>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Biathlon 2016/2017 Ruhpolding 11-15.01.2017

Status
Zamknięty.
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Bieg poscigowy 12.5 km mezczyzn buk 888
Bailey-Mesotisch @1.5 ⛔ Bailey Ty mendo
Pidruchnyi-Birkeland @1.55 ✅
Miedzy obydwoma parami jest dokladnie 7 sekund roznicy. Strzelecko lepsi faworyci tych par jak rowniez forma biegowa jest po ich stronie. Reasumujac, nawet z 1 pudlem wiecej powinni wygrac rywalizacje w parach.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Bieg pościgowy i kilka propozycji:

Beatrix - D.Windnisch 1 1,61⛔

Francuz +13s na starcie zapasu. Biegowo Włoch na trasie będzie w stanie odrobić jakieś 15-20s pewnie więc tutaj decydujące powinno być strzelanie. Lepszym strzelcem jest Betarix który ma 85% skuteczności przy 78% Windischa co przy 4 strzelaniach dzisiaj powinno być widoczne i z korzyścią dla Francuza.

T.Burke - E.Bjontegaard 1 1,61⛔

15s przewagi Amerykanina nad Norwegiem. Biegowo lepszy Burke i tutaj kolejne 15s jest w stanie spokojnie dołożyć. Na strzelnicy jeden i drugi nie zachywca ale Burke ma 79% skuteczności przy 75% Bjontegaarda. Wiele wskazuje na to,że zawodników zza Oceanu będzie lepszy.

Bjoerndalen - Landertinger 1 1,80 ⛔

Idę w stronę Króla Ole. Na strzelnicy wygląda bardzo dobrze i pewnie. Lepiej niż w poprzednim sezonie. Traci trochę biegowo ale przy bardzo dobrym strzelaniu ma szanse dzisiaj na miejsce w ścisłej czołówce. Startują w zasadzie razem. Na strzelnicy jak wspomniałem Ole super 86%. Co do Landertingera to w tym roku widać,że podczas strzelania miewa nie małe problemy. 79% to bardzo mały procent skuteczności jak na niego. Biegowo Austriak też jakoś dużo nie dołoży a przy 20 strzałach pomyli się więcej razy niz Norweg.

Rastorgujevs - Doll 2 1,61⛔

Podczas sprintu +20s Niemiec lepszy od Łotysza. Więc biegowo bardzo duża przewaga. Na strzelnicy Doll77% przy 80% Rasto. Jednak bardziej dzisiaj zaufam Niemcowi. Łotysz często przy 4 strzelaniach myli się sporo a przy słabym biegu nie widzę go za bardzo w pojedynku z Dollem.

wszystko bet365
 
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Hauser - Kaisheva 1 1.61 bet365 ✅
Zupełnie niezrozumiałe zestawienie dla mnie.
Austriaczka w tym sezonie jeszcze bardziej zbliża się do czołówki PŚ. Nadal biegowo jej brakuje, jednak na strzelnicy jest w ścisłej czołówce.
Jakim cudem buk ją zestawił z Kaishevą? Nie mam pojęcia.
Żadnego doświadczenia w PŚ, w sztafecie pokazała na co ją stać na strzelnicy, biegowo nie jest lepsza od Austriaczki, jak już to ten sam poziom. Do tego młoda Rosjanka w takiej walce bezpośredniej z 4 strzelaniami to dopiero musi się uczyć, w IBU cup rządzą sprinty.
Dawno takiego value w becie nie widziałem z biatlonu.
 
P 6

parzych

Użytkownik
Witam. Mi się wydaje ze najciekawszą ofertę na dzisiejsze biegi wystawił STS.
Mianowicie:

Bjorndalen O.E. 1.80 Landertinger D. 1.80 1 ⛔

Ole wydaje się być równiejszym zawodnikiem, a to dzisiaj klucz do sukcesu. Biegowo obaj podobnie. No może Dominik trochę lepszy... W każdym razie dzisiaj liczy się strzelanie. Tu przewaga Króla oraz pamiętajmy ze Ole lubi ten bieg i potrafi mocno odpalić.

Shipulin A. 1.35 Babikov A. 2.70 1 zwrot

Para na tak zwaną podbitkę :p. Nie trzeba się tutaj rozwodzić. Anton musi odrabiać i to zrobi...


Lesser E. 1.50 Doll B. 2.25 2✅

Tutaj gram w stronę Dolla. Nie wiem dlaczego aż taki kurs. Rozumiem że stójka to pięta Achillesa Benedikta ale bez przesady. Biegowo lepszy. Myślę, że da radę utrzymać nerwy na wodzy...

Burke T. 1.75 Bailey L. 1.85 2 ????⛔ debil

Gram na strzelca. Przewiduję festiwal pudeł w wykonaniu Amerykanina

Osobiście gram rozpis. 4 powyższe pary oraz kobiety:
Makarainen K. 1.70 Dahlmeier L. 1.90 1✅

Wierer D. 1.55 Dzhyma J. 2.15 1✅

Vishnevskaya G. 1.60 Domracheva D. 2.05 1✅

Hildebrand F. 1.70 Braisaz J. 1.90 1????⛔ kolejna kretynka ost strzelanie

oraz zakład z superoferty:

Gwizdoń M. 2.00 Oeberg H. 2.00 2✅ izzi
Madzia klasycznie osra się na miętowo ????

Pozdro
 
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
A.Shipulin 1-10 Fortuna 1.70
Trzy pudła w sprincie to wypadek przy pracy, jak wiadomo Rosjanin lubi odrabiać i sądzę że dzisiaj już nie popełni takiego błędu dlatego widzę go w dziesiątce.
E.Svendsen - J.Eberhard 1 Fortuna 1.34
W tej parze faworyt może być tylko jeden. Eberhard to typowy sprinter, a jak już trzeba strzelać 4 razy to potrafi bardzo zepsuć swój dobry wynik.
AKO 2.28 ✅
J.Eberhard - A.Shipulin 2 Fortuna 2.44 ✅
Opisałem już tych zawodników ale jeszcze stawiam ich w jednej parze, licze dzisiaj na dobry występ Antona oraz na dużo pudeł Eberharda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Bieg pościgowy na 12.5km w Ruhpolding - Mężczyźni
Od 11:30



Anton Babikov vs Quentin Fillon Maillet 1 @ 1.66 Bet365 Zwrot

Edit. Babikov nie wystartował. Szkoda, bo QFM zaliczył 6 karnych rund.


Babikov to solidny zawodnik, który lubi biegi pościgowe. Oczywiście ta forma biegowo pozostawia trochę do życzenia, ale też warto zauważyć, że QFM po przerwie wygląda bardzo słabo. W Oberhofie fatalne starty. Słaby bieg i jeszcze gorsze strzelanie. W sprincie tutaj nic specjalnego się nie zmieniło. Biegowo ciężko, aby tutaj ktokolwiek nadrobił chociaż jedną karną rundę, bo w sprincie ciut lepiej wyglądał Rosjanin, ale też nie jest to szybkobiegacz, który będzie tutaj brylował. Przewagą jest skuteczne strzelanie. Babikov w tym sezonie 85% (203/238), a QFM tylko 82% (154/186). Jak widać panowie mylili się podobną ilość razy, ale to Rosjanin oddał o 50 strzałów więcej. Ten element będzie decydujący i biorąc pod uwagę ostatnie wyczyny Francuza na strzelnicy dla mnie Babikov wyrasta na mocnego faworyta w tej rywalizacji.
 
vaas 1,6K

vaas

Użytkownik
Emil Hegle Svendsen Top 3 1.70 Betsson ✅

Pierwsze miejsce zarezerwowane dla Fourcade. Pozostaje walka o dwa pozostałe miejsca na pudle. Widzę 3 kandydatów: Eberhard, Svendsen, Schempp. Jednak po tym co Austriak zaprezentował ostatnio w biegu pościgowym, nie wierze że nagle wypadnie lepiej na strzelnicy od Norwega.

M. Dorin Habert - G. Koukalova 2 1.38 Betsson ✅

Obie zawodniczki osiągają podobne wyniki zarówno w biegu jak i na strzelnicy. Jednak Czeszka wyrusza dziś na trasę z przewagą 26s nad rywalką i patrząc na to jak solidna jest na strzelnicy, powinna uplasować się wyżej niż Francuzka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Bieg na dochodzenie 12.5 km
Schemp - Pfeifer typ 1 kurs 1.55 Unibet⛔7-5

Schemp -typ Top 3 kurs 1.85 Unibet⛔7
W biegu pościgowym Schemp zazwyczaj skuteczny potrafi wyprzedzić nawet Fourcada. Tutaj wybiegnie razem z Pfeiferem, który nie błyszczy biegowo. Moim zdaniem z dwóch Niemców lepszy Schemp, który dzisiaj może powalczyć spokojnie o podium.
Jedno pudło za dużo na ostatnim strzelaniu.
Bjoerndalen - Landertinger typ 2 kurs 2.2 Unibet✅ 34-6
Obaj zawodnicy wybiegną na trasę równocześnie. Norweg wielka gwiazda biathlonu powoli gaśnie biegowo ze strzelaniem bywa roznie. Natomiast Landertinger ostatnio średnio chociaż zapowiadał się na wielką gwiazdę biathlonu. Dzisiaj jeżeli Austriak będzie strzelał na poziomie Norwega w biegu powinien pokonać starego mistrza.
 
D 95

davidienko

Użytkownik
W Bet365 zamiast Tim Burke w zakładzie mam Tim Bruke. Może być zwrot za coś takiego? ????
tez to zauwazylem. przegralem, troche kicha sie teraz klocic... jednoczesnie wiem ze oni wykorzystaliby swoj blad, robiac zwrot gdyby tylko im sie oplacalo
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Bieg pościgowy na 10km w Ruhpolding - Kobiety
Od 14:40



Galina Vishnevskaya vs Julia Dzhima 1 @ 1.83 Bet365 ✅ 11-43



Galina to rewelacja tego sezonu. Kilka świetnych wyników. Cztery strzelania ją mocno faworyzują, bo ta dziewczyna należy do ścisłej czołówki w tym elemencie. Rzadko się myli i tutaj wynik 19/20 czy 20/20 wcale nie jest tak mało prawdopodobny. Owszem biegowo nieco odstaje od rywalki i tutaj Dzhima będąc dobrze dysponowana na trasie może troszkę zyskać. Tylko, że Ukrainka na strzelnicy obecnie nie jest zawodniczką regularną. Potrafi mieć gorsze starty i zanotować kilka pudeł. Dystans tylko o 2.5km dłuższy niż w sprincie, a dodatkowo dwie wizyty na strzelnicy więcej powinny pomóc Kazaszce w osiągnięciu kolejnego świetnego wyniku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 3K

jatyper

Użytkownik
tez to zauwazylem. przegralem, troche kicha sie teraz klocic... jednoczesnie wiem ze oni wykorzystaliby swoj blad, robiac zwrot gdyby tylko im sie oplacalo
i własnie dlatego się zastanawiam ???? Nie postawiłem na zadnego Bruka ???? Miał ktoś kiedyś podobną sytuacje?
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
i własnie dlatego się zastanawiam ???? Nie postawiłem na zadnego Bruka ???? Miał ktoś kiedyś podobną sytuacje?
a napisałem na chatcie o 10 rano, że mają błąd w nazwisku w h2h, to mnie babka zapewniła, że zaraz zmienią. ostatecznie czekałem do 11:30 na zmianę i sie nie doczekałem, więc typu nie zagrałem (jakbym wygrał najpewniej byłby zwrot).. w sumie dobrze, bo okazał się błędny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom