>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2016/2017 Antholz - Anterselva 19-22.01.2017

Status
Zamknięty.
vaas 1,6K

vaas

Użytkownik
Przyznać się bez bicia kto postawił, że Horchler wygra wchodząc z listy rezerwowej. :cool:

PS. Tragiczna ostatnia runda w wykonaniu Koukalovej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 833

sebunited16

Użytkownik
Ukrainka nie startowała więc zwrot.
Vaas ???? bez bicia przed startem nikt tego nie postawił ja chciałem ją zagrać na ostatniej rundzie na live jak doszłą Gabę to czułem, że idzie po życiowy sukces w tzw. trupa i nie odda za nic, a wiadomo dla Czeszki to zwycięstwo, więc sukces, ale jeden z wielu, motywacja była u Niiemki niesamowita. Też nie nazwałbym tej rundy mianem tragicznej u Czeszki, słabej tak ???? Bardzo emocjonujący bieg ????
 
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
Norwegia win Fortuna 2.8 ⛔ 0,1 sekundy
Jak dla mnie cały czas sztafeta nr. 1 i dzisiaj są moimi faworytami, warunki na strzelnicy są znakomite więc uważam że Norwegowie popełnią mało błędów i biegowo znokautują resztę.
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Martę zw. 2.30 bet365⛔

Dla mnie ten kurs, już jest do gry, natrafiają na plus/ minus taie same warunki, na strzelnicy, Francuz zdominował stawkę, ostatnio znalazł kilku pogromców, dzięki temu mamy tutaj ponad 2, a to dla mnie jest w miarę ok. Najlepiej pokazali się do tej pory Schempp i Anton więc najgroźniejsi rywale. Jednak Martę jest ćwierć poziomu wyżej, jeśli chodzi o umiejętności, ale i opanowanie w decydujących momentach, dobry moment, żeby dał rade, wydaje mi się, że jeśli ma znalezć czas na pudła do będzie to w 1 lub 2 strzelaniu, gdzie spokojnie nadrobi ewentualny błąd.


A i może to być argument choć nie musi, bowiem Francuz jak rywale szli na maksa, szczerzył kły na trasie bawiąc się w kibica, ale np Svendsen nie miał w nogach 20 km, a Schempp wystawił mu nartę na kresce
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Bieg na 15km ze startu wspólnego w Antholz - Mężczyźni
Od 11:00



Anton Shipulin w TOP 3 @ 2.00 Bet365 ✅ 3 miejsce



Rosjanin od lat świetnie się czuje na tych trasach. Można powiedzieć, że to jego miejsce i tutaj niemal zawsze osiąga fantastyczne wyniki. Wczoraj w pięknym stylu wygrał bieg indywidualny. Na konferencji powiedział: &#39;&#39;Cieszę się, że moje pierwsze zwycięstwo w biegu indywidualnym miało miejsce tu w Antholz, bo zwykle startuję tutaj dobrze&#39;&#39;. Nastawia się jutrzejszy bieg i dzisiaj odpuścił sobie start w sztafecie. Na pewno to dobry ruch, bo trochę odpocznie. Start na tak dużej wysokości dla wielu zawodników jest problemem. Nawet sam Fourcade po biegu na 20km stwierdził, że start był dla Niego trudny pod względem biegu i bolesny. Dzień odpoczynku powinien dać korzystne efekty. Ta dwójka będzie walczyć o zwycięstwo. Do nich trzeba dodać Schemppa, który jest mocny, ale biegał i indywidualnie i w sztafecie. Może zmęczenie dać o sobie znać. Kto tutaj może jeszcze powalczyć? Svendsen, który jednak może mieć tutaj problem z tempem biegu, Boe po chorobie startuje bez szału. Anton jeżeli gdzieś się nie pogubi na strzelnicy będzie groźny. Wczoraj pokazał strzelając 19/20, że potrafi dobrze się skupić i oddać precyzyjne strzały. Wcale to nie jest tutaj takie łatwe. Wielu zawodników powtarza, że strzelanie w Antholz nawet bez wiatru jest trudne, może z powodu wysokości, może z powodu ukształtowania trasy tuż przed strzelnicą. Rosjanin sobie z tym radzi, więc dodając do tego dobre tempo na trasie powinien jutro mocno powalczyć nawet o wygraną i tym bardziej o pudło.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Sztafeta K 14:45
Ukraine - Russia [1] @2.39 1/10 Pinnacle


Ostatnio duzo lepiej wchodza mi dogi niz faworyci wiec idziemy za ciosem. Jakim cudem tutaj Rosja jest faworytem nie mam pojecia - 50/50 to max jaki bym dal ale i tak ze wskazaniem na UKrainki.
W pokljuce UKraina 3 Rosja 6
W Rupholding Ukraina 4 Rosja 13 ????
Chyba wszystkie watpliwosci bukow dotycza 1 zmiany gdzie startuje niedoswiadczona Zhuravok ale jesli tylko zachowa swoja bardzo dobra skutecznosc na strzelnicy to nie powinno byc tak zle.
Zreszta Rosjanki tez nie maja kim postraszyc na 1 zminaie bo startuje Slivko ktora poza tym ze juz przetarla sie w sztafecie w Rupholding to nie ma za bardzo sie czym pochwalic
+1.39
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Shipulin A. 1-6 1,38✅
Schempp S.-Boe J.T. 1 1,45⛔
Fourcade M.-Svendsen E. 1 1,27

= 2,23⛔ po podatku Milenium

Rosjanin prezentuje tu się dobrze. Dzisiaj według mnie powalczy z Fourcadem i Schemppem o wygraną i tak widzę podium dzisiejszych zawodów. Tutaj wybieram bezpieczną opcję.
Schempp w biegu długim biegowo wygrał o 70s z Norwegiem. Dzisiaj trochę krótszy dystans ale różnica będzie widoczna mimo wszystko. Na strzelnicy pewniejszy Niemiec którego dzisiaj stać na podium.
Martę biegowo wyborna forma. Tym razem są karne rundy a nie dodawane minuty dzięki czemu to jest na plus dla Francuza. W razie wpadki na strzelnicy spokojnie 1 runde karną odrobi a dzisiaj myślę,że w walce bark w bark Fourcade skupi się na strzelaniu bo wie,że nawet tam tracąc kilka sekund na trasie wszystko odrobi.
 
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
J.Boe 1-6 Fortuna 1.85
Mistrz świata w biegu masowym wraca po chorobie do formy i coraz lepiej mu to wychodzi, biegowo wczoraj bardzo dobrze i na strzelnicy pokazał się z dobrej strony dlatego liczę dzisiaj na jego dobry występ w pierwszej szóstce.
A.Shipulin - M.Krcmar 1 Fortuna 1.32
Typowo na podbicie, Rosjanin zdecydowanie lepszym zawodnikiem od Czecha, Krcmar w ostatnim czasie osiąga dobre wyniki ale przy podobnej ilości pudeł jednak nie ma szans z Antonem.
AKO 2.44 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
vaas 1,6K

vaas

Użytkownik
Włochy vs Ukraina 2 2.25 Betsson ⛔

Na pierwszej zmianie Ukrainek pobiegnie dziś Zhuravok, która zdecydowanie odstaje od swoich koleżanek. U Włoszek na tej samej zmianie Vitozzi i nie wydaje mi się, żeby zrobiła ona nie wiadomo jaką przewagę.
Reszta Ukrainek w sztafetach wchodzi na wyżyny swoich umiejętności i często robią wynik ponad stan.
Na ostatniej zmianie u Włoszek co prawda pobiegnie Wierer (po raz pierwszy w tym sezonie), jednak nawet ona póki co nie zachwyca zarówno biegiem jak i strzelaniem.
 
D 95

davidienko

Użytkownik
Sztafeta K 14:45
Ukraine - Russia [1] @2.39 1/10 Pinnacle


Ostatnio duzo lepiej wchodza mi dogi niz faworyci wiec idziemy za ciosem. Jakim cudem tutaj Rosja jest faworytem nie mam pojecia - 50/50 to max jaki bym dal ale i tak ze wskazaniem na UKrainki.
W pokljuce UKraina 3 Rosja 6
W Rupholding Ukraina 4 Rosja 13 ????
Chyba wszystkie watpliwosci bukow dotycza 1 zmiany gdzie startuje niedoswiadczona Zhuravok ale jesli tylko zachowa swoja bardzo dobra skutecznosc na strzelnicy to nie powinno byc tak zle.
Zreszta Rosjanki tez nie maja kim postraszyc na 1 zminaie bo startuje Slivko ktora poza tym ze juz przetarla sie w sztafecie w Rupholding to nie ma za bardzo sie czym pochwalic
Zhurakov swoje zrobi.. pierwsza zmiana, biegna razem, na strzelnicy nie odstaje plus biegowo tez przyzwoicie... ja tu wiekszy problem widze na ostatniej zmianie- Merkushyna konczaca sztafete?! jak dla mnie strzal w kolano - i nie sadze by w tym szalenstwie byla metoda
Czechy - Szwecja - Czeszki nie dosc ze bez formy to jeszcze bez Koukalovej... Szwedki bez gwiazd, ale maja rowny, solidny zespol - jak dla mnie promo dnia... zastanawiac sie mozna czy przeciw Czeszkom dac Szwedki czy tez Norwezki - ja po analizie jednak Norwezki odrzucilem, glownie ze wzgledu na to ze na trzeciej zmianie widze pania Huber
 
D 95

davidienko

Użytkownik
Rosja podium @5.00 bet365
a dlaczego nie? jest Slivko na pierwszej zmianie - ale wlasnie. Pierwsza zmiana charakteryzuje sie tym ze biegna razem, nie bedzie wielkich strat biegowych.. byleby Slivko nie zawalila na strzelnicy - a wtedy szansa na podium otwiera sie nam pieknie... Akimova, Glazyrina, Podchufarova - moze nie z Niemkami i nie z Francuzkami ale z cala reszta sa spokojnie w stanie powalczyc.. a kurs kusi
 
P 6

parzych

Użytkownik
Witam towarzysze.
Co sądzicie o poniższych typach:
Niemcy - Francja Typ: Niemcy 1.40✅
Ukraina - Norwegia Typ: Ukraina 1.45✅
Szwecja - Austria Typ: Szwecja 1.50 ✅
Polska - Kazachstan Typ: Polska 1.50✅
Finlandia - Słowacja Typ: Finlandia 1.57✅

Ja widzę w nich potencjał. Ogólnie myślę że są to typy na sztafety bez jakiś odpałów, równiejsze dziewczyny i wszystko. Norweżki osłabione, nowe twarze, Niemki w gazie, Szwedki mega równy skład oraz Słowaczki które chyba więcej mają pudeł aniżeli celnych strzałów. No i nasze Polki, ehh. Czy znowu się któraś nie zasra... Warunki na strzelnicy dobre dlatego gram w stronę naszych. Biegowo lepsze. Jeśli nie będzie karnych rund to spokojnie wygrają. Pozdrawiam

Bukmacher sts.pl
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pawel8258 50

pawel8258

Użytkownik
✅ Na dziś tylko to: Bwin:
Sztafeta 4 x 6 km - kobiety - Świat
Przewaga: 10 sekund i więcej 1.75 ✅
Sztafety eksperymentują ze składami przed MŚ,większość drużyn nie wystąpi w najsilniejszych składach. Różnica na mecie będzie większa niż 10 sekund.

100% trafień w Anterselvie. :grin:
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Kupon z sts:
USA - Kanada 1,80 ⛔ słaby bieg:-/
Czechy - Szwecja 1,90 ✅
Norwegia - Polska 2,90 ✅
Kanadyjki równiejsze na strzelnicy. Czeszki dzisiaj osłabione, nie ma Koukalovej. Jest Charvatova i Johanidesova i każda z nich może zawalić strzelanie. I po takim kursie biorę też Norwegię bo stawiam wyżej Huber od Mąki. Norweżka ostatnio wyżej od Polki choćby w Arber w pucharze IBU o prawie 4 minuty (3 minuty lepsza w biegu). Olsbu, Nicolaisen i Horn nie są gorsze od Hojnisz, Gwizdoń i Guzik.
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Kupon z sts:

USA - Kanada 1,80
Czechy - Szwecja 1,90
Norwegia - Polska 2,90

Kanadyjki równiejsze na strzelnicy. Czeszki dzisiaj osłabione, nie ma Koukalovej. Jest Charvatova i Johanidesova i każda z nich może zawalić strzelanie. I po takim kursie biorę też Norwegię bo stawiam wyżej Huber od Mąki. Norweżka ostatnio wyżej od Polki choćby w Arber w pucharze IBU o prawie 4 minuty (3 minuty lepsza w biegu). Olsbu, Nicolaisen i Horn nie są gorsze od Hojnisz, Gwizdoń i Guzik.
Nie ma Olsbu, nie ma Horn ???? więc jak Mąka nie zawali to Polki izi ;)
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Sztafeta 4x6km w Antholz - Kobiety
Od 14:45


Rosja vs Ukraina 1 @ 1.83 Bet365 ⛔ 5-4
Akimova leżała :;/:


Skuszę się na Rosjanki w tym pojedynku. Pierwsza zmiana najtrudniejsza, ale potem można gonić. Rosjanki dobrze się czują na wysokościach. Taka Podchufarova nawet potrafiła tutaj w przeszłości być w czołówce. Ukrainki mnie nie przekonują i też mają 2, a nawet 3 zawodniczki, które mogą zawalić zawody.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom