>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2015/2016 - Ruhpolding 08-10.01/13-17.01.2016

Status
Zamknięty.
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Biatlon 9.01 poscig M 12.45
Nation - Top Competitor. Russia - Czech Republic [2] @1.96 1/10 Marathonbet
Weszło na dużym luzie i ciekawe jak długo Marathon będzie dawał takie wynalazki ????
Nie jest to jakiś super typ ale stawianie Rosjan w roli faworyta jest dla mnie niezrozumiałe więc trzeba spróbować zagrać taki dobry kurs. Oczywiście za każdym razem w biegach pościgowych górą byli Rosjanie głownie za sprawą Shipulina tylko że wczoraj wszyscy jak jeden nieźle dali dupy brzydko mówiąc i sytuacja jest taka że mamy 3 Czechów i dopiero Shipulin , a niech taki Moravec czy Slesing pobiegną chcoćby przyzwoicie to już wystarczy bo przewaga jest 40sek nad Shipulinem -najlepszym z Rosjan
Z szacunku do Antona nie gram tego jakoś mocno bo wiem że on może to odrobić ale czy wystarczy motywacji
+0.96
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Birnbacher, Andreas - Grossegger, Sven [1] @1.60 2/10 Marathonbet
Na starcie strata Niemca wynosi 21sek tyko tak się składa że Birnbacher bardzo lubi ten bieg i bardzo często sporo odrabia czego nie można powiedzieć o Austryjaku ?! W takim Ostersund Niemiec zrobił sobie skok z 47 miejsca na 18 !!! a dla przykladu Grossegger spadł z 11 na 23. W Pokljuce z 26 na 11 przesunął się Niemiec w biegu pościgowym a Grossegger znów spadł z 22 na 46 lokatę
Tutaj tylko zapłakać ... przegrac o 0,3 sekundy ...
 
daminho 278

daminho

Użytkownik
Bieg pościgowy 12,5 km

Burke vs Bailey 1 @ 1.40 26-22
Moravec vs Krcmar 1 @ 1.40 8-21
Landertinger vs Rastorgujevs 1 @ 1.35 11-12
@ 2,33 Sts ⛔

W pierwszym amerykańskim pojedynku Burke wyrusza z przewagą 30 sekund. We wczorajszym stracie na trasie biegowej wypracował 25 sekund przewagi, klasowo porównywalni zawodnicy, na strzelnicy lepiej spisuje się Bailey, ale zapas czasowy i forma biegowa pozwolą ewentualnie na nadrobienie 2 pudeł i partner A. Henkel powinien wyjść z tego pojedynku na plus.
Moravec po słabym początku sezonu, powoli wchodzi na właściwe tory, na pewno podium i dobry występ na Veltis Arena dodały pewności siebie, koledze z reprezentacji trafił się wczoraj dobry występ ale dzisiaj 4 strzelania powiny zweryfikować jego umiejętności, forma strzelecka poniżej 80%, na strzelnicy marnuje bardzo dużo czasu, wczoraj chociaż Ondrej miał 1 pudło więcej przybiegł 3 sekundy za rywalem, powyższe czynniki i doświadczenie zdecydowanie przemawiają za Moravcem
Najwięcej wątpliwości mam do tej trzeciej pary ale austriacki mistrz po perturbacjach z początku sezonu (śmierci matki i choroby) stabilizuje formę. Wyrusza 20 sek wcześniej na trasie biegowej może być podobnie, na strzelnicy też pewnie jakieś błędy się pojawią ale Dominik powinien wyjść z tego pojedynku na plus.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Pursuit. Women. 10 km. Podium Finish. 15:15
Makarainen, Kaisa [TAK] @1.70 2/10 Marathonbet
Jak dla mnie Kaisa zrobila duze postepy na strzelnicy, kiedys nie wyobrazalem sobie zeby nie zrobila przynajmniej 4 bledow podczas czterokrotnego strzelania a dzis w Otsresund 2 , Hochfilzen 5 , Pokljuka 1 czyli srednia wychodzi calkiem niezla jesli dolozymy do tego bardzo mocny bieg ktorym zawsze imponuje (wczoraj kiepski numer startowy to uniemozliwil) to szasna na podium jest duza tym bardziej ze ja dzis daje 4 pierwszym zawodniczkom identyczne szanse na to podium a kursy sa:
Dahlmeier, Laura 1.25
Soukalova, Gabriela 1.60
Hildebrand, Franziska 1.65
Makarainen, Kaisa 1.70
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Wierer, Dorothea - Dzhyma, Juliya [1] @1.55 2/10 Marathonbet
Tutaj nawet nie wiem co napisać poza tym że Wierer w tym sezonie specjalizuje sie w poscigach. Mogę nie być do konca obiektywny bo caly czas na nia gram i przynosi to zyski więc patrze troche na Wloszke przez rozowe okulary ???? We wszytskich dotychczasowych poscigach totalna dominacja nad Ukrainka wice nawet nie sprawdzalem czasow skoro Wierer w Ostersund z 20 na 2 , Hochfilzen z 16 na 8 , Pokljuka z 16 na 11
+1.1
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Inzaghi znów będzie kręcił nosem, ale cóż.. taki mam styl gry.
Johannes Boe - miejsce na podium - NIE - 1,33 - całoroczny ✅
Potwierdzają się słowa, że młody Boe albo jest pierwszy, albo go w ogóle nie ma go na podium. Norweg nie radzi sobie w biegach z 4 strzelaniami tak jakby chciał. Dziś pomimo świetnej pozycji startowej znowu dał plamę. Strzelanie szwankuje i to mocno. Do tego jutro grono pretendentów do zwycięstwa się powiększa, bo wraca świetny Ole i z tego co widzę na liście startowej widnieje Schempp. J.B jeszcze ani razu w tym sezonie nie zameldował się na podium w biegu, w którym trzeba było wykonać 4 wizyty na strzelnicy. Jutro też nie powinno się to zmienić. Do jakiejś płaskiej kombinacji w sam raz.

Mass Start. Women. 12,5 km. Winner. 14:45
Laura Dahlmeier - NO - 1,89 - marathon ⛔ skubana
Dziś kolejny typ na &quot;nie&quot;. Z pozoru samobójczy, ale buki szaleją trochę z kursami. To jest biathlon ! Dziś ścisła czołówka, walka ramię w ramię. Laura prezentuje się świetnie w tym sezonie, ale widzę tu powtórkę z Pukljuki. Wysokie mejsce w sprincie, wygrana w biegu pościgowym i gorszy występ w masówce. Odniosłem wczoraj wrażenie, że dwa pierwsze biegi dały mocno w kość Niemce. I tak fizycznie jest dobrze przygotowana, bo na końcu łyknęła Soukalovą mając 14 s straty, ale musiało ją to bardzo dużo kosztować. Wszyscy widzieliśmy jak było ciężko na strzelnicy podczas ostatnich strzelań. Dziś wg mnie w końcu zobaczymy na czele Dorin, albo Makarainen. Ciężko to jednak przewidzieć. Ostatni bieg masowy - 3 błędy Dahlmeier. Oczywiście argumentem jest też kurs. Biathlon to specyficzna dyscyplina i nie da się być tu na tyle dominatorem by wygrywać zawody za zawodami. Ma kto walczyć z Niemką, kurs jak dla mnie trochę z czapy.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Q.Fillon-Mailet - A.Peiffer 1 1,55⛔

Francuz troszeczkę szybszy co przy takim samym strzelaniu napewno da mu wygraną. Na strzelnicy również wyżej cenię umiejętności Francuza. Jest stabilniejszy,pewniejszy w tym elemencie. Przy 4 strzelaniach w najgorszym wypadku widzę taki sam wynik.

E.Garanichev - T.Boe 1 2,55⛔

Troszeczkę zdziwiłem się jak zobaczyłem takie kursy w tej parze. Na strzelnicy Rosjanin lepszy i w tym sezonie i tutaj w Ruhpolding. Wczoraj tylko 1 pudło na ostatnim strzelaniu. Norweg potrafi zanotować bardzo dobry wynik na strzelnicy jednak wczoraj aż 3 pudła. Biegowo to ten sam poziom,dyspozycja dnia bedzie decydowac o tym który szybszy. Gram na lepszego strzelca.

G.Soukalova - D.Wierer 1 1,45✅

Czeszka i szybsza i lepsza w strzelaniu. Włoszka niestety ale za dużo notuje tych pudeł przy 4 strzelaniach. Gabi jest stabilna i tutaj więcej niż 1 pudło będzie zaskoczeniem. Biegowo kilka sekund też dołoży. Do dubla jak znalazł.

Unibet
 
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
E. Svendsen - A. Shipulin 1 Fortuna 1.67 ✅
Anton zdecydowanie bez formy strzeleckiej jak i biegowej. Sądzę że przy dwóch pudłach Shipulina Emil zdecydowanie sobie poradzi w tej parze.
S.Eder - F. Lindstroem 1 Fortuna 1.44 ✅
W tej parze zdecydowanym faworytem jest Simon, bardzo szybko i dobrze strzela i w biegu może nadrobić za to szwed lubi sobie w stójce babola strzelić.
A.Shipulin - M.Slesingr 2 Fortuna 2.11 ⛔ bieg tragedia
Tak jak pisałem, sądzę że Shipulin minimum nie trafi dwa razy do tarczy, natomiast Czech biegowo może nie błyszczy ale w Ruhpolding jego strzały to 30/30 więc sądzę że przy dwóch wpadkach Rosjanina to Czech będzie lepszy.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
@Rymbaba
Wcale nie bo widzisz sam często gram takie kursy pod warunkiem że zawieraja ten przydomek NIE ???? Co innego grać kursy rzedu 1.2-1.3 że ktoś bedzie na podium niż ze kogos tam nie bedzie.
@Radula
E.Garanichev - T.Boe 1 2,55 - nie dziwie sie ze sie zaskoczyles bo mysle ze pojedynek 50/50 wiec kurs na to zdarzenie bardzo dobry ???? Biegowo dla mnie Tarlei duzo lepszy ale wczoraj faktycznie podobne czasy -moze Norwegowi narty nie jechały jak nalezy ?!
Eder- Lindstrom -- fajny typ , ja nie zagram bo regularnie jak ogrywalem Szwedow przez lata to zawsze mieli biegi zycia -- taki moj &quot;czarny kot&quot; ???? Bergman to mysle jest w 3 biatlonistow ktorzy zabrali mi najwiecej kasy ...
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Soukalova - Dorin
Typ:1⛔
Kurs:1,80
Buk: Milenium

Pojedynek Pań, które dyktują warunki w tym sezonie. Uderzam w stronę Gabczy, która w Rupholding robi lepsze wrażenie.
W sprincie 50 sekund na korzyść Gabczy ( 2 pudla Dorin ) więc biegowo podobnie. W pościgowym różnica utrzymana ( 1 pudło Dorin ) - widać więć, że Gabcza dołożyła w biegu. Ogólnie MDH to zawodniczka, która mam wrażenie czym dalej w las, tym mniej sił. Jak to mówią - forma dnia na korzyść Czeszki, a biorąc pod uwagę że w masowym łatwiej gonić, to nawet pudła Gabczy nie przekreślają jej szans.
Idę w jej kierunku

Powodzenia !
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
W pościgowym różnica utrzymana ( 1 pudło Dorin ) - widać więć, że Gabcza dołożyła w biegu.
na chłopski rozum, Francuzka pudło więcej i różnica ta sama, więc Francuzka była szybsza, co z resztą można sprawdzić w statystykach biegu, zamiast się domyślać...
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Bieg indywidualny kobiet.
Postaram się pójść za ciosem. Wiadomo bieg indywidualny rządzi się trochę swoimi prawami, mamy aż po minucie doliczonej za każde pudło, ale nie sądzę, aby miało to zrobić jakieś wielkie spustoszenie w czołówce. Ostatnio bet wychylił się z ładnymi kursami na różnicę wygranej w biegu kobiet. znowu mamy wysokie kursy, nie jakieś promo bo może być różnie, ale myślę, że można spróbować znowu zaatakować. Wg mnie z dużym prawdopodobieństwem ktoś osiągnie rezultat nie gorszy niż pół minuty za zwyciężczynią. W pierwszych zawodach i jak do tej pory jedynych tego typu różnica 14 sekund.

0-14,9 @4 ⛔
15-29,9 @4,75 ⛔

Bieg indywidualny mężczyzn
Bjoerndalen -
Shipulin - 1,72 - szczwany ⛔ - role się odwróciły
Shipulin podczas ostatnich startów w Ruhpolding zawiódł. Wydawało się, że sprint to wypadek przy pracy, potem rzeczywiście było lepiej, ale to nie ten Rosjanin, którego znamy z zeszłego sezonu. Przede wszystkim dużo błędów na strzelnicy. Bjoerndalena zobaczyliśmy dopiero w biegu masowym, też szału nie zrobił ale i tak wyżej. Pierwszy bieg indywidualny pod dyktando Norwega. Nie liczę, że znowu wygra, choć byłoby to bardzo miłe, ale daję mu większe szanse niż Shipulinowi. Wg mnie pojedynek rozstrzygnie się na strzelnicy, gdzie lepiej wypada Bjoerndalen. Biegowo powinno być w miarę wyrównanie.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Dorin-Habert, Marie -- Makarainen, Kaisa [1] @1.67 1,5/10 Marathonbet

Nie wiem jak inni będą to mieli bo narazie tylko Marathon sie wychilił więc jak ktoś chce to może poczekać bo jest jakaś tam szansa że ktoś wystawi po 1.80 ?! Ostatnio grałem Kaise w top3 i mimo udanego pierwszego strzelania miałem duże obawy jak zobaczyłem jak ona się męczy na tym rozmokłym sniegu. Teraz raczej też lepiej nie będzie a poza tym nie dość tego to jeszcze forma strzelecka jest dośćsłaba. Dorin natomiast jakby odżyła i zanotowałą 2 bardzo dobre występy w Rupholding -- w pościgu z 12 na 5 i w masówce 2 miejsce przegrywając z Delhmeier tylko 15 sek a miala 1 karna runde więcej.
___________
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Każde pudło to karna minuta więc tutaj szukam zawodników którzy bardzo dobrze strzelają.

M.Slesingr - E.Garanichev 2 1,53 bet365✅

Strzelanie w tym sezonie zdecydowanie po stronie Rosjanina. Biegowo też wygląda dość dobrze. Ostatnie zawody to jakiś przebłysk na strzelnicy Czecha ale czy i tym razem tak będzie? Nie sądzę. 80% skuteczności na strzelnicy wskazuje,że jednak miewa on spore problemy dla porównania Garanichev 90%.
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
svendsen- Boe J.T - 1,66 - marathon ⛔ Svendsen lepszy na strzelnicy, ale biegowo cienizna
Zestawienie już kilkukrotnie poruszane. Nie ma specjalnie co dodawać. Sven duzo lepszym strzelcem. Ostatnio się spalił przy ostatnim strzelaniu, ale to była walka ramię w ramię. Dziś zupełnie inna konkurencja. Powinien być wyżej
 
daminho 278

daminho

Użytkownik
Ruhpolding - Indywidualny 20 km M

Quentin Fillon Maillet - Fredrik Lindstroem 1 @ 1.75 bwin ⛔⛔ 28-23 miazga na ostatniej rundzie, 40 sekund w biegu..????
Fillon w tym sezonie spisuje się znakomicie. Z każdym kolejnym sezonem robi bardzo duże postępy. W sezonie 13/14 -49 miejsce w 14/15 23 miejsca na dziś piąte miejsce w generalce. Poprawił i ustabilizował poczynania na strzelnicy i znajduje się w czołówce najlepszych strzelców. O jego przeciwniku jak na razie w tym sezonie nie można napisać za wiele pozytywnego. Pogorszył się w strzelaniu z 90% rok temu do 86%, marnuje dużo czasu na strzelnicy, plusik to poczynania na trasie biegowej bo potrafi pobiec dobrze i nie schodzi poniżej określonego poziomu, jednak Maillet w biegu raz jest lepszy od Szweda raz gorszy generalnie poziom podobny. Przechodząc do konkretów to Fillon 8 razy w tym sezonie był w dziesiątce zawodów Pucharu Świata, Szwed ani razu. Na strzelnicy jest o te kilka procent gorszy od Maillet, mitręży znacznie więcej czasu , kilka dni temu dał popis w Massowym pudłując 5 krotnie, ogólnie prezentuje się gorzej niż w poprzednich sezonach.
W jednym rozegranym indywidualnym biegu w tym sezonie Fillon zajął 4 miejsce, pokazując ,że ten sposób rozgrywania zawodów też mu pasuje.
Wydaje mi się, że jest kilka plusów po stronie Francuza i to on z tego pojedynku wyjdzie zwycięsko.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Landertinger (vs Birnbacher) @ 1,82 ⛔
pinnacle


To już nie ten Birnbacher co w zeszłych sezonach, nie we wszystkich startach startuje a kiedy już biegnie to jest gorszy od Austriaka. Landertinger jest solidny na strzelnicy, potrafi ciut zwolnić by poprawić strzelanie, w biegu też nadrabia. Wiadomo że tutaj liczy się strzelanie przede wszystkim a ono jest loteryjne, jednak Dominik jest lepszym biatlonistą i teoretycznie powinnien być wyżej dzis
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Dorin - Makarainen 1 1,53 ⛔
Francuzka zdecydowanie stabilniejsza i pewniejsza na strzelnicy a przecież w tym biegu o to chodzi. Przy 4 strzelaniach niestety mimo tego,że bardzo lubię Finke jej nie ufam. Biegowo napewno nie jest w stanie za wiele odrobić. A strzelnica jak pisałem jak dla mnie to spory plus na korzyść Dorę.
Vitkova - Skardino 2 2,20✅
Białorusinka biegowo traci naprawdę dużo ale na strzelnicy jest skuteczna 94%. Czeszka biegowo wygląda dobrze jednak na strzelnicy 86% a przy 4 strzelaniach może być różnie. Ostatnio podczas zawodów ze startu wspólnego Vitkova 3 pudła a Skardino tylko 1. Typ obarczony ryzykiem ale po takim kursie próbuję.
bet365
 
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
K.Makarainen - V.Vitkova 1 Fortuna 1.53 ✅
Po ostatnich wpadkach na strzelnicy w tej parze dla mnie faworytem jest Kaisa, Czeszka podobnie na strzelnicy popełnia błędy za to w biegu nie ma najmniejszych szans.
G.Soukalova - D.Wierer 1 Fortuna 1.40 ⛔

Soukalova cały czas stała dobra forma zarówno biegowa jak i widać że na strzelnicy się poprawiła, Włoszka za to lubi nie trafić i to ją zgubi w tym biegu.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Co do Kaisy to na stronie biathlon.pl którą polecam pojawiła się następująca informacja :
Dzień przerwy więcej od panów miały biathlonistki, które w biegu indywidualnym zaprezentują się w czwartek. Na dystansie 15km zobaczymy cztery reprezentantki Polski, niepewny jest start Kaisy Makarainen.
&quot;Finka, która spisuje się w tym sezonie poniżej oczekiwań, jest chora. Jej nazwisko widnieje na liście startowej, ale o tym czy pojawi się trasie zdecyduje się w czwartek rano.&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom