>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2018/2019 - temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
J.T.Boe - Fourcade. 1. 1.50 sts
Bieg poscigowy. Na starcie niewielka roznica jednak w sprincie Boe nadrobil w biegu z 30-35 sekund bo 1 karna runda wiecej. Boe biega obecnie w innej lidze. Biorac pod uwage specyfike biegu poscigowego mysle ze jest wstanie biegowo odrobic nawet 2 pudla do Fourcada. Francuz najslabszy poczatek sezonu od lat. Nawet nie same wyniki ale biegowo to poprostu sredni, moze dobry poziom ale nic wiecej. Na strzelnicy tez moze byc roznie chociaz mysle ze tu bedzie dobrze u jednego i drugiego. Niewidze obecnie szans dla francuza - jeszcze nie teraz.

Posypal sie boe na strzelnicy totalnie. Biegowo duzo lepiej ale przy 6 pudlach i 0 rywala to francuz musialby na 1 narcie biec.
 
vaas 1,6K

vaas

Użytkownik
W efortunie na ten sam typ jest 1.65.

Od siebie na bieg pań:
Vitozzi - Hojnisz 1 1.40 ⛔ efortuna
Obie panie wyruszą na trasę praktycznie razem. Włoszka pewny punkt od początku sezonu, zarówno na strzelnicy, jak i w biegu, gdzie w sprincie wyprzedziła Polkę mimo jednego pudła więcej.
Kuzmina - Eckhoff 1 1.45 ✅ efortuna
Słowaczka wyruszy na trasę z 15-sekundową przewagą. Obie panie nie są pewne na strzelnicy, ale uważam że strata Kuzminy do trzeciej Yurlovej jest na tyle mała, że spokojnie może myśleć o pudle. Dlatego nie powinna szaleć na strzelnicy, a o rywalizację biegową z Norweżką jestem spokojny.
AKO 2.03 ⛔
 
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
Sztafeta kobiet.
Szwecja-Rosja 2 1.84 efortuna
Rosjanki mają bardziej wyrównaną sztafetę, lepiej spisują się na strzelnicy i biegowo całkiem dobrze to wygląda.
Włochy V 2.35 efortuna
Każdy inny wynik niż wygrana Włoszek to będzie duża niespodzianka, są w niesamowitym gazie nawet Sanfilippo spisuję się dobrze, a strzelnica dla każdej jest wyśmienita.
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Z tą strzelnicą Włoszek to różnie bywa, do tego Runggaldier czy Gontier (nie wiem, która dziś biegnie) odstają dość mocno od pozostałej trójki. No i w sztafecie dużo bardziej liczy się szybki bieg, bo jednak są te dobierania i można ewentualne pudła jakoś nadrobić na trasie. Generalnie Włoszki to faworytki i prezentują na prawdę dobrą formę na początku sezonu, ale czy aż takie jak wskazuje na kurs? No nie wiem.
 
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
Mężczyźni tak na szybko to Austria 1-4 2.25 efortuna, bardzo dobry kurs. Są u siebie i chyba mają najbardziej równy skład.
Z tą strzelnicą Włoszek to różnie bywa, do tego Runggaldier czy Gontier (nie wiem, która dziś biegnie) odstają dość mocno od pozostałej trójki. No i w sztafecie dużo bardziej liczy się szybki bieg, bo jednak są te dobierania i można ewentualne pudła jakoś nadrobić na trasie. Generalnie Włoszki to faworytki i prezentują na prawdę dobrą formę na początku sezonu, ale czy aż takie jak wskazuje na kurs? No nie wiem.
Kolego chyba nie śledzisz tego sportu, Włoszki są w życiowej formie. Biegnie Runggaldier która ma 97% skuteczności na strzelnicy, biegowo może odstaje ale i tam uważam że pozostała trójka już zrobi cała robote.
 
P 6

parzych

Użytkownik
Mężczyźni tak na szybko to Austria 1-4 2.25 efortuna, bardzo dobry kurs. Są u siebie i chyba mają najbardziej równy skład.
Kolego chyba nie śledzisz tego sportu, Włoszki są w życiowej formie. Biegnie Runggaldier która ma 97% skuteczności na strzelnicy, biegowo może odstaje ale i tam uważam że pozostała trójka już zrobi cała robote.
Podzielam Twoje typy. Gram na Austrię ale kurs na 1-4 wynosi 1,5. Źle spojrzałeś. Ode mnie jeszcze u mężczyzn Ukraina - Szwajcaria 2. Może i Ukraina uniknie karnych rund ale biegną jakby ciągnęli worek kamieni...
 
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
Podzielam Twoje typy. Gram na Austrię ale kurs na 1-4 wynosi 1,5. Źle spojrzałeś. Ode mnie jeszcze u mężczyzn Ukraina - Szwajcaria 2. Może i Ukraina uniknie karnych rund ale biegną jakby ciągnęli worek kamieni...
Napisałem tak na szybko bo mieli błąd który niedawno ogarneli i na miejsce 1-4 było 2.25
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
11:15 Sztafeta Kobiet
SZwajcaria- Austria [1] @1.81 1,5/10 Pinek ⛔

Gdyby nie dwa czynniki to stawka bylaby wieksza a kurs dla mnie max 1.45-1.5
To pierwsze zawody sztafetowe w tym roku i czasami wychodziły w takich momentach różne jaja więc tzreba mieć to na uwadze, druga rzecz to Meinen zamiast Cadurisch a to jednak trochę oslabienie dla Helwetek .
Tak czy inaczej nie mogę przejść obojętnie obok takiego zestawienia gdzie Szwajcarki cały ubiegły sezon były wyraźnie lepsze od Austryjaczek , ogolnie miały naprawde super sezon w odniesieniu do ich możliwości , 6 miejsce na IO , 5 na koniec sezonu w Holmenkolen (Austria 14) , 5 w Hochfilzen
TAk na szybko jeszcze bo za chwile zawody
Szwecja - Ukraina 1 ✅
Forbet urwal sie z choinki z tym kursem 1.9 ( juz spadlo na 1.83) , caly rynek gra ta pare po 1.5-1.45
Ukrainki bez polotu na poczatku sezpnu , Szwecja najwieksza rewelacja sztafet biatlonowych zeszlego sezonu
 
X 357

xxxl

Użytkownik
11:15 Sztafeta Kobiet
SZwajcaria- Austria [1] @1.81 1,5/10 Pinek

Gdyby nie dwa czynniki to stawka bylaby wieksza a kurs dla mnie max 1.45-1.5
To pierwsze zawody sztafetowe w tym roku i czasami wychodziły w takich momentach różne jaja więc tzreba mieć to na uwadze, druga rzecz to Meinen zamiast Cadurisch a to jednak trochę oslabienie dla Helwetek .
Tak czy inaczej nie mogę przejść obojętnie obok takiego zestawienia gdzie Szwajcarki cały ubiegły sezon były wyraźnie lepsze od Austryjaczek , ogolnie miały naprawde super sezon w odniesieniu do ich możliwości , 6 miejsce na IO , 5 na koniec sezonu w Holmenkolen (Austria 14) , 5 w Hochfilzen
Przegrasz na 1 zmianie ????
potem powinna połowe strat odrobic Haeckli , ale dalej moga być z tyłu
Elisa równo z Iner i jesli tak będzie to na ostatniej zmianie Meinen jednak biegowo powinna zabić Zdouc o ok 40 sek
.....Ale jak naprawdę będzie ........zobaczymy za godz
Popraw mnie proszę jeśli się mylę - ale te wszystkie wyniki które podajesz na korzyść typu to nie były starty jeszcze z Selina Gasparin (zdecydowanie najmocniejszą Szwajcarką ) któej teraz nie ma - a Austriaczki nie sa w takim samym składzie tylko Szweiger zmieniła innego no name ?
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Przegrasz na zmianie ????
potem powinna połowe strat odrobic Haeckli , ale dalej moga być z tyłu
Elisa równo z Iner i jesli tak będzie to na ostatniej zmianie Meinen jednak biegowo powinna zabić Zdouc o ok 40 sek
.....Ale jak naprawdę będzie ........zobaczymy za godz
Popraw mnie proszę jeśli się mylę - ale te wszystkie wyniki które podajesz na korzyść typu to nie były starty jeszcze z Selina Gasparin (zdecydowanie najmocniejszą Szwajcarką ) któej teraz nie ma - a Austriaczki nie sa w takim samym składzie tylko Szweiger zmieniła innego no name ?
Tak masz rację z Selina ale zobacz chociażby wyniki sprintu które sa najlepszym wyznacznikiem tego co moze byc w sztafecie - obie Gasparin 21 i 24 , Haecki 33 Meinen 50
Austryjaczki - tylko Hauser 22, Inne juz 38 reszta 52 i 83
Jak bedzie to wiadomo ze to sport i Wloszki mogą przegrac z Austryjaczkami jak bedzie sensacja ale wszystkie staty i wyniki jak dla mnie przeawiaja na korzysc Szwajcarek
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Sprawdziłem Inzaghi -ta para to był mój drugi wybór ???? Życze Ci wszystkiego najlepszego w tym typie - mnie wkurzało to , że wszystko się rozstrzygnie na ostatniej zmianie tu raczej a ja nie lubię jak moje gonią - jesli przed ostatnią zmianie będziesz miał okolice remisu to zdouc dla mnie najsłabsza zdecydowanie z Austriaczek i tam nawet ta słaba Meinen to jest ok 30 sek netto w samym biegu
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
XXXL

Wiesz Biatlon jest taka dyscyplina że każdy typ można podważyć nawet najlepszy, co prawda tutaj się niestety czyta straszne herezje ale też rozumiem że nie dla każdego Biatlon jest pasją i spora część wypowiedzi jest oparta na czują.
Co do typu mam nadzieję że nie będzie musiał nikt nikogo gonić na ostatniej zmianie ;) Austryjaczki i tak mega postęp w ostatnich latach bo jeszcze niedawno były na poziomie naszych Panow albo gorzej bo ciężko było 4 wogole zebrać
 
X 357

xxxl

Użytkownik
XXXL

Wiesz Biatlon jest taka dyscyplina że każdy typ można podważyć nawet najlepszy, co prawda tutaj się niestety czyta straszne herezje ale też rozumiem że nie dla każdego Biatlon jest pasją i spora część wypowiedzi jest oparta na czują.
Co do typu mam nadzieję że nie będzie musiał nikt nikogo gonić na ostatniej zmianie ;) Austryjaczki i tak mega postęp w ostatnich latach bo jeszcze niedawno były na poziomie naszych Panow albo gorzej bo ciężko było 4 wogole zebrać
Teraz Szweiger zdechnie , więc masz idealną sytuację - spoko - powinno być ok ,
Typ wszystko dałes wporzo ???? ale argumentacja z wynikami Seliny to sam wiesz, że dla amatorów - wyniki ich ze sprintów juz sie broniły na około 30 sek plusa ????
Jesli grywasz live to od dziś SB zaczał dawać biathlon - kopiują kursy z Pinka , ale ich nie uaktualniają , coś co już w Pinku wisi po 1,5 u nich po 1,85 dziś wisiało bardzo długo dopuki nie zbiłem - teraz widze po raz pierwszy live ofertę - wprawdzie tylko na wygrana całych zawodów (brak par), ale dalej się gubią mocno - można to wykorzystać do gry pomiędzy bukami
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Nadal daje 50/50 wszystko się może zdarzyć, ciekawe czy słabsze ogniwo Włoszek pogrąży je zupełnie ?! Nie wiem jak długo oglądasz biatlon ale powinieneś wiedzieć też że zdarza się że ekipa w sprintach beznadziejnie a przychodzi sztafeta i kozacza (dla mnie zawsze to szok) eliminuje takie ekipy z analizy bo się ich boje -- tak często miały Białorusinki czy Szwedki
Btw ważniejsze dla mnie niż Szwajcaria- Austria jest Sui w 8 bo fortuna dojebala kurs @3 podczas gdy Mix dawał 2.2 na 1-6 ;)
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Nadal daje 50/50 wszystko się może zdarzyć, ciekawe czy słabsze ogniwo Włoszek pogrąży je zupełnie ?! Nie wiem jak długo oglądasz biatlon ale powinieneś wiedzieć też że zdarza się że ekipa w sprintach beznadziejnie a przychodzi sztafeta i kozacza (dla mnie zawsze to szok) eliminuje takie ekipy z analizy bo się ich boje -- tak często miały Białorusinki czy Szwedki
Btw ważniejsze dla mnie niż Szwajcaria- Austria jest Sui w 8 bo fortuna dojebala kurs @3 podczas gdy Mix dawał 2.2 na 1-6 ;)
Oglądam Biathlon od ok 20 roku życia - no od złotego medalu Tomka Sikory w Anterselwie widziałem 90% zawodów - o tak ???? Wiesio i drugi brat Ziemianin itd ???? - czymś się musimy kierować w analizach (ja rozpisuje wyniki sprintu z competitions analysis - tam masz podział na poszczególne etapy biegu, to wypisuję i widzę czasy netto i jak kto wytrzymuje do końcówki - czasem się przydaje - zaraz powinna zdechnąć na przykłąd Semenenko - ona daje maxa na dwóch pierwszych kółkach a potem pada na ryj - w przeciwieństwie do np Pidrusznej - ta ma zajebistą końcówkę , więc oby mi nie dogoniła Starykh )
Mamy obaj 1 minutę przewagi
Ja Rosjanki over Ukrainki (to wisiało za 1,85 do 7/8 rano - grałem maxami z dokładkami - 780 bodaj na singiel max , potem musisz dokładać nawet za 1,001 coś ale musisz )
Ty też masz ok 1 min i szybszą babę - masz więc łatwiej ????
po strzelnicy UB 1,65 na Italki a SB 1,25 ...warto zakładac konto - choc to mi popsuje zycie ????
3 na Szwecję przy 1,9 w UB .....ale ja całe konto na ruskie dałem
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
No to ja trochę wcześniej tak 2003/2004
Czasy cudownej ekipy niemiec - rudowłosa Kati Wilhelm, disl, apel i niebieska czapeczka Glagow ????
Co do typu zupełnie nie masz racji - masz solidna Starykh a ja kompletnego no name - ona może wjebac 2-3 pudła nawet
P.s. Te Szwedki z Ukrainkami to byly darmo, i Meinen wykrakalem ????
U Panów trzeba szukać faworytów bo tutaj też wszystkie pary top 5-6 weszły typu Ros-Ukr, Fra- Ger, Fra -Ros , Ita - Ger a te wynalazki troche jak Szwajcaria niestety nie (szkoda mi najbardziej tego kursu 3 na top 8 bo bylo po 3 zmianach 1 minuta 20 sek !!!! nad 9 miejscem )
 
X 357

xxxl

Użytkownik
No to ja trochę wcześniej tak 2003/2004
Czasy cudownej ekipy niemiec - rudowłosa Kati Wilhelm, disl, apel i niebieska czapeczka Glagow ????
Co do typu zupełnie nie masz racji - masz solidna Starykh a ja kompletnego no name - ona może wjebac 2-3 pudła nawet
P.s. Te Szwedki z Ukrainkami to byly darmo, i Meinen wykrakalem ????
A miałem dobre zdanie o Tobie ????
Inzaghi ....... ten medal Tomka Sikory był w 1995 roku ???? to była Anterselwa i bieg na 20 kilometrów ????
przykro mi , że Meinen zawiodła - nie rozumiem dlaczego nikt nie widział Rosjanek z Ukrainą - ja nie pisze prebetów już bo mam skuteczność 2/10 - więc nie chcę ludziom dawać zonków ???? ale ta Rosja dziś to było mega stawka
UB pozwoliło po 1,55 259 plnów postawić max
SB pozwoliło za 720 po 1,85 a potem z dokładkami ile się da ..ja dałem milion ????
później kurs na 1,6 i wtedy od nowa można było powtórzyć takie granie ...(niestety mój ostatni kupon to własnie 1,6 zaledwie )
Pojawił się typ wyżej Szwecja-Rosja 2 1,85 a chwilę wcześniej było po 1,85 na parę Ukraina-Rosja 2 1,85 ...dziwne
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
A miałem dobre zdanie o Tobie ????
Inzaghi ....... ten medal Tomka Sikory był w 1995 roku ???? to była Anterselwa i bieg na 20 kilometrów ????
przykro mi , że Meinen zawiodła - nie rozumiem dlaczego nikt nie widział Rosjanek z Ukrainą - ja nie pisze prebetów już bo mam skuteczność 2/10 - więc nie chcę ludziom dawać zonków ???? ale ta Rosja dziś to było mega stawka
UB pozwoliło po 1,55 259 plnów postawić max
SB pozwoliło za 720 po 1,85 a potem z dokładkami ile się da ..ja dałem milion ????
później kurs na 1,6 i wtedy od nowa można było powtórzyć takie granie ...(niestety mój ostatni kupon to własnie 1,6 zaledwie )
Pojawił się typ wyżej Szwecja-Rosja 2 1,85 a chwilę wcześniej było po 1,85 na parę Ukraina-Rosja 2 1,85 ...dziwne
Hehehe no tak 1995 mialo byc troche pozniej ale pisalem podczas 4 strzelania Meinen i chuj mnie troche strzelał :/ Widzisz dobrze by było jakbyś podawał prebety bo tak to wiesz po fakcie wszystko możemy napisać...
Pamietasz jak przez lata u Pan mozna bylo walic miejsca 1-2 na Niemki i Rosjanki ? Pamietam kursy w Profesjonalu rzedu 1.2-1.25 na miejsce 1-2 ale i tak się waliło grubo bo razem juz bylo około 1.5 a pewniak 99%
Co do Panow nie mam koncepcji , kazda inna 5 jak zlozona z Nor, Niem, Ros, Austri i Francji bedzie niespodzianką
w top3 widziałbym raczej Niemcy, Francja i Norwegia ale to byłoby za proste
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Jak podaje prebet to wszyscy wtapiamy - ale jak chcesz , wszedzie widze po 1,20-1,25 Russija - Szwecja 1 .....a SB daje 1,50 no to co ...napierdddddd
720 max słabo
oczywiście bierzemy pod uwagę, że Ruscy zatrzymani i przesłuchiwani przez psy kilka dni temu (ale Klaebo wygrał sprint bodaj 3 dni po potrąceniu dziewczynki samochodem i utracie prawa jazdy wczoraj )
dokładka i można znów odnowić 400 plnów zarobku czyli ok 700 max z dokładkami
Ruscy to kondony i wiem , że często zawalają sztafety do tego Garaniczew panicznie podobno boi sie przesłuchań i ostro strzela z ucha na komisariacie - top wszystko wiem , ale czasy ze sprintu
eliseev 1.09(2) vs Femling 2,47 (2)
Gara 1,59(2)........ZMIANA Latypov 2.49 (3) vs Pony 2,02(1)
Mały 2,07(3) vs Stere 2,10(0) ...tu mega plus bo nie ma rund karnych tylko dobieramy
Logi 0.38(1) - Sami 0.58(1)
Elisseev powinien ok 40 sek plusa zrobić
Latypov jesli nie zawali strzelnicy remis biegowy
Mały jesli znów nie będzie karniaków powinien na remis
Logi ....wygra finisz jeśłi będzie musiał
strasznie tu kozacze więc pewnie będzie wjeba - ale powiem szczerze - jak ja bym chciał żeby poziom tego forum to były takie analizy ....a nie &quot;Bo mi sie wydaje&quot; , &quot;Bo zawsze&quot; itd
Wiekszość userów to poziom pd. Tytułem - o analizie wiem niewiele bo jestem po .....normalnie napisałbym &quot;podstawówce&quot; ....ale ja umiałem jednak to już wtedy , więc po czym są userzy ? po przedszkolu ?
Nikogo nie obrażam - ale nie widziałem ani razu porównania np. czasów z ....czegokolwiek - piszecie tonę smieci i na tym opieracie typy w większości zdecydowanej - to tak ciężko zerknąc w składy sztafety (dziś ktoś nie wiedział czy leci Gontier czy Rungaldier ) albo w wyniki ?
Macie stronki chyba na starcie - potem competition analysis i jazda......ale nie tu poziom przedszkola i analiza - bo ja wiem , albo bo ja widziałem - żenada i banda pokemonów
PS: wiem , że przegram ten typ bo pisze prawde (NIE OBRAŻAM) o analizach wyżej - tak piszecie je w większości nie opierając prawie na niczym
Wiedzę typu , że ktoś był na komendzie albo zaliczył wypadek .....to już czarna magoia dla większości , konta w 7 firmach ...to czarna magia - ale co tam
Tak Panowie wygląda najprostrza analiza do sztafet np. ????
Wklejenie wyników ze sprintów poprzednich zawodów to powinno być minimum - zobaczcie jak pieski musi być poziom forum , że nikt tego nie robi ?
Podawanie max u buków na zakład ...standard
Dlaczego nie tutaj ?
Zapewne to mój ostatni post tu - bo moderatorzy zamiast wymagać choćby podawania czasów na podstawie których robicie analize - będą woleli mnie wyjebać ???? ale tak powinna wyglądac najsłabsza analiza do sztafety !!! powinno się dodać jeszcze do tego wyniki poprzednich sztafet np - osłabienia lub wzmocnienia itd
Ale to przekracza chyba zdolności wiekszości - ale potem to mnie zjebują i słysze , że nie jest możliwe być szybszym od buka z wynikiem meczu - jest i to nie raz ???? )))))
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom