>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2016/2017 Nove Mesto 15-18.12.2016

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik

Już jutro zaczynamy kolejny tym razem wydłużony weekend z biathlonem. Tym razem przenosimy się do naszych południowych sąsiadów Czechów.

Fourcade , Svendsen , Shipulin czy J.Boe pokazali się ze świetnej strony podczas ubiegłego weekendu. Czy tym razem znowu będzie można zarobić stawiając na Nich?
U kobiet Dahlmeier i Makarainen bardzo mocno weszły w sezon.
Już jutro sprint mężczyzn. Pora fajna bo zawody późnym popołudniem więc i frekwencja powinna być większa.

Zapraszam do dyskusji i podawania swoich typów​


Taka mała notka administracyjna. Na każde zawody będzie zakładany odrębny temat. Kolejna sprawa to obowiązek rozliczenia swoich postów. Będzie to jeden z głównych warunków w celu przyznawania rang ze sportów zimowych.
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Pany w bet365 jest taka opcja h2h i to raczej wiadomo, jest i opcja h2h czas, ktoś coś kiedyś pogrywał, czy to chodzi o sam bieg czy co? Rozmawiałem na czacie ale jak po grudzie to mało powiedziane.
Później do skasowania i dzięki za odpowiedz
 
S 42

sebek15

Użytkownik
Pany w bet365 jest taka opcja h2h i to raczej wiadomo, jest i opcja h2h czas, ktoś coś kiedyś pogrywał, czy to chodzi o sam bieg czy co? Rozmawiałem na czacie ale jak po grudzie to mało powiedziane.
Później do skasowania i dzięki za odpowiedz
Opcja h2h czas - porównanie samego czasu biegu ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Jakieś typy H2H? Wydaje mi się że Martin Fourcade powinien ponownie wygrać.
Pewnie tak,ale to jest biathlon i dużo zależy od pogody,dyspozycji danego dnia itp.
Podawać pary trudno bo różne pary są w zależnosci od buka.
Ja gram tak
Lesser-Windisch-1
Slesingr-Hoffer-1
Baily-Weger-1
ako-6.2
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Sprint na 10km - Nove Mesto - Mężczyźni
Od 17:30



Simon Desthieux vs Anton Babikov 1 @ 1.83 Bet365 ✅ 35-50



Babikov błysnął w Ostersund i to byłoby na tyle. Słabiutko wyglądał w Pokljuce i jestem zdania, że powtórzyć wyniki z pierwszych zawodów może już nie być w stanie. Anton przede wszystkim uwielbia biegi pościgowe. Na ME i w pucharze IBU sukcesów ma najwięcej właśnie w tej konkurencji. Sprint to Jego słabsza strona. Ponadto Rosjanin jest chimerycznym zawodnikiem i w ubiegłym tygodniu niejednokrotnie to pokazywał. Przeciętny sprint (tam mając bezbłędne strzelanie przegrał z Desthieux biegającym jedną karną rundę), a pościgowym zanotował aż 5 karnych rund. U Niego często to wygląda tak, że jeżeli jest dobre strzelanie to bieg przeciętny, a lepszy bieg powoduje błędy na strzelnicy. Często jakiś element szwankuje, a wtedy kłopoty murowane. Brakuje mi u tego zawodnika stabilizacji, którą posiada Francuz. Desthieux to solidna firma. Z reguły solidny strzelec (więcej niż 1 pudło raczej nie zaliczy), ale i biegać potrafi bardzo przyzwoicie. Cały czas w miarę równa forma i bez problemu plasuje się w TOP 20, a i pierwsza dziesiątka w zasięgu możliwości. W tym sezonie już 8 i 20 w sprintach i tutaj nie powinno być gorzej. Niezły bieg i strzelanie 9/10 lub 10/10 da wysokie miejsce. Taki wynik daje ogromne szanse na wyprzedzenie rywala. Tym bardziej, że Babikov już podczas dwóch weekendów PŚ potrafił 5-6 razy mylić się na strzelnicy zaliczając słabe występy. Stawiam na solidność i powtarzalność.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
radula 5,4K

radula

Użytkownik
J.Braisaz - T.Eckhoff 1 1,53 / 1,60 expekt (6-14)✅

Zawodniczka z Francji zdecydowanie lepsza na strzelnicy póki co ma 84% skuteczności co przy dzisiejszych 10 strzałach myślę,że 1 pudło może zaliczyć. Norweżka o wiele gorzej w tym elemencie tylko 72%. Biegowo też Braisaz jest lepsza. Może nie jakoś zdecydowanie ale przy jednakowym strzelaniu to ona powinna być wyżej. Tutaj najważniejsze jednak będzie strzelanie.
Kurs może jak na biathlon nie jest najwyższy ale uważam,że warty zainwestowania.


M.Dorin Habert - K.Makarainen 2 1,66 (11-5)✅

Tutaj Finka jest faworytka. Biegowo Kaisa jest w stanie przynajmniej jedną rundę odrobić. Na strzelnicy przy 2 pobytach wygląda to jeszczę w miarę dobrze i jeśli tylko zaliczy 1 pudło to będzie super.

S.Dunklee - S.Gasparin 2 1,66 / 1,72 expekt (3-24) ⛔

Strzelecko jedna i druga bez szału. Skuteczność poniżej 80% wygląda bardzo przeciętnie. Jednak jak popatrzymy na bieg to tutaj Szwajcarka jest bardzo mocna. Podczas poprzedniego sprintu w samym biegu była lepsza o ponad 40s.! Jeśli tutaj Amerykanka nie sprawi niespodzianki jak w tamtym tyg i będzie miała 10/10 to Szwajcarka nie powinna mieć problemów z rywalką.

wszystko bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Sprint na 7.5km - Nove Mesto - Kobiety
Od 17:30



Kaisa Makarainen TOP 3 @ 2.25 Bet365 ⛔ 5 miejsce


9/10 dałoby jej podium, ale już dwie karne rundy to za dużo. Bieg świetny, ale to za mało. Podium sensacyjne, ale cóż zrobić.

Kaisa od początku sezonu prezentuje wysoką formę. W sprintach 2 w Ostersund i 4 w Pokljuce. Trasy w Nove Mesto są trudne. Sporo podbiegów, sporo trudnych technicznie zjazdów i to bez wątpienia faworyzuje dobre biegaczki. Finka jest mocna, forma bardzo dobra i tutaj będzie w stanie spokojnie walczyć o podium. W jej przypadku zawsze można się nieco martwić o strzelanie, ale nawet jedno pudło nie przekreśla szans, bo biegowo można na tej trasie wiele nadrobić. Mogę nawet zaryzykować stwierdzenie , że strzelanie 9/10 da jej ogromne szanse na podium, bo bieg na pewno będzie wyśmienity i tutaj nie mam wątpliwości. Rywalki? Dahlmeier, Koukalova, która ma gorsze momenty i co dalej? Dorin odstaje biegowo. Może któreś Francuzki: Aymonier, Braisaz, ale tam zawsze strzelanie to spora zagadka. Dla mnie kurs bardzo solidny i atakuję to bardzo pewnie.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Susan Dunklee - Selina Gasparin 2 1.67 bet365 ⛔
jeszcze kilka minut spokojnie bet można zagrać na live.
Dunklee biegowo słabo w tym sezonie, strzelaniem ratuje swoje dobre miejsce przed Gasparin w PŚ. Szwajcarka wiadomo biegać potrafi, w tym sezonie w tym elemencie lepsza. Strzelecko podobne. Powinna Selina być dziś wyżej, sporo wyżej.
 
burza91 15

burza91

Użytkownik
Witam. Od razu mam pytanie: postawiłem na A. Kuzmine na H2H. Jak wiemy Kuzmina DNS. Zakład w STS. Dostanę zwrot czy kupon w plecy?
Wyciąg z regulaminu:
Zakłady na pojedynki par we wszystkich innych dyscyplinach sportów zimowych: Wszyscy
narciarze, drużyny, skoczkowie muszą opuścić linie startu, a przynajmniej jeden zawodnik
musi zakończyć konkurencję, aby zakład mógł być ważny
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
A.Peiffer - Q Fillon Maillet 1 1,66 ⛔

Idę w tej parze w stronę Niemca. Na starcie przewaga niewielka bo 10s. Biegowo Francuz lepszy ale na strzelnicy już tak kolorowo nie jest i w tym elemencie sporo gorzej wypada niż Peiffer. Jako,że dzisiaj jest do oddania 20 strzałów to idę w stronę zawodnika który ma lepsze statystyki na strzelnicy : Peiffer - 89% , Fillon Maillet 80%.

M.Tsvetkov - S.Schempp 1 2,10 ⛔

Rosjanin najlepszy na strzelnicy ze wszystkich zawodników 94% skuteczności. Niemiec 86% skuteczności co daje mu miejsce w okolicach 25.
Biegowo ani jeden ani drugi nie wyróżniają się jakoś specjalnie i ciut lepsze czasy notuje Schempp ale to nie jest jakaś duża różnica.
Tsvetkov na starcie 10s zapasu niby nie wiele ale zawsze coś.
Podobnie jak wyżej gram na lepszego strzelca.

oba bet365
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Biathlon Kobiety 17:30
Susan Dunklee - Justine Braisaz 2 1,65 (4-22)⛔
Tutaj stawiam ponownie na Braisaz. Amerykanka Dunklee wczoraj 10/10. Dzisiaj myślę,że z 2 pudła zaliczy. Biegowo porównując obie to jest spora różnica i nawet karną runde jest w stanie Braisaz odrobić.
Laura Dahlmeier - Kaisa Mäkäräinen 1 1,41 (7-11)✅

Przyzwyczailiśmy się że Finka niszczy biegowo jednak juz tak nie jest. Czas biegu z Dahlmeier maja zbliżony. A strzelecko duża różnica na korzyść Niemki. Kaisa 77% a Laura 88% co przy 4 strzelaniach musi być widoczne.
Gabriela Koukalova - Tiril Eckhoff 1 1,41 (8-9)✅
Aż dziwne że wczoraj Gabi zaliczyła 3 pudła. Biegowo niszczy rywalke co było widać wczoraj i mimo pudła więcej pojawiła się przed Eckhoff na mecie. Norewżka nie nalezy do elity strzeleckiej dlatego dzisiaj też pewnie z 3 kółka sobie pobiega a u Koukalovej myslę,że można spodziewać się sporej poprawy w tym elemencie.
Dahlmeier + Koukalova = 1,99✅
Wszystko Expekt
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Bieg pościgowy na 12.5km - Nove Mesto - Mężczyźni
Od 15:00



Johannes Boe w TOP 3 @ 1.83 Bet365 ⛔ 5 miejsce

Znowu to ostatnie strzelanie i znowu dwa pudła ????

W tym sezonie jakoś kuszą mnie zakłady na miejsce na podium. Tym razem znowu się skuszę. Johaś cały czas miejsca w czołówce. Albo na podium albo tuż za nim. Dzisiaj sprzyjające okoliczności. Przede wszystkim trasy są tutaj trudne. Dobrzy biegacze są w stanie niesamowicie nadrobić i nawet karne rundy mają nieco mniejsze znaczenie. Norweg oczywiście świetnie biega, ale też strzelecko dramatu nie ma i w tym sezonie więcej niż dwóch pudeł raczej nie notuje ( z wyjątkiem jednego biegu w Ostersund). Oczywiście Fourcade mocny, Szypulin również wygląda nieźle, ale już ta trzecia lokata bardzo realna. Tym bardziej, że na starcie braknie Svendsena Kto tu może zagrozić młodszemu z braci Boe? Za Jego plecami Iliev - z całym szacunkiem, ale miejsca po sprincie nie utrzyma. Dalej Rastorgujevs - 4 strzelania i będą karne rundy. Semenov, Moravec - dobrze strzelają, ale biegowo nawet dwie karne rundy więcej można nadrobić. Jeszcze jest Eberhard, który potrafi silnik na trasie odpalić, ale strzelanie wszystko zniweczy. Według mnie świetna pozycja do ataku. Boe potrafi nieco zwolnić strzelanie, skupić się bardziej na precyzji i jakiś potężnych problemów raczej się nie spodziewam.
 
P 64

popeye.

Użytkownik
Bieg pościgowy na 12.5km - Nove Mesto - Mężczyźni
Od 15:00





Johannes Boe w TOP 3 @ 1.83 Bet365





W tym sezonie jakoś kuszą mnie zakłady na miejsce na podium. Tym razem znowu się skuszę. Johaś cały czas miejsca w czołówce. Albo na podium albo tuż za nim. Dzisiaj sprzyjające okoliczności. Przede wszystkim trasy są tutaj trudne. Dobrzy biegacze są w stanie niesamowicie nadrobić i nawet karne rundy mają nieco mniejsze znaczenie. Norweg oczywiście świetnie biega, ale też strzelecko dramatu nie ma i w tym sezonie więcej niż dwóch pudeł raczej nie notuje ( z wyjątkiem jednego biegu w Ostersund). Oczywiście Fourcade mocny, Szypulin również wygląda nieźle, ale już ta trzecia lokata bardzo realna. Tym bardziej, że na starcie braknie Svendsena Kto tu może zagrozić młodszemu z braci Boe? Za Jego plecami Iliev - z całym szacunkiem, ale miejsca po sprincie nie utrzyma. Dalej Rastorgujevs - 4 strzelania i będą karne rundy. Semenov, Moravec - dobrze strzelają, ale biegowo nawet dwie karne rundy więcej można nadrobić. Jeszcze jest Eberhard, który potrafi silnik na trasie odpalić, ale strzelanie wszystko zniweczy. Według mnie świetna pozycja do ataku. Boe potrafi nieco zwolnić strzelanie, skupić się bardziej na precyzji i jakiś potężnych problemów raczej się nie spodziewam.
W Betano masz po 2,75 ;)
 
X 357

xxxl

Użytkownik
kto zdążył Semenova ???? ?? 2300 na pełnym koncie dali zarobić - było w huuuuuu czasu ???? Mam nadzieję, że nie tylko mi sie udało ????
Moravec kolbę złamał w biegu - na 2 pomiarach przed strzelnicą było widać , że traci sporo
i od razu spierdolo..... bet365 limit konta - co za pedały
 
cokano 18

cokano

Użytkownik
kto zdążył Semenova ???? ?? 2300 na pełnym koncie dali zarobić - było w huuuuuu czasu ???? Mam nadzieję, że nie tylko mi sie udało ????

Moravec kolbę złamał w biegu - na 2 pomiarach przed strzelnicą było widać , że traci sporo

i od razu spierdolo..... bet365 limit konta - co za pedały
Ja zdążyłem, zobaczymy co z tego będzie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom