>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Biathlon 2018/2019 - temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Niemcy top 3 @1.60 STS ✅ po 2 zmianach nie bylo szans na podium ale rewelacyjny wystep Peiffera i Doll ????
Mozna to spokojnie grać jak cos bo taki Forbet daje tutaj 1.37, Fortuna 1.4
Niemcy jak dla mnie mogą to nawet dzisiaj wyrać a czemu nie ?!
Doll i Peiffer na początku sezonu w całkiem niezlej dyspozycji , ten Kuehn w Pokljuce w indywiduanym też niezle się pokazał , Schempp wczoraj wygrał liczac sam pościg a rywale bez Fourcarda i bez J.Boe
p.s. myslalem o tej parze Ros- Swe ale kurwa boje sie tych mistrzow olimpijskich mimo oslabionego skladu a tam znow jakis Malyshko czy Latypow (uwaga zmiana za Garaniczewa)
xxxl

Nawet bez zmiany Garaniczewa bys nie mial raczej szans bo jednak mistrzowie Olimpijscy pokazali klasę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
X 357

xxxl

Użytkownik
Niemcy top 3 @1.60 STS
Mozna to spokojnie grać jak cos bo taki Forbet daje tutaj 1.37, Fortuna 1.4
Niemcy jak dla mnie mogą to nawet dzisiaj wyrać a czemu nie ?!
Doll i Peiffer na początku sezonu w całkiem niezlej dyspozycji , ten Kuehn w Pokljuce w indywiduanym też niezle się pokazał , Schempp wczoraj wygrał liczac sam pościg a rywale bez Fourcarda i bez J.Boe
p.s. myslalem o tej parze Ros- Swe ale kurwa boje sie tych mistrzow olimpijskich mimo oslabionego skladu a tam znow jakis Malyshko czy Latypow (uwaga zmiana za Garaniczewa)
Brawo !!!!! - jak grałem nie było zmiany za Garaniczewa - widocznie totalnie nasrał w pieluche po przesłuchaniach ...no to to komplikuje mój bet pomimo total osłabień Szwedów ????
Z tą strzelnicą Włoszek to różnie bywa, do tego Runggaldier czy Gontier (nie wiem, która dziś biegnie) odstają dość mocno od pozostałej trójki. No i w sztafecie dużo bardziej liczy się szybki bieg, bo jednak są te dobierania i można ewentualne pudła jakoś nadrobić na trasie. Generalnie Włoszki to faworytki i prezentują na prawdę dobrą formę na początku sezonu, ale czy aż takie jak wskazuje na kurs? No nie wiem.
Lecę dziś na czerwoną kartkę ????
Nie wydaje Ci się , że jesli nie jestes total amatorem to żeby napisac cokolwiek o typie warto znac skład ?
Robi sie to tak : biathlonworld wpisujesz w google , wiesz wyskakuje stronka - potem idzie łatwo &quot;datacenter&quot; sztafeta , lista startowa ..........
To co napisałeś zajeło bankowo więcej czasu - cos Cię do tego nakłoniło - ale nic nie nakłoniło Cię do sprawdzenia składu ........ szok , masakra , niedowierzanie ????
Nie mam złego dnia - po Russiji jest naprawdę kosmiczny - ale się zastanawiam i robię porządki ????
Jak idziesz srać to też nie patrzysz czy paper wisi obok ?
Chciałbym Cie po prostu ocalić od palca w dupie - zawsze warto sprawdzić ????
 
P 6

parzych

Użytkownik
Jak podaje prebet to wszyscy wtapiamy - ale jak chcesz , wszedzie widze po 1,20-1,25 Russija - Szwecja 1 .....a SB daje 1,50 no to co ...napierdddddd
720 max słabo
oczywiście bierzemy pod uwagę, że Ruscy zatrzymani i przesłuchiwani przez psy kilka dni temu (ale Klaebo wygrał sprint bodaj 3 dni po potrąceniu dziewczynki samochodem i utracie prawa jazdy wczoraj )
dokładka i można znów odnowić 400 plnów zarobku czyli ok 700 max z dokładkami
Ruscy to kondony i wiem , że często zawalają sztafety do tego Garaniczew panicznie podobno boi sie przesłuchań i ostro strzela z ucha na komisariacie - top wszystko wiem , ale czasy ze sprintu
eliseev 1.09(2) vs Femling 2,47 (2)
Gara 1,59(2)........ZMIANA Latypov 2.49 (3) vs Pony 2,02(1)
Mały 2,07(3) vs Stere 2,10(0) ...tu mega plus bo nie ma rund karnych tylko dobieramy
Logi 0.38(1) - Sami 0.58(1)
Elisseev powinien ok 40 sek plusa zrobić
Latypov jesli nie zawali strzelnicy remis biegowy
Mały jesli znów nie będzie karniaków powinien na remis
Logi ....wygra finisz jeśłi będzie musiał
strasznie tu kozacze więc pewnie będzie wjeba - ale powiem szczerze - jak ja bym chciał żeby poziom tego forum to były takie analizy ....a nie &quot;Bo mi sie wydaje&quot; , &quot;Bo zawsze&quot; itd
Wiekszość userów to poziom pd. Tytułem - o analizie wiem niewiele bo jestem po .....normalnie napisałbym &quot;podstawówce&quot; ....ale ja umiałem jednak to już wtedy , więc po czym są userzy ? po przedszkolu ?
Nikogo nie obrażam - ale nie widziałem ani razu porównania np. czasów z ....czegokolwiek - piszecie tonę smieci i na tym opieracie typy w większości zdecydowanej - to tak ciężko zerknąc w składy sztafety (dziś ktoś nie wiedział czy leci Gontier czy Rungaldier ) albo w wyniki ?
Macie stronki chyba na starcie - potem competition analysis i jazda......ale nie tu poziom przedszkola i analiza - bo ja wiem , albo bo ja widziałem - żenada i banda pokemonów
PS: wiem , że przegram ten typ bo pisze prawde (NIE OBRAŻAM) o analizach wyżej - tak piszecie je w większości nie opierając prawie na niczym
Wiedzę typu , że ktoś był na komendzie albo zaliczył wypadek .....to już czarna magoia dla większości , konta w 7 firmach ...to czarna magia - ale co tam
Tak Panowie wygląda najprostrza analiza do sztafet np. ????
Wklejenie wyników ze sprintów poprzednich zawodów to powinno być minimum - zobaczcie jak pieski musi być poziom forum , że nikt tego nie robi ?
Podawanie max u buków na zakład ...standard
Dlaczego nie tutaj ?
Zapewne to mój ostatni post tu - bo moderatorzy zamiast wymagać choćby podawania czasów na podstawie których robicie analize - będą woleli mnie wyjebać ???? ale tak powinna wyglądac najsłabsza analiza do sztafety !!! powinno się dodać jeszcze do tego wyniki poprzednich sztafet np - osłabienia lub wzmocnienia itd
Ale to przekracza chyba zdolności wiekszości - ale potem to mnie zjebują i słysze , że nie jest możliwe być szybszym od buka z wynikiem meczu - jest i to nie raz ???? )))))
Nie wiem dlaczego to wszystko przeczytałem. Strata czasu. Uważam że większość z nas ma większą wiedzę od Ciebie. Chociażby dlatego tak sądzę że wylewasz tu jakieś dziwne żale. Jeśli masz ochotę to mogę z Tobą mały challange na pary z dowolnego buka o niezłą stawkę... Pozdrawiam USER
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Jak pisze zawsze jest wtopa ????

Parzych jasne - każdy challange chętnie - wymyśl warunki
A wiedzę - no zapewne milion ludzi ma tu większa wiedzę - zgadzam się z Toba w 100% - pytanie tylko jak ja wykorzystują.
Dla mnie dziwne jest to , że bronisz(-cie) rzeczy gdzie naprawde mam rację - analizy bez czasów ale za to z tekstami &quot;będzie lepsza(-y) - to żart , a jednak nikomu to nie przeszkadza
Czy ktoś wczesniej napisał , że Garaniczew ma przesłuchania ? Nie - a jesli oglądałeś transmisję sztafety to już nawet komentatorzy to podali
Dziwię się , że naprawdę analizy niskich lotów tu się bronią i wręcz jesteście oburzeni , że ktoś śmie się spruć ... ????
Wylewanie żali ? pisze cokolwiek niemerytorycznie ? co to ma wspólnego z fachowością ?
Ja za stary jestem po prostu żeby zrozumieć to co widzę - jednak czasy sprzed 20 lat i poziom mecz.pl ( który wtedy wydawał mi sie strasznie niski - był super wysoki)
Znam conajmniej kilka osób z tamtego forum , które żyją z bukmacherki - tutaj ........jesli znasz kogoś super ( ja jedną osobę )
Zapewne skoro challange proponujesz jesteś drugą osobą ????
To chyba mało jak na &quot;fachowców&quot; ????
No i pewnie też wkurza, że umiem pisać prawidłowo po Polsku ????
PoZdro

PS: Tak Inzaghi - ruscy zawsze zawodzą - choć tu oni zrobili swoje - Szwedzi po prostu kosmicznie : Peni oraz zwłaszcza Stenerssen zrobili o wiele lepszy wynik niż w ind.
Ruscy często zawodzą w sztafetach - Szwedzi wręcz przeciwnie ( podobnie jak te sztafety kobiet o których wspomniałeś )
Jednak na czymś typy trzeba opierać - i podstawa to żeby w dłuższym terminie być na plus . Kobiety jednak więcej plusa dałąy niż to zabrało
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
xxxl
Żeby challenge miał sens musielibyście się mierzyć conajmniej cały sezon jak nie kilka z rzędu.
Kilka razy może być przypadek, jakby dziś ktoś postawił ze Czesi ograją Francuzów to by trafił zakład mimo że typ byłby kompletnie pozbawiony jakiejkolwiek logiki
Brałeś udział w konkursach biatlonowych na mecz.pl bo Cie nie kojarzę a tam była najlepsza okazja na sprawdzenie się na przekroju sezonu czy też kilku lat -- tam trzeba bylo podawać typy na każda konkurencję i przez cały sezon więc wychodziło tego kilkadziesiąt ( min kurs 1.5 więc nie można było się ratować śmieciami po 1.2)
Mogę śmiało powiedzieć że tam była wśród typerki elita biatlonowego światka w Polsce ;)
 
X 357

xxxl

Użytkownik
xxxl
Żeby challenge miał sens musielibyście się mierzyć conajmniej cały sezon jak nie kilka z rzędu.
Kilka razy może być przypadek, jakby dziś ktoś postawił ze Czesi ograją Francuzów to by trafił zakład mimo że typ byłby kompletnie pozbawiony jakiejkolwiek logiki
Brałeś udział w konkursach biatlonowych na mecz.pl bo Cie nie kojarzę a tam była najlepsza okazja na sprawdzenie się na przekroju sezonu czy też kilku lat -- tam trzeba bylo podawać typy na każda konkurencję i przez cały sezon więc wychodziło tego kilkadziesiąt ( min kurs 1.5 więc nie można było się ratować śmieciami po 1.2)
Mogę śmiało powiedzieć że tam była wśród typerki elita biatlonowego światka w Polsce ;)
Challange to tylko zabawa - nie ma tam kasy , nerwów itd a przecież to decyduje o tym czy zarabiamy, czy tracimy nic więcej ???? więc tak czy siak będzie nieobiektywny - nie stanowi - tak czy siak zabawa ????

A w czasach mecz.pl (z czego Twój nick zresztą kumam) pisałem i grałem w 90% tenis . Mój temat był na &quot;to i owo&quot; i miał tytuł &quot;10zł&quot; -dopuki Arth nie wiadomo dlaczego na siłe po zakończeniu nie przesunął go gdzieś indziej - ale kto by to jeszcze pamiętał . Możemy się znać z naboru w Milenium (tego w Zielonej Górze jak startowali ) ...... no i nick był inny na mecz.pl .....taki bardzo tajemniczy ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Przypominam, że to jest temat o biathlonie i proszę ściśle tego się trzymać. O reszcie możecie sobie porozmawiać na PW.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Benjamin Weger - Simon Desthieux [1] @1.89 1,5/10 Pinek 22-4 ⛔
Stratuja razem więc żaden z nich nie ma na starcie żadnego handicapu. Szwajcar jest dla mnie zdecydowanie bardziej stabilny na strzelnicy co ma ogromne znaczenie w biegu z czterokrotnym strzelaniem.
Zarówno w Pokljuce jak i Hochfilzen Francuz po sprincie był lepszy od Szwajcara ale za każdym razem przegrywał po biegu pościgowym pomimo lepszego biegu bo na strzelnicy fundował sobie odpowienio 4 i 3 pudła przy 2 pudłach Wegera.
W tym sezonie Francuz 82% skuteczności kontra 90% Wegera
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
KTO TRAFI WIĘCEJ CELÓW NA STRZELNICY?\
Weger- Doll [1] @1.35 5-6 ✅
1Desthieux - A. Peiffer [2] @1.40 2-3 ⛔
AKO: 1.89 (1.66 netto) 2/10 Forbet

Odkad Forbet zaczął dawać pojedynki strzeleckie pomyliłem się jeden raz kiedy to nie doceniłem Fiałkowej ale laska zrobiła niebotyczny postęp z poziomu 80% w ostatnich 3-4 sezonów na 92% w obecnym !!
Tutaj gram może nie wybitnych strzelców ale bardzo solidnych kontra moim zdaniem jednych z gorszych -- taki Doll mial jak dotaąd w pościgach 6 i 5 pudeł a Francuz 4 i 3
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Iryna Kryuko - Irina Starykh [2] @1.68 1,5/10 Pinek ⛔ no comment 6 pudel to recydywa chyba zyciowy rekord ????
Strasznie kiepsko idzie ta koncowka roku ale coż zrobić jak taki Desthieux strzela na poziomie najlepszych strzelcow a zawsze był totalnym ogonem ???? Tutaj mamy dwie wybitne strzelczynie ale to Rosjanka ma na starcie 21sek przewagi -- w tym sezonie Starykh na 90 strzałów spudłowała 2 razy - amazing !! Nie mogę w takich okolicznościach tego nie zagrać choćby nie wiem jak źle szło.
KTO TRAFI WIĘCEJ CELÓW NA STRZELNICY
Hojnisz - Eckoff [1] @1.45 Forbet ✅✅✅
Rewelacyjna w tym sezonie Monika kontra Norweżka która nigdy jeśli chodzi o strzelanie jakoś nie błyszczała
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
KTO TRAFI WIĘCEJ CELÓW NA STRZELNICY?
S. Schempp - J. Kuehn [1] @2.25 (1.98 netto) 2/10 Forbet ✅✅✅
Ostatnie strzelanie Schempp ładuje 3 pudła ale Kuehn 4 :cwl::cwl:
Kompletnie nie rozumiem dlaczego stary poczciwy Schempp jest tutaj dogiem , w tym pojedynku daje mu lekko 60% jak nie więcej , poprzedni sezon trochę slabszy bo 81% skuteczności ale poza tym osiąga na strzelnicy wyniki oscylujące w granicach 87% w ostatnich latach a Kuehn ? jego tegoroczne 79% to super wynik biorąc pod uwagę że wczesniej mial w porywach 71% ...
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Loginov - Hofer -1 @1,46 ✅

Rosjanin w tym sezonie bardzo dobrze. Utrzymuje wysoką formę i wydaje mi się być zdecydowanym faworytem do wygrania w tym pojedynku. Jeżeli nie będzie tragedii na strzelnicy, będzie dobrze.
Desthieux - Doll - 1 @1,75 ⛔

Francuz prezentuje się w ten weekend bardzo dobrze i liczę na kolejny udany dzień w jego wykonaniu.
Krcmar - Nelin - 1 @1,60 ✅

Boe Tarjei - Moravec 1 @1,30 ⛔
Łączny kurs - 5,31

Bez analiz i argumentów za, ale start za 7 minut także nie ma czasu.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Desthieux - Doll - 1 @1,75

Francuz prezentuje się w ten weekend bardzo dobrze i liczę na kolejny udany dzień w jego wykonaniu.
.
Nie zapominaj ze Doll bardzo lubi tą konkurencję , jeśli dobrze pamiętam to w zeszłym sezonie tylko J.Boe i Fourcarde byli od niego w tej konkurencji lepsi, 5 miejsca na IO
Tak czy inaczej powodzenia , wszystko sie może zdarzyć zwłaszcza w tak dynamicznym biegu
 
P 6

parzych

Użytkownik

Witam. Na bieg pań taka propozycja.
Wierer nie należy przedstawiać. Moim zdaniem win dzisiaj. Cieżko wskazać przeciwniczkę dzisiaj dla niej. Olsbu moim zdaniem no bet dzisiaj. Passa chyba się skończyła.
Monika powinna sobie poradzić z Brorsson. Zdecydowanie większe doświadczenie. Szwedzi jako nacja cieniują w tej chwili. Poza Oeberg oczywiście która przy nawet moim zdaniem 2-3 pudłach nie powinna mieć problemów z Kuzminą. Różnica w biegu między tymi Paniami zaciera się w tej chwili. Chevalier poprostu jest w lepszej dyspozycji w Czechach. Vitozzi będzie dzisiaj czarnym koniem moim zdaniem. Czemu z nieobliczalną Fialkovą? Bo właśnie uważam ze jest zawodniczką chimeryczną. Po wczorajszym słabym występie pora na kolejną wpadkę. Widać ze jeszcze jej daleko do czołówki. Pozdrawiam wszystkich
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Hojnisz - Brorsson 1 @1,75

Trochę za wysoki kurs według mnie na Monikę, która pokazuje w tym sezonie bardzo dobrą dyspozycję. Trzy razy już w pierwszej dziesiątce. Szwedka z kolei najwyższe miejsce w tym sezonie to 12. Ma słabsze strzelanie w stójce, a po biegu panów, można zauważyć dużą różnicę między strzelaniem właśnie w stójce, a leżąc. Stawiam tutaj na Polkę.
Starykh - Vita Semerenko 1 @1,55

Rosjanka wczoraj bardzo nieudany występ. Aż 6 pudeł na strzelnicy. Nie wiem jak to na nią wpłynie, ale nie biorąc pod uwagę wczorajszego biegu, zajmuje miejsca 8-12, we wszystkich dotychczasowych biegach, a więc bardzo równo i wysoko. Wczoraj uznaję za wypadek przy pracy. Ukrainka dosyć chimerycznie. Przeplata dobre biegi ze słabymi. Co prawda dwukrotnie była już w dziesiątce, ale pozostałe trzy występy poza 30. Dzisiaj liczę na poprawę Rosjanki i powrót do wysokiej dyspozycji.
Oeberg - miejsce 1-10 @1,30

Szwedka widać, że bardzo dobrze czuje się na tej trasie i notuje świetne wyniki w ten weekend. 6 i 3 miejsce nie może być przypadkiem. Bardzo dobrze strzela w tych dziwnych warunkach, a do tego sam bieg na dobrym poziomie. W 10 powinna się zmieścić.
Wierer - Kuzmina 1 @1,29

Tutaj chyba nie trzeba nic pisać.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
KTO TRAFI WIĘCEJ CELÓW NA STRZELNICY? - BIEG MASOWY KOBIET
L. Dahlmeier - K. Makarainen [1] @1.50
J. Braisaz - I. Starych [2] @1.35
AKO: 2.03 (1.78 netto) 1/10 Forbet ZWROT▶
Powracająca po przerwie Dahlmeier udowodniła że jest w dobrej dyspozycji a co najważniejsze nie straciłą swojego instynktu strzeleckiego, jak wiemy to jest , była zawsze jej najmocniejsza strona. Finka rożnie bywa może być 20/20 ale patrząc na niełatwe warunki szybciej mogą być jakieś 3-4 pudła minimum
Druga para to głownie przeciw Braisaz która co prawda szybko biega ale na strzelnicy jest dramat -- w zawodach z 4 krotnym strzelaniem w tym sezonie 7,3,5,3 wiec nie spada poniżej 3 pudeł
Starych mnie wczoraj mocno zagotowała bo jak się strzela 88/90 to jak można w jednym występie zrobić 6 pudeł ale zakładam że to wypadek bo mocno kręciło na strzelnicy

L. Vittozzi - A. Kuzmina [1] @1.30 ⛔
I. Kryuko - J. Braisaz [1] @1.40
AKO: 1.82 (1.60 netto) 1/10 Forbet
KUzmina na strzelnicy nigdy nie błyszczała 3,4,3,6 to ilośc pudeł w tym sezonie w zawodach z 4 krotnym strzelaniem Vitozzi 1,0,3,1 więc róznica jest widoczna gołym okiem
Druga para to pełna analogia do wcześniejszego opisu pojedynku Starych z Braisaz
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom