzają jej się wpadki), do tego bardzo lubi tą trasę świadczy o tym masowy bieg rok temu czy dwa, a nawet wczorajszy występ na dochodzenie dlatego w tej parze jestem za Kaisą. Druga para jest bardzo mocna ale w tym wypadku zaryzykuję Niemkę ponieważ to ona wygrała kwalifikację generalną tego biegu w ubiegłym roku, a Soukalowej zdarzają się duże wpadki i sądzę że tym razem bedzie tak samo. Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Mass Start. Women. 12,5 km. Winning Margin (sec.).

typ: 0-9.9sek @1.92 1/10 marathonbet ⛔

Trzeba unikac niskich kursow w takich biegach bo na przykladzie biegu Panow widac ile moze byc niespodzianek. Ten typ glownie opieram na bardzo rownej formie wielu zawodniczek o czym pisalem wczoraj po krotce czyli mamy tutaj Niemki, Dorin + Czeszki -- zawsze moze sie wlczayc do walki taka Wierer czy Eckoff
W biegu Panow w 10sekundach zmiescila sie pierwsza 5 a nie tylko pierwsza dwojka wiece tutaj moze byc podobnie



Preuss, Franziska -- Vitkova, Veronika [1] @1.61 1/10 Marathonbet ⛔

Niemka bardzo lubi ten bieg czego dowodem jest ubiegloroczny sukces w generalce w biegu masowym.
Mamy tutaj podobna sytuacje jak w przypadku Wierer gdyz bardzo czesto gram Preuss w biegach poscigowych gdzie sa 4 strzelania bo niejednokrotnie juz potwierdzila swoja forme na strzelnicy. Co do Vitkovej to chyba jeszcze nie jest ten blysk ktory znamy -- co prawda juz tutaj fajne wystepy i widac jakies swiatlo w tunelu ale w bezposredniej konfrontacji ramie w ramie moze nie podolac zadaniu.
Wczoraj przy blisku 30sek stracie po sprincie Preuss nie miala problemu ograc Vitkovej
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Gabriela Soukalova - Franziska Preuss 2, 2.20
takich par lepiej nie grać, obie zawodniczki na podobnym poziomie, obie uwielbiają bieg masowy, są lepsze pary z preuss np jak kolega inzaghi78 wyżej dał z Vitkovą , takie jest moje zdanie ????
inzaghi78
staraj się używać opcji edytuj byś nie pisał posta pod swoim postem
 
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
takich par lepiej nie grać, obie zawodniczki na podobnym poziomie, obie uwielbiają bieg masowy, są lepsze pary z preuss np jak kolega inzaghi78 wyżej dał z Vitkovą , takie jest moje zdanie ????
inzaghi78
staraj się używać opcji edytuj byś nie pisał posta pod swoim postem
Bet365 z bardzo słabą ofertą, ale adrenalina jest fajna ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom