>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BIATHLON - Ostersund / 1 zawody sezonu 06/07

Status
Zamknięty.
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
W środe w Ostersund odbędą się pierwsze zawody sezonu 06/07 w biatlonowym Puchrze świata.
Program :

[center:750c3e88ec] Środa 29.11.06 Women 15 km Individual I.MALGINA
Czwartek 30.11.06 Men 20 km Individual O.E.BJOERNDALEN
Piątek 1.12.06 Women 7.5 km Sprint M.GWIZDOŃ
Sobota 2.12.06 Men 10 km Sprint O.E.BJOERNDALEN
Niedziela 3.12.06 Women 10 km Pursuit L.GRUBBEN
Niedziela 3.12.06 Men 12.5 km Pursuit O.E.BJOERNDALEN [/center:750c3e88ec]

PS. Prosze o dawanie typów przynajmniej z krótką analizą !!!
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Pierwsze zawody to moim zdaniem cos wybrac do obstawienia bedzie bardzo trudno .Niewiadomo kto jest w jakiej formie sadze ze pierwszy wyscig nam troche wyjasni wiec ja chyba bieg indywidualny zostawie i poobserwwuje.Ale moze podam jakies propozycje ale to potem.;)
 
L 237

lookash

Użytkownik
Ja licze na Tomka Sikore chociaz w tym sezonie bedzie ciezko.Z mezczyz najwieksze sznase realnie patrzac jak i na kursy bukmacherskie ma Ole Einar Bjoerndalen ktory juz pokazal klase w biegach narciarskich w tym sezonie a jezeli wycwiczyl strzelanie z ktorym mial problemy to bedzie nie do pokonania.U kobiet bedzie ciekawa rywalizacja miedzy:Kati Wilhelm,Sandrine Bailly i Anna Carin Olofsson chociaz nie wykluczone jest ze inne zawodniczki wlacza sie do walki.Sezon zapowiada sie emocjonujaco
 
W 2

wislak

Forum VIP
Ja tez bym liczyl na Sikore po zeszlorocznych ZIO. ale niemcy chyba beda mocni. OEB juz ma swoj wiek :/ tak jak Hanevold i juz rok temu na IO ciezko Norwegii bylo. A do tego Poiree chyba tez bedzie nie? niewiem w jakiej jest formie ale od lat sie tez zawsze liczy
pozyjemy zobaczymy :spokodfhgfh:
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
jednak cos zaproponuje ale to bardziej strzały poczatek sezonu dopiero :|

Olofsson A. C. (SWE) v Wilhelm K. (GER) 2 2.00
Henkel A. (GER) v Bogali A. (RUS) 1 1.77
ale to naprawde wielka niewiadoma w celu sprawdzeniu sie troche na poczatek sezonu /;p
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Olofsson A. C. (SWE) v Wilhelm K. (GER) 2 2.00 ⛔
Henkel A. (GER) v Bogali A. (RUS) 1 1.77 ✅

Aj Wilhelm przy 4 strzelani miala 15 sek przewagi nad Olofsson a na mecie jeszcze przegraa o 6 sek.Ale widac ze zawodniczaka ze Szwecji jest w bardzo dobrej formie biegowej bo miala az 6 sekund przewagi na mecie a miała 6 o dwie karne minuty wiecej.Szkoda było blisko ale widac ze Niemka niedawno zaczeła przygotowania.Co do drugiego typu to zgodnie z oczekiwaniami Henkel wysoko liczyłem ze bedzie na podium ale byla na 4 miejdcu a wiec bardzo blisko.Bogali chyba wogole niestartowała ciekaw jestem czemu nie.
Trzeba jeszcze powiedziec kilka słów o Polkach bardzo łądnie Gwizdoń ktora byla 21 pozostałe polki koło 50 miejsca.Jak na poczatke to sadze ze było nawet dobrze dylko szkoda tej Wilhelm bo było blisko lecz sezon sie dopiero zaczyna i trzeba uwazac bo zuwazylem ze sporo niespodzianek wiec trza uwaznie dobierac typki.Jutro biegna panowie potem cos raczej napewno zapodam ;)
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Zdarzenie : Raphael Poiree - Sven Fischer
Typ : R.Poiree
Rodzaj Zakładu : Kto uzyska lepsze miejsce?

Na początek sezonu bukamcherzy dają nam do wyboru świetnych zawodników , obydwaj świetnie strzelają co jest chyba najważniejsze podczas biegu Indywidualnego , obydwaj też potrafią świetnie biegać . Jeżeli będzie decydować strzelanie to Poiree ma większe szanse okazania się lepszym w tym pojedynku , ponieważ przez ostatbie kilka sezonów Poiree lepiej strzelał w ciagu sezonów i zaliczał mniej pudeł a w dodatku obydwaj biegają na podobnym poziomie.
Wiadomo że to jest początek sezonu i dużo wydarzeń jest możliwych.


Poiree 7 , Fischer 11
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Znalazłem taki ciekawy typ na pojedynek.
Ricco Gross (GER) - Tomasz Sikora (POL) 2 1.90
Jest to ciekawy typ pod tym wzgledem ze Frossa nieznalazłem na liscie startowej podobnie jak bylo z Bogali heh ciekawe jednak czy bedzie startowac.Jednak jak by startował to bylo by ciezko bo on dosyc dobrze strzela.Jednak pomimo wszystkiego Gross jest juz coraz slabszym zawodnikiem takie jest moje zdanie.

Ole Einar Bjorndalen (NOR) -Michael Greis (GER) 1 1.40
Tu typ raczej wchodzi na bank jesli Norweg niewystrzeli magazynku gdzies w kosmos pewnie jak i tak bedzie miec z 1,2 karne minuty niz Greis to tez powalczy bo biegowo jest owiele lepszy.;)

Vincent Defrasne (FRA) - Nikolay Kruglov (RUS) 1 1.65
Sadze ze jeszcze sie nad tym typem mozna zastanowic bo moim zdaniem Defrasne jest lepszym zawodniekiem od Rosjanina do tego jest lepszym strzelcem a to ie liczy w biegu &quot; na dochodzenie&quot;.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ricco Gross (GER) - Tomasz Sikora (POL) 2 1.90 ⛔

Ole Einar Bjorndalen (NOR) -Michael Greis (GER) 1 1.40 ✅

Vincent Defrasne (FRA) - Nikolay Kruglov (RUS) 1 1.65 ✅
Niestety niemałem okazji ogladac dzisiejszego biegu jak mowiłem niewidzialem na liscie startowej Grossa a jednak sie zjawił i mowilem ze bedzie cieko i jednak z nim przegrał.Pozostałe typki luzno weszły ;)
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Na jutro takie mam propozycje na bank cos z tego zagram sorki ze bez jakis dogłebnych analiz ale sił brak :p

Sandrine Bailly - Kati Wilhelm 1 1.70

Ten typ wydaje mi sie najpewniejszy z propozycji expektu.Wilhelm prezentuja kiepsko forme biegowa a ze celnoscie tez kiepsko.Sadze ze Bailly tez nie jest w optymalnej formie ale jest moim zdnaiem na &quot;dzis&quot; w lepszej.To raczej zagram sam .

Sabrina Buchholz - Tora Berger 2 1.85

To troche typ na moje przeczucie w srodowym wyscigu ten sam czas kursy wystawione identyczne zobaczymy wydaje mi sie ze Norwezka powinna byc wyzej od Niemki.

Katrin Apel - Martina Glagow 1 1.70

To jest bardzo ciekawy pojednynek mozna by powiedziec ze tu faworytka powinna byc &quot;Niebieska czapeczka&quot; lecz widac poczatek sezonu jeszcze forma srednia.Apel dobrze biega a jutro bieg moze byc kluczowym czynnikiem.Jednak jest taka opcja ze Glagow moze dobrze strzelac i w tedy sadze ze moze wygrac bo Apel ma to do tego ze jezeli dobrze baedzie strzelac to ma szanse na podium.

Tadeja Brankovic - Ann Kristin Flatland 1 1.60

To jest pojedynek troche gorszych zawodniczek bardziej doswiadczona Brankovic i dopiero przebijajaca sie Flatland mam nadzieje ze ta pierwsz strzeli w miare ok bo w pierwszych zawodach miały sporo pudeł a w biegu maja podobne predyspozycje ;)
Lecz trzeba miec na uwadze ze to dopiero drugie zawody i moze byc roznie zwłaszcza ze pierwsze zawody to same niespodzianki.No ale zobaczymy po 15 prawdopodobnie.
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Zdarzenie : M.Neuner - M.Ponza
Typ : M.Neuner
Rodzaj Zakładu : Kto uzyska lepsze miejsce?

Troche taki typ po intuicji , a częściowo po kursie (1.4 :]).
W biegu idywidualnym Pozna była 12 z 2 karnymi minutami , a Neuner 33 z 6 minutami karnymi i startą nieco ponad 4 minut.
W biegu sprinterskim są bradzo małe różnice między zawodniczkami i jedna karna runda może przesunąć o dobre 10,15 miejsc.
Typ troche taki na sprawdznie , dopiero drugie zawody i wiele może być jeszce niespodzianek jak wygrana Malguiny w Środe.


Neuner 15 , Ponza 25
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Na jutro takie mam propozycje na bank cos z tego zagram sorki ze bez jakis dogłebnych analiz ale sił brak

Sandrine Bailly - Kati Wilhelm 1 1.70 ⛔

Ten typ wydaje mi sie najpewniejszy z propozycji Expektu.Wilhelm prezentuja kiepsko forme biegowa a ze celnoscie tez kiepsko.Sadze ze Bailly tez nie jest w optymalnej formie ale jest moim zdnaiem na &quot;dzis&quot; w lepszej.To raczej zagram sam .

Sabrina Buchholz - Tora Berger 2 1.85 ✅

To troche typ na moje przeczucie w srodowym wyscigu ten sam czas kursy wystawione identyczne zobaczymy wydaje mi sie ze Norwezka powinna byc wyzej od Niemki.

Katrin Apel - Martina Glagow 1 1.70 ⛔
To jest bardzo ciekawy pojednynek mozna by powiedziec ze tu faworytka powinna byc &quot;Niebieska czapeczka&quot; lecz widac poczatek sezonu jeszcze forma srednia.Apel dobrze biega a jutro bieg moze byc kluczowym czynnikiem.Jednak jest taka opcja ze Glagow moze dobrze strzelac i w tedy sadze ze moze wygrac bo Apel ma to do tego ze jezeli dobrze baedzie strzelac to ma szanse na podium.

Tadeja Brankovic - Ann Kristin Flatland 1 1.60 ⛔

To jest pojedynek troche gorszych zawodniczek bardziej doswiadczona Brankovic i dopiero przebijajaca sie Flatland mam nadzieje ze ta pierwsz strzeli w miare ok bo w pierwszych zawodach miały sporo pudeł a w biegu maja podobne predyspozycje
Lecz trzeba miec na uwadze ze to dopiero drugie zawody i moze byc roznie zwłaszcza ze pierwsze zawody to same niespodzianki.No ale zobaczymy po 15 prawdopodobnie.
Muszy przyznac ze troche nieoczekiwany bieg znów .M.I dzieki Polce brawo Gwizdon która wygała poraz pierwszy zawody pucharu swiata.
 
L 237

lookash

Użytkownik
czołowka bigu sprinterskiego w Oestersund (SWE) :mrgreen:
1.M.Gwizdon
2.K.Wilhelm
3.M.Glagow
4.T.Moiseeva
5.S.Bailly

Nareszcie podkreslony poski akcent w zawodach biatlonowych.Jakze nie spodziewane zwycieztwo mlodej polki w drugich zawdoch o puchar swiata.Dzisiaj Gwizdon kapitalnie strzelala nie mylac sie na strzelnicy a do tego dorzucila dobry bieg.Przewaga 21 sekund stawia ja w komfortowej sytuacji w niedzielnych biegach poscigowych.Co prawda bedzie ciezko o tak wspanialy wystep jak dzis ale trzymajmy kciuki za Magdelene.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Brawo Magda :!: Jestem pod wrażeniem i jestem również ciekaw czy to tylko fart czy naprawde jest w świetnej formie, mam nadzieje ze to drugie ???? :mrgreen:
 
W 2

wislak

Forum VIP
Gratulacje dla Magdy Gwizdon!
Nie ogladalem biegu ale czytalem ze swietnie pobiegla.
Jest to najwiiekszy sukces w historii polskich biathlonistek. Zeszłoroczne ZIO byly w miare udane ale czy ten sezon bedzie jeszcze lepszy ? OBY! taki start zobowiazuje ???? ona sie moze liczyc, w osatanich sezonach tez pamietam jak walczyla ale dzis przeszla samą siebie!

:spokodfhgfh: :spokodfhgfh: :spokodfhgfh: :spokodfhgfh: :spokodfhgfh:
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Bergman C.-J. vs. Eckhoff S.

W tym pojedynku stawiam na Bergman lktóry jest wiele doświadczony od Norwega , u któreggo bywało róznie.
Eckhoff potrafi wygrać zawodu (Sprint w Ostersund - rok temu) , jak i plasować sie gdzieś po 40,50 miejscach. A Bergman to taki zawodnik który potfrafi i zając miejsca blisko podium jak i plasować sie gdzieś koło 25 miejsca.
Według mnie lepszy będzie Bergman , a jednym z powodów tego jest to że zawody są rozgrywane w Szwecji i jak inni Szwedzi będzie chciał zabłysnąć.


Bergman 32 , Eckhoff 23

Roesch M. vs. L.Berger

Kolejny ciekawy pojedynek świetny młody Niemiec kontra świetnie biegający Lars Berger. Berger niema takiej formy jak kiedyś że wygrywał mimo kilku karnych rund i był obok Andresena i Bjoerndalena najlepiej biegającym zawodnikiem.
Roesh to taki młody Niemiec który zawsze liczy na sprawienie niespodzianki , bo jak wiadomo Niemców w czołowóce sprintu czy to biegu pościogowego jest masa.
Dziś licze że Berger zawidzie na strzelnicy i Rosh okaże sie lepszy zajmując miejsce gdzieś w czołówce.


Roesch 14 , Berger 35
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
I Magda poraz kolejny świetnie ???? Tym razem 3 miejsce ???? Traci jeden punkt do lidera i zapowiada sie swietny sezon ????

Brawo Gwizdoń :!:
 
W 2

wislak

Forum VIP
I Magda poraz kolejny świetnie ???? Tym razem 3 miejsce ???? Traci jeden punkt do lidera i zapowiada sie swietny sezon ????

Brawo Gwizdoń :!:
no ciekawe czy tylko jej ten tor odpowiada czy jest tak swietnie przygotowana! oby to drugie bo po skokach adama i biegach Just. Kowalczyk bedzie mozna sie skupic na biathlonie Sikory i Gwizdon ???? Sikora slabo 22 miejsce :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom